U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Orphan Black هم قشنگه و می تونی بعد از این دو تا نگاه کنی.

اون OB که عالیه! 5 تا قسمتشو دیده بودم خیلی ایده خوبی داره! تاتیانا هم تو نقش های مختلف خیلی خوب بازی می کنه:d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دوستان منظور از orange is the new black چی هست؟ نارنجی که میدونم مربوط به لباسای زندان تو آمریکا هست ولی is the new black یعنی چی؟

فکر کنم این سریال یه ریمیک یا بازسازی از یه سریال قدیمی انگلیسی یا امریکایی هست .

منظور از Orange که همون رنگ لباس های نارنجی زندان هست و is new black هم فکر کنم طعنه به دورانی از تاریخ امریکا بوده که اکثر زندانی ها و خلافکار های امریکایی رو سیاه پوست ها تشکیل میدادند .

در کل بنظرم معنی اسم سریال این هست :

لباس های زندان نارنجی نیست بلکه سیاه هست ! یا در واقع هرکی سیاه پوسته لباس نارنجی زندان رو بصورت پیش فرض بر تن داره .

یه همچین چیزی فکر کنم باشه و بیشتر یه طعنه هست .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
فکر کنم این سریال یه ریمیک یا بازسازی از یه سریال قدیمی انگلیسی یا امریکایی هست .

منظور از Orange که همون رنگ لباس های نارنجی زندان هست و is new black هم فکر کنم طعنه به دورانی از تاریخ امریکا بوده که اکثر زندانی ها و خلافکار های امریکایی رو سیاه پوست ها تشکیل میدادند .

در کل بنظرم معنی اسم سریال این هست :

لباس های زندان نارنجی نیست بلکه سیاه هست ! یا در واقع هرکی سیاه پوسته لباس نارنجی زندان رو بصورت پیش فرض بر تن داره .

یه همچین چیزی فکر کنم باشه و بیشتر یه طعنه هست .

من یه چندجا تحقیق کردم ، خود سریال از رو یک کتاب ساخته شده که خاطرات یک زن زندانی هست و اگه سریال رو دیده باشی(من تازه شروع کردم) کلا زندان باحالی هست و اصلا حس اون زندان رو نداره! یه جورایی مثل خونه دومه:dبرای همین فکر کنم همون نارنجی مد جدیده معنی بهتری باشه

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
من یه چندجا تحقیق کردم ، خود سریال از رو یک کتاب ساخته شده که خاطرات یک زن زندانی هست و اگه سریال رو دیده باشی(من تازه شروع کردم) کلا زندان باحالی هست و اصلا حس اون زندان رو نداره! یه جورایی مثل خونه دومه:dبرای همین فکر کنم همون نارنجی مد جدیده معنی بهتری باشه

دقیق نمیدونم چون سریال رو هنوز نگاه نکردم ولی خب باید ببینم جریان اون سریال قدیمی چی بوده در غیر اینصورت همون نارنجی مد جدید بهتره .

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
آقا من تازه چند روز پیش سیزن دوم Arrow رو تموم کردم.
چرا اینجوری تموم شد؟:|
این آخرش بازرسه لنس چی شد؟خون بالا آورد بعد دیگه نگفتن چی شد.مرد یا نمرد آخر؟
ولی قشنگ بود خدایی سیزن دومش.مخصوصا از اپیزود 15 به بعد خیلی جذاب شد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا من تازه چند روز پیش سیزن دوم Arrow رو تموم کردم.
چرا اینجوری تموم شد؟:|
این آخرش بازرسه لنس چی شد؟خون بالا آورد بعد دیگه نگفتن چی شد.مرد یا نمرد آخر؟
ولی قشنگ بود خدایی سیزن دومش.مخصوصا از اپیزود 15 به بعد خیلی جذاب شد
خو اینم سواله؟ :| :D
تمام کل جذابیت سریال به همینه که آدمو تو کف اپیزود یا سیزن بعدی بزاره و نمیگه چه اتفاقی افتاد تا قسمت بعدی مورد انتظار بشه!

فصل بعد چه شود :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
هیچی نمیشه دوباره Hot Dude میاد و دوتا ژست و فیگور میگیره و یه مشت شخصیت ویلین درجه 2 رو داغون میکنه میره :d
شاید باورت نشه ولی بصورت شگفت انگیزی مطمئن بودم تو میای نقل قول میکنی :D :D
چون تنها نفری هستی که فصل اولم کامل ندیدی میای فقط میکوبی :D

فصل اول که چیز خاصی نداشت ولی ما که بشدت با فصل دوم حال کردیم! فصل سوم هم عالی میشه :bighug::> همین که جمع میبندی میگی یک مشت شخصیت یعنی اصلا Deathstroke رو تا الان تو سریال ندیدی :D
Haters gonna hate :D

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من یه چندجا تحقیق کردم ، خود سریال از رو یک کتاب ساخته شده که خاطرات یک زن زندانی هست و اگه سریال رو دیده باشی(من تازه شروع کردم) کلا زندان باحالی هست و اصلا حس اون زندان رو نداره! یه جورایی مثل خونه دومه
:d
برای همین فکر کنم همون نارنجی مد جدیده معنی بهتری باشه
همون اولش که میفته زندان و هنوز با اوضاع اشنایی نداره یارو بش میگه "ببین اینجا سریال OZ نیست!کسی کاری به کسی نداره":d
سریال خوبیه ولی من بعضی جاها که داستان میره رو اون زن سیاها میزنم میره جلو..
----

دوستان این Rogue سیزن یکش تمام شد 2ش هم تا نصفه اومد و من ندیدمش ارزش دیدن داشت؟کسی میبینه؟

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
Deathstroke

مجید جان قربونت برم ایشون یکی از درجه 2 الی 3 ترین دشمن ها و ویلین های یونیورس Batman هستند:d . دقیقا مانند Bane و Deadshot و Killer Croc و ...

ویلین های درجه 1 اینا هستند : Poison Ivy / Joker / Hush / Ras Al Gul / Pingouin هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر