Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تریلر فلش رو ببینید حتما (5 دقیقه رو) به نظر میرسه که یه چیز خیلی بهتر از Flash باشه. CW الان تجربه فیلم از DC کامیک رو داره دیگه مثل فصل اول Arrow کش دارش نمیکنند. :D
CGI و افکت های استفاده توش هم قشنگ هستند، تو Arrow که چیز آنچنانی نبود امیدوارم این بهتر باشه

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
حتما حتما حتما تریلر 5دیقه ایی فلش رو ببینید عالی عالی :x
از این مرتبط بودن سریال ها به هم خوشمان آمد.
بعدی ایشالله گرین لنترن :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
اول از همه بگم تریلر FLASH معرکه بود! الان بیشتر از Arrow بهش امیدوار شدم! :D واقعا عالی بود! همین ابر انسانی بودن دشمناش حرف نداره! داستانشم که با Arrow همزمان اتفاق میوفته و احتمال جابجایی کارکترا حتما هست همین جذابیتشو دو برابر میکنه :x
حتما تریلرو ببینید :D حرف نداره!

--
قسمت آخر Arrow هم عالی بود :D Season finale خیلی خوبی بود :x
جنگ بین الیور و اسلید عالی بود :D
فقط آخرش رفتن تیا بدجوری رفت رو اعصاب :| اصلا براچی رفت :| اون که بدش میومد از باباش :| اصلا اعصابم خورد شد رفت :(
اون سارا هم که رفت باز با نیسا L*sbian بازی کنه :| :D
در کل با اینکه خیلی حال داد خیلی رفت رو اعصابم این اپیزود :D

سوال::D
یک نکته دیگه الان اگه به اسلید پادذهرو زده خو بدبخت توی اونجا بدون آب و عذا میمیره دیگه :| این با قتل چه فرقی داشت؟ :|

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
Season finale ومپایر دایریز رو دیدم و...wow...واقعا اینکارو کردن...
دیمن...مرد؟ نه...امکان نداره...بحث کاراکتر و اینارو ول کنین...دیمن بمیره نصف تماشاگرای ومپایر بای بای.
و بالاخره مرگ میتونه تو TVD معنی داشته باشه...خوشحالم The Other Side از بین رفت.
و انزو برگشت. لیو و لوک هم زنده موندن. توی season 6 بیارینشون چون main character هاتون که دیگه ارزش دیدن ندارن که...این guest ها خیلی باحال تر بودن...
و مهم تر از همه...وقتی این صحنه اتفاق افتاد قشنگ جیغ زدم:ALARICبرگشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و به عنوان یکی از regular ها توی سیزن 6 تایید شد...YESSSSSSSSS!!!!میخواستم TVD رو ول کنم چون دیگه کاراکتر مورد علاقه ای برام نمونده بود ولی alaric اگه باشه من تا تهش هستم...
و Kol...:|:|کول رو برمیگردوندین سنگ میشدین؟

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
واقعا قسمت خوبی بود من که خیلی حال کردم! فکر کنم فصل 3 خیلی خفن تر هم بشه مخصوصا با اومدن Flash جذابیت سریال بیشتر خواهد شد.فقط این چند ثانیه آخر این اپزود کمی مبهم بود! همونجا که معلوم شد الیور بجز جزیره تو هنگ کنگ هم بوده.

Mamad_Chelsea

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1,296
نام
محمد
واقعا قسمت خوبی بود من که خیلی حال کردم! فکر کنم فصل 3 خیلی خفن تر هم بشه مخصوصا با اومدن Flash جذابیت سریال بیشتر خواهد شد.فقط این چند ثانیه آخر این اپزود کمی مبهم بود! همونجا که معلوم شد الیور بجز جزیره تو هنگ کنگ هم بوده.

احتمالا فصل آینده قراره اتفاقاتی که تو هنگ کنگ برا اولیور افتاده به صورت موازی با داستان اصلی مطرح بشه،طبق روالی که سریال تو دو فصل اول داشت

Arrow S02E23
چقدر ضد حال خوردم وقتی فهمیدم دوست دارم الیور به فیلیسیتی نقشه بوده :| این فیلیستی محبوب ترین شخصیت سریاله امیدوارم به عشقش برسه آخر :dالبته تبلوئه که رسیدن این دوتا به هم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره! اپیزود آخر این فصل خوب ولی قابل پیش بینی بود! یه جورایی از چند قسمت قبل مشخص بود که فصل چطوری تموم میشه! امیدوارم داستان فصل بعد یه کم غیر قابل پیش بینی تر باشه! :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
آقا این فارگو خیلی خیلی دوست داشتنیه!:d
هر قسمت که میگذره من بیشتر عاشقش میشم.دیالوگ ها به شکل کاملا کوئن محوری(!) پر از عمق و تاثیره.پشت این سریال خیلی فکر و تلاش خوابیده و این برای سریالی که نه چندان پر سروصدا شروع شده واقعا ارزش بالاتری رو میاره...

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
Season finale ومپایر دایریز رو دیدم و...wow...واقعا اینکارو کردن...
دیمن...مرد؟ نه...امکان نداره...بحث کاراکتر و اینارو ول کنین...دیمن بمیره نصف تماشاگرای ومپایر بای بای.
و بالاخره مرگ میتونه تو TVD معنی داشته باشه...خوشحالم The Other Side از بین رفت.
و انزو برگشت. لیو و لوک هم زنده موندن. توی season 6 بیارینشون چون main character هاتون که دیگه ارزش دیدن ندارن که...این guest ها خیلی باحال تر بودن...
و مهم تر از همه...وقتی این صحنه اتفاق افتاد قشنگ جیغ زدم:ALARICبرگشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و به عنوان یکی از regular ها توی سیزن 6 تایید شد...YESSSSSSSSS!!!!میخواستم TVD رو ول کنم چون دیگه کاراکتر مورد علاقه ای برام نمونده بود ولی alaric اگه باشه من تا تهش هستم...
و Kol...:|:|کول رو برمیگردوندین سنگ میشدین؟
البته تا اونجایی که من خوندم مرگ دیمن باعثش همین سامرهالدر چون که گفته بود دیگه از این نقش خسته شدم و نمیخواست تو سیزن6 باشه:|
اوفففففففففف یعنی عین خودم موقعی که الاریک برگشت عاشقشم دیگه.
مخصوصا تیکه ایی که الینا رو بغل کرد اشک منو در اورد:d
فقط یه مسله ایی باقی میمونه؟!؟!
الان قانونا آلاریک باید یه اوریجینال باشه دیگه یا به خاطر وصل بودن خون اشامیتش به الینا الان آدم؟
خدا کنه اوریجینال باشه :d
نکته مهم دیگه هم دوباره گرگینه شدن تایلر بود:d

آخرین ویرایش:

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
البته تا اونجایی که من خوندم مرگ دیمن باعثش همین سامرهالدر چون که گفته بود دیگه از این نقش خسته شدم و نمیخواست تو سیزن6 باشه:|
اوفففففففففف یعنی عین خودم موقعی که الاریک برگشت عاشقشم دیگه.
مخصوصا تیکه ایی که الینا رو بغل کرد اشک منو در اورد:d
فقط یه مسله ایی باقی میمونه؟!؟!
الان قانونا آلاریک باید یه اوریجینال باشه دیگه یا به خاطر وصل بودن خون اشامیتش به الینا الان آدم؟
خدا کنه اوریجینال باشه :d
نکته مهم دیگه هم دوباره گرگینه شدن تایلر بود:d
فکر نکنم. سامرهلدر یه قرار داد برای شیش فصل امضا کرده..درست مثل وسلی و دوبرو...یعنی این سه نفر باید تا ته سیزن 6 توی همه ی اپیزودا باشن..مگر اینکه نویسنده ها تصمیم بگیرن کاراکترشونو بکشن. تا ته فصل 6 فکر نکنم بتونن به خاطر اینکه "خسته شدن" از بازی یک کاراکتر، کارو ترک کنن.
تابلوئه که هنوز خون آشامه...چون دیمن نتونست اون ستونه رو از روی لیز بلند کنه...بعد که الاریک اومد خیلی راحت ستونه رو بلند کردن...قطعا قدرت کم یک انسان نمیتونه اون کارو کرده باشه. باید هنوز خون آشام باشه. همه شون هنوز خون اشامن به جز تایلر. چون تایلر طلسم دورگه بودن کاملا از روش برداشته شد و مرد...پس به صورت گرگینه رفت به other side به صورت گرگینه برگشت.
یکی از ناراحت کننده ترین صحنه های این اپیزود نابود شدن ماشین دیمن بود:|:|:|داغونم کرد.من عاشق اون ماشین لعنتی بودم.چرا آخه؟!!!!:|
Rest In Peace 1969 Chevy Camaro Convertible
You will be missed.

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
لان که چی دیمنو ول دادن رفت؟تنها انگیزمو گرفتن با اینکارشون اه اه
راستی تو اون دنیا سلمونی دارن؟ اخه الاریک خامه ای زده بود!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر