Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دکستر واقعا عالیه از طرف دیگه عالی هم تمام میشه .;)
96362956392073053270.jpeg

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
^^^^
واقعا میلاد انتظار داشتی سریال چطور تمام بشه بگو ببینم ؟ به صورت کلی از کلی پایان کلیشه ای بهتر بود این پایان .;)

پست شما هم همینجور برای من همون طور که قبلا هم گفته شده سریال و نوع روایت و نوع پایان هر سریال به برداشت شخص از نوع نگاهش به سریال بر میگرده این که شما انتظار داشتی چطور تمام بشه با چیزی که من انتظار داشتم زمین تا آسمان فرق میکنه پس لطفا با پست مسخره نده .

همون جوری که سریال دیدن و بازی کردن و فیلم دیدن سلیقه هستش پایان دکستر هم به نظر من عالی بود با توجه به تمام انوع پایان های کلیشه ای که میشد برای سریال از شروع قسمت اول تصور کرد پایان چطور میتونه باشه به نظر من بهترین پایانی بود که برای سریال میشد انتخاب کرد ...;)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من الآن The Flash قسمت اولش رو دیدم!
خب کلا شروع مثل کمیکهای بری نبود ولی جالب بود در نوع خودش...
رفرنسها فوق‌العاده بود!شروع و پایان هر قسمت با جمله‌ی I'm the fastest man alive انتظار میره...
تا آخر این فصل هم ۱۰۰٪ reverse F رو خواهیم دید:D
کاستومشم بخاطر کیفیت مضخرف این نسخه یه ذره میزد تو ذوق!

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
من الآن The Flash قسمت اولش رو دیدم!
خب کلا شروع مثل کمیکهای بری نبود ولی جالب بود در نوع خودش...
رفرنسها فوق‌العاده بود!شروع و پایان هر قسمت با جمله‌ی I'm the fastest man alive انتظار میره...
تا آخر این فصل هم ۱۰۰٪ reverse F رو خواهیم دید:D
کاستومشم بخاطر کیفیت مضخرف این نسخه یه ذره میزد تو ذوق!

How ?!!! مگه پخش شد ؟؟؟!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
The Flash عالی بود Pilot ـش :x شروع بسی طوفانی و هیجانی داشت و خیلی روند داستان سریع بود!
گرچه شروعش مثل بقیه سوپر هیروهای ما فوق طبیعی کلیشه ای بود و طبق یک آزمایشی چیزی به این روز میوفته که البته بیشتر از این انتظار نداشتم :D
سرعت روند داستان یکمی زیادی تند بود :D یک شخصیت کامل توی این اپیزود نابود شد! :D شخصیت منفیش خیلی شل و ول بود! امیدوارم توی اپیزودا بعدی یک شخصیتی پیدا بشه که مثلا اندازه Deathstroke زور داشته باشه و نصف فصل رو به خودش اختصاص بده و دهن شخصیت اصلی رو سرویس کنه :D

در کل عالی بود :D
آخه یکی نیست بگه مرض دارین اپیزود اولو اینقدر زود میدین؟ :(( چجوری تا مهر صبر کنیم برا دومیش؟ :(( کاش نمیدیدم :| :D
لباسشم بنظرم اونقدرا که میگن مضخرفه بد نیست! خوب بود! انتظار یک لباس آهنی ضد گلوله و ... نباید داشت برای یک شخصیتی که سرعتش زیاده!

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
The Flash عالی بود Pilot ـش :x شروع بسی طوفانی و هیجانی داشت و خیلی روند داستان سریع بود!
گرچه شروعش مثل بقیه سوپر هیروهای ما فوق طبیعی کلیشه ای بود و طبق یک آزمایشی چیزی به این روز میوفته که البته بیشتر از این انتظار نداشتم :D
سرعت روند داستان یکمی زیادی تند بود :D یک شخصیت کامل توی این اپیزود نابود شد! :D شخصیت منفیش خیلی شل و ول بود! امیدوارم توی اپیزودا بعدی یک شخصیتی پیدا بشه که مثلا اندازه Deathstroke زور داشته باشه و نصف فصل رو به خودش اختصاص بده و دهن شخصیت اصلی رو سرویس کنه :D

آخه یکی نیست بگه مرض دارین اپیزود اولو اینقدر زود میدین؟ :(( چجوری تا مهر صبر کنیم برا دومیش؟ :(( کاش نمیدیدم :| :D
لباسشم بنظرم اونقدرا که میگن مضخرفه بد نیست! خوب بود! انتظار یک لباس آهنی ضد گلوله و ... نباید داشت برای یک شخصیتی که سرعتش زیاده!
این برای دست گرمی بود ویلین این سیزن Reverse Flash:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
احیانا توی این سریال جوکر حضور نداره ؟!
خود بتمن هم وجود نداره!
البته امکانش هست چندتا رفرنس ب جوکر دیده بشه ولی حضورش رو فکرنکنم باس انتظار داشت...

تقصیر خودته!:Dخو نمیدیدیش!
درمورد کاستوم باید بگم یکی از باحالترین ویژگیهای فلش برای من یکی همون کاستومشه!
پ.ن:در ضمن من نگفتم کاستوم مضخرفه گفتم کیفبت مضخرف بود!:D[چشمات رو باز کن درست بخون:D]
این برای دست گرمی بود ویلین این سیزن Reverse Flash:d

آخ آخ آخ...

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خود بتمن هم وجود نداره!
البته امکانش هست چندتا رفرنس ب جوکر دیده بشه ولی حضورش رو فکرنکنم باس انتظار داشت...
مگه اینکه اسم واقعی جوکر رو بخوان فاش کنن! چون اون موقع یه کارگر ساده بوده! حتی شاید بچه بوده!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چقدر این اپیزود بد بود، نه صرفا برای روایتش، اتفاقا روایت خوبی داشت هر چند نیمه دومش کند پیش رفت
ولی انتظار نداشتم شخصیت مرموز ونسا رو توی یه اپیزود بریزن وسط، خیلی جا داشت این شخصیت مرموز رو کم کم گذشته ـشو معرفی میکردن، دیدم کاملا بهش عوض شده الان :|

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
یکی از بچه ها یه سیت کام معرفی کرده بود صفحه قبل که پستش ظاهرا پاک شد:|
اسمش چی بود؟
یه خانم خشگل داشت آشپزی میکرد فک کنم:d

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
تا قسمت 7 penny deadFul رو دیدم ! فقط میگم استثنایی بود
AHS رو گذاشته تو جیب بقلش !! دانلود نکردن یه همچین سریالایی واقعا حرامه :D
عاشق Eva Green هم شدم :D خاطرات فیلم جنگیر رو واسمون زنده کرد

فقط یه سوال : چندشنبهـ ها این پخش میشه ؟؟ فصل ۱ چند قسمت میشه ؟

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یکی از بچه ها یه سیت کام معرفی کرده بود صفحه قبل که پستش ظاهرا پاک شد:|
اسمش چی بود؟
یه خانم خشگل داشت آشپزی میکرد فک کنم:d
Young and Hungry
من دانلودش کردم اصلا خوشم نیومد خیلی خنک بود :-& :D