maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
مسلما اینجا کسی سریال های تلویزیون خودمون رو نمیبینه
ولی همینطوری تو خونه بودم داشتم این سریال مخصوص ماه رمضون شبکه ۳ رو میدیدم
یه ابتکار عملی داشتن و تونستن کل این قسمت رو از سه تا از اپیزود های modern family کپی کنن . بدون سر سوزنی تغییر
حتی لوکیشن ها رو هم یکی انتخاب کردن......
تنها فرقش اینه که به جای زوج همجنسگرا از یه زوج عادی استفاده کردن
واقعا احسنت به این صدا وسیما
فیلم مقایسش رو توی Utube دیدم امروز ! یعنی اینجوری بودم کل مدت : :|

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
IBM در کنار Apple و Microsoft و Cardif یکی از بزرگترین پیشرو های تولید کامپیوتر در اون زمان بودند ! البته اون موقع بیل هنوز ویندوز رو نداده بود اما استیو مک رو داده بود بیرون .

اون قضیه جو مک میلان رو هم تو قسمت های بعدی کاملا متوجه میشی پس بهت نمیگم تا اسپویل نشه . بنظرم بشین دوباره قسمت اول رو نگاه کن چون دید کلی سریال از همون قسمت استارت میخوره

- - -ویرایش - - -

کاشکی پویا میومد و یه توضیح در رابطه با The Leftovers میداد . ببینیم ارزش داره پیگیری کنیم یا نه .

the leftovers قسمت اولش واسه من گنگ بود.سریال جالبی به نظر میاد پیشنهاد میکنم قسمت اولشو ببینی

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
مسلما اینجا کسی سریال های تلویزیون خودمون رو نمیبینه
ولی همینطوری تو خونه بودم داشتم این سریال مخصوص ماه رمضون شبکه ۳ رو میدیدم
یه ابتکار عملی داشتن و تونستن کل این قسمت رو از سه تا از اپیزود های modern family کپی کنن . بدون سر سوزنی تغییر
حتی لوکیشن ها رو هم یکی انتخاب کردن......
تنها فرقش اینه که به جای زوج همجنسگرا از یه زوج عادی استفاده کردن
واقعا احسنت به این صدا وسیما
منم اتفاقا شانسی این قسمتو دیدم رفتم سرچ کردم دیدم بــــــلــــــه :|
قسمت قبلی هم کلا کپی برابر اصل بود

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
خب سیزن فاینال PD رو هم هم دیدم بصورت کلی سیزن فاینال متوسط و نسبتا خوبی بود و همه چیز همون چیزی بود که پیش بینی میشد ! کلا کوچکترین نکته سوپرایز کننده ای در سیزن فاینال نبود .

با اینحال شسته و رفته بود . ایتان که از همون قسمت های ابتدایی و اواسط فصل کاملا و راحت میشد حدس زد که نقش ورولف رو بازی میکنه و کلا چیز خاصی نمایان نشد .

مینا هم که کشته شد که دیگه فکر کنم همه رو این مورد کوچکترین شکی نداشتند . همه چیز هم به خوبی و خوشی تا حالا تموم شد .

کلا یه سیزن فاینال کاملا محافظ کارانه و کلیشه ای اما نسبتا خوب بود در حالی که کاشکی عوامل پشت صحنه یکم جسارت به خرج میدادن و یه چیز جسورانه تر از معمول تحویل میدادند .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
آقا این سریال صحنه زیاد داره؟
میشه تو جمع خانواده دید؟
ممنون
بطور کلی سریالای HBO رو کلا نمیشه به هیچ وجه جلو خانواده دید :D
خودت تنهاییم که میبینی کلی باید حواست باشه چه برسه به اینکه با خانواده ببینی :D
ديگه چرا ؟:d
همیشه حواست باید به در اتاق باشه :D
خداییش اسم Got رو که دیدید چشم بسته رای ندید دیگه :| :D
کلا اون Got رو در نظر نگیر :D GoT اگه هیچ اپیزودی هم ازش پخش نشه و اسمش توی نظر سنجی باشه همینطوری رو هوا اول میشه :D

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
قشنگ بود و خیلی منو یاد پایلت لاست انداخت ! توی همین قه قسمتی با کل بازیگراش ارتباط برقرار کردم ، فقط یه سوال اون لباس سفیدا کلا چین ؟ :D
به نظر من بعد از شرلوک و Top Gear بهترین TV Show هست از B.B.C و میتونم بگم عالی هست این قسمت هم فوق العاده تموم شد و بدجوری منتظر فصل بعد هستم

دوستان خواهشا هرکی به اندازه من با این سریال حال کرده بگه یعنی رفته جزو یکی تز بهترین سریالای عمرم واااای عالیه شاید باورتون نشه وای بعد از اینهمه مدت بعداز BB با این سریال تونستم ارتباط برقرار کنم واو فوق العادست

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان خواهشا هرکی به اندازه من با این سریال حال کرده بگه یعنی رفته جزو یکی تز بهترین سریالای عمرم واااای عالیه شاید باورتون نشه وای بعد از اینهمه مدت بعداز BB با این سریال تونستم ارتباط برقرار کنم واو فوق العادست
[/QUOTE]
موافقم. سریال واقعا عالیه. فصل 1 یه مقدار روند خشکی داشت ولی فصل 2 خوب و فصل 3 عالی شد.
تو دو فصل آخر کمدیش (گرچه زیاد نیست) ولی خیلی بیشترش کردن و بعضی جاها کرکترا تیکه های خیلی باحالی به هم میندازن. اکشن هاشم عالیه.
داستان هم تو دو فصل آخر خیلی بهتر شده.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
سلام دوستان من سریال خیلی ندیدم فقط big bang,arrow,tommorow people,vampire diaries,originals,the 100,got,shameless چیز ی که خیلی حف باشه سراق ندارید سرگرم شیم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر