SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
کسی اینجا Sleepy Hollow رو دیده؟!چند وقتیه تقریبا هر سایتی که میرم ملت ازش تعریف میکنن.خصوصا Season finale.
من خودم میخوام دانلودش کنم ولی اگه کسی دیده یه صحبتی راجع بهش بکنه ممنون میشم.

ببين سريال خوبيه ولى حس يه سريال خيلى سطح بالا رو بهت نميده.
يعنى ببينى خوشت مياد اما نگاهم نكنى چيزى از دست ندادى زياد.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این true detective چقدر خوبه :|
عاشق این لوکیشن هاشم، فضاش حرف نداره
شروعش هم خیلی خوب بوده تا اینجا، تمرکزشون رو گذاشتن روی شخصیت پردازی دو تا کاراگاه، خیلی ساده و خوب هم دارن این کارو میکنن
متیو هم دید تازه ای نسبت به بازیش پیدا کرده و خوب خودشو کشیده بالا، توی صحبتاش موقع دریافت جایزه golden globe هم مشخص بود از کریرش خیلی ناراضی بوده و کلی سختی کشیده تا به این وضعیت رسیده، شاهکارش توی dallas buyers club و این ادامه خوب توی true detective، قطعا بعدها بیشتر بهش توجه میشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
متیو هم دید تازه ای نسبت به بازیش پیدا کرده و خوب خودشو کشیده بالا، توی صحبتاش موقع دریافت جایزه golden globe هم مشخص بود از کریرش خیلی ناراضی بوده و کلی سختی کشیده تا به این وضعیت رسیده، شاهکارش توی dallas buyers club و این ادامه خوب توی true detective، قطعا بعدها بیشتر بهش توجه میشه
دیگه توجه بیشتر از نقش اصلی ـه Interstellar میخای ؟ :D

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
mathew perry و coutrney cox تو فصل 5 قسمت دوم cougar town باهم نقش اجرا کردن
واقعا بعد از اینهمه سال و یهو دیدنشون خیلی خیلی ذوق زدم کرد(همچنین گذر زمانی که روی چهرشون افتاده و باهم میبینیشون یخورده غم انگیزه)
آره منم هم خوشحال شدم هم دلم براشون تنگ شد...
مثل اینکه توی Go on هم Couterney مهمان بوده.

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
فصله سومه سرياله شرلوك رو،ضعيف ترين فصل بين سه فصل نامگذارى ميكنم:|كلا فقط ميخواستن يه فصلى بسازن كه ما بينه فصوله دو و چهار رو پر كنن:|البته به هر حال اپيزودهايه شرگرم كننده اى داشت،بد نبود،ولى نسبت به دو فصله ديگه،على الخصوص فصل دو ضعيف تر بود.
اگر سرياله شرلوك را انگشتريه سريال ها فرض كنيم،فصل دومه اين سريال نگينه رويه اين انگشترى است!:d
ضمنا،اگر نولان دنباله يه جايگزينه خوب برايه بازى كردنه نقشه جوكر گشت،بهش ايشونو معرفى كنيد:x:
andrew_scott.png

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Klondike هم فصل کاملش اومد. این اولین مینی سریال Discovery Channe هستش. بازیگز نقش اول هم Richard Madden هستش؛ (راب استارک) نویسنده این سریال رو هم سازنده سریال فرار از زندان یعنی Paul Scheuringـه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
به بچه هایی که کُمدی حال میکنن brooklyn Nine-Nine رو پیشنهاد میکنم، andy samberg توشه و فک میکنم ایده های خودش هم باشه خیلی چیزاش، برای کسایی که اندی رو میشناسن میدونن چی میگم، آهنگ جیز این مای پنتس رو هرکی دیده باشه میدونه اوضاع چیه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این ومپایر دایریز هم خیلی باحال شده بچه ها دور هم نشستن گپ میزنن واسه سلامتی همدیگه میزنن بالا یک فیلمبردار هم اون گوشه داره فیلم میگیره از آخرم میشه یک قسمت جدید از TVD :))
البته پایان این قسمتش بد نبود ولی متاسفانه عادت کردن یک پایان توپ واسه اپیزود درست میکنن بعد که اپیزود بعدی رو نگاه میکنی میبینی یک جوری سر تهـشو هم میارن تموم میشه میره :|
الان مثلا چی میخواد سر الینا بیاد؟؟؟ دیگه زیاد امیدی ندارم به سریالش! احتمالا قسمت بعدم یک افتاق مسخره ای میوفته دوباره همه چی برمیگرده به حالت عادی :D

هر دفعه میشینم TVD میبینم اول از همه از خودم میپرسم براچی دارم سریالو دنبال میکنم بعدشم یاد سیزن 2-3 میوفتم اشکم در میاد که سریال از کجا رسید به کجا :(
پر افت ترین سریالی که تو عمرم دیدم :| الان در بیشتر موارد سریالای جلف ایرانی جذابیتش از این بیشتره!
خدا کنه The originals و Arrow مثل این نشن وگرنه دیگه خیلی از دست این CW دلخور میشم با این سریالاش :D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
این True Detective اپیزود 3 چرا اینجوری بود؟
سریال بود مثلا این یا لکچر اگزیستانسیالیزم؟!
بهرحال two thumbs up، اونقدری up که داره جر میخوره:D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان يه سوالى،سرياله شرلوك هلمز اگر كتاباش رو بخونى،لوس ميشه؟چون من خودم يكى از داستانييشو كه خونده بودم توش بود،اما به شدت مدرن تر:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

استفن فرای جدیدترین بازیگر انتخاب شده برای سری جدید 24: Live Another Day در نقش نخست وزیر بریتانیا !
پخشش همـ از 5 می ـه امسال شروع میشه .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان يه سوالى،سرياله شرلوك هلمز اگر كتاباش رو بخونى،لوس ميشه؟چون من خودم يكى از داستانييشو كه خونده بودم توش بود،اما به شدت مدرن تر:d

نه جذابیتش رو داره مثلا من کتاب اتود در قرمز لاکی (که قسمت اول سریال از رو اون ساخته شده بود رو خونده بودم خیلی وقت پیش وقتی تو سریال دیدم اصلا احساس نکردم لوس شده برام ) 4

این شرلوک به خاطر مدرن بودنش کلا چیز جدیدی محسوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر