majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
یک سوال فنی :D

مگه این 24 که تازه شروع شده سیزن 9 همون 24 چهار سال پیش نیست؟
آخه من هفته پیش وقتی رفتم 2 تا اپیزود اول رو دانلود کنم همه جا زدن 24 سیزن 9 اضافه شد :| بعد توی IMDB این 24: Live Another Day کلا یک سریال جدید معرفی شده و زده سیزن اول :| چیه قضیه :|
چرا همون سیزن 9 رو ادامه ندادن؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

آخه من هفته پیش وقتی رفتم 2 تا اپیزود اول رو دانلود کنم همه جا زدن 24 سیزن 9 اضافه شد :| بعد توی IMDB این 24: Live Another Day کلا یک سریال جدید معرفی شده و زده سیزن اول :| چیه قضیه :|
اسم واقعیش Live another day هست ولی چون ادامه هست تو نت و لینکایی که میاد از Season 9 استفاده میشه (البته مطمئن نیستم)

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

این 24 ادامه همون سریال 24 که 8 فصل بود این فصل اسمش live another day که از اخر فصل 8 شروع میشه که شخصیت جک باور در انگلیس و فراری شده ......این فصل 12 قسمت و قراره داستان سریال پایان بده

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این 24 ادامه همون سریال 24 که 8 فصل بود این فصل اسمش live another day که از اخر فصل 8 شروع میشه و در انگلیس سریال ......این فصل 12 قسمت و قراره داستان سریال پایان بده

دوستان کسی سریال hannibal پیشنهاد میده تمش چیه چی هست دی

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
بله به احتمال زیاد فصل دوم True Detective رفت برا ژانویه 2015!!!!!کلا نمیدونم چرا همه گیر دادن به 2015:|
تازه 5 ماه از 2014 گذشته اینا همه ی سیزن جدیدای سریالاشون رو میخوان 2015 پخش کنن!!!البته مطمئنا در حال فیلم بردارین ولی آخه 2015؟!!
شایعه هم شده که شاید یکی از این چند نفر رو Christian Bale, Nicolas Cage, Edward Norton, and Bryan Cranston برای نقش مرد بیارن (چه شود:x)
و این دوستان هم از بینشون میخوان نقش زن سیزن دو رو انتخاب کنن Sandra Bullock, Amy Adams, Jessica Chastain, Selma Hayek, and Jennifer Lawrence(و باز هم چه شود:d)

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چقدر خوب بود این قسمت، نصف وقت رو به ماجرای تیریون پرداختن که خیلی هم چسبید :d
این دیالوگ تیریون توی محاکمه ـش خیلی خوب بود، بیچاره تر از این آدم تو کل داستان سراغ ندارم :|
i'm guilty of a far more monstrous crime, i'm guilty of being a dwarf

این رمزی اسنو چه بلاهایی سر این تیون گریجوی آورده؟!! رسما حیوون خونگی شده این مفلوک :|

این اژدهاهای دنریس هم شدید out of control میزنن، فانتزیم اینه بزنه به سرشون دنریس و دار و دسته آنسالیدش رو جزغاله کنن بخندیم :d

چقدر دلم واسه sherlock تنگ شده :(

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بهترین دیالوگ این قسمت GoT :d
21326817848849104031.jpg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من معمولا در مورد Got نظر نمیدم و فقط از داستان و سریال لذت میبرم :d ولی این قسمتش واقع عالی بود نمیشه چیزی نگفت :

فوق العاده بود این قسمت،یکی از بهترین اپیزود های کل سریال بود.
بازی بازیگرها ،دیالوگ ها و ... همه عالی بودن.
مخصوصا حرفای تیرین،نمیشه برای قسمت های بعدی صبر کرد :|

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
10294330_630326323714623_6408715527162875080_n.jpg

یکی از بازیگران سریال شرلوک به نام مارک گتیس در قسمت 6 از فصل 4 سریال Game of Thrones به عنوان نماینده Iron Bank حضور داشت.

لازمه بگم که مارک گتیس در سریال شرلوک، در نقش مایکرفت هولمز (برادر شرلوک هلمز) ظاهر شده بود.

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

watch?v=uPE2oBnzROY
اولین تریلر کنستانتین هم اومد ،
دریغ از نشون دادن حتی یه نخ سیگار چه برسه به استعمالش توسط جان کنستانتین :| :d
از دیوید اس گویر بعید بود این حرکت ، چون قبلا خودش گفته بود که
If NBC can't handle Constantine's smoking then NBC has no business ordering the series
بازیگر اصلیش هم صداپیشه ادوارد تو اسسین کرید 4 بوده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر