CAD

کاربر سایت
May 23, 2013
51
نام
شایان
در مورد این ^ سریال، کسایی در موردش اطلاعی ندارن؛ یک ورایِتی شو هست که جوزف گوردون رابیت (لویت) راه انداخته، که تمام کانتنت ـش توسط کاربرای سایت خودش ساخته می شه، قسمت اولش رو یوتیوب اومد و در مورد شماره "یک" بود. یک آهنگ سه دقیقه پخش کردن که از کار 400 نفر استفاده شده بود، یک داستان تعریف کردن در مورد دختری که شب کوری داره و ستاره هارو نمی تونه ببینه و پدرش بهش کمک می کنه و ....

به نظر من خــــیلی چیز قشنگیه و ارزش دیدن داره، به شدت منتظر قسمت دوم هستم.

Heisenberg

کاربر سایت
Aug 9, 2013
63
نام
نیکی لائودا
پس به همین رای میدم.
2 هفته پیش سریالو تموم کردم. تک تک قسمتاش بی نظیر بود، قسمت آخر بهتر.
حالا هم میخوان از رو شخصیت سال گودمن(همون وکیله) یه سریال بسازن.
فقط من شدیدا عاشق شخصیت گاس فرینگ بودم
که زدن نفله کردنش بد جور.
ای کاش از رو شخصیت اونم یه سریال بسازن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
True Detective هم قسمت اول فوق العاده بود و واقعا نشون داد چیزی برای گفتن داره ولی از شباهت انکار ناپذیرش با Hannibal واقعا نمیشه گذشت . جو و فضای سریال تا همین قسمت اول خیلی شبیه هانیبال بوده . حتی قتل اول هم شبیه هانیبال بود ! انگار میخواستن یه ادای دین بکنند ! .

کمی هم به Justified شبیه هست . کلا یه ترکیب خیلی خوب هست اما به هیچ وجه سریال ارجینالی نیست .

البته اشتباه نشه واقعا ترکیب خوب و جون داری و هست و فضا و جو فوق العاده ای داره که قشنگ این روندش رو حفظ کنه از بهترین ها میشه ولی بهتره یکم نویسنده ها بیشتر خلاقیت به خرج بدند .

شخصیت کوهل هم خیلی شبیه شخصیت اول هانیبال هست .

.

به نظر من یک ترکیبی از ایده های مختلفه . مثلا مکان فیلم من رو یاد یک فیلم به اسم texas killing fields انداخت (البته این کپی برداری محسوب نمیشه ) . رابطه ی دو کارآگاه هم کمی هفت رو تداعی می کنه با این تفاوت که جای کاراکتر براد پیت و مورگان فریمن عوض شده (اون جا خوش بینه و آرام تره تنها بود و اونی که کمی مشکل داشت خانواده دار ) در کل سریال خوبیه ولی مثل بقیه سریال های hbo ریتم کندی داره . من که جدا داشت یک جاهای چشمم میرفت . کمی هم به نظرم بیش از حد برای جنایت ها فلسفه بافی می کنند .

بازی ها عالیه به خصوص مک کاناهی . بدون شک سال دیگه خیلی جذاب در میاد چون دو بازیگر سینما در سریال های تلویزیونی باهم رقابت خواهند کرد کوین اسپیسی و مک کاناهی

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
چی YES?

ozymandias قسمت آخر فصل 5 نمیشه :D دو قسمت مونده به آخر! یعنی قسمت 14 از فصل 5!
همون قسمتی که هنکو میکشن و اونقدر صحنه احساسی توش داره :(
قسمت آخر اسمش Felina بود :D
فک کردم گفت Breaking bad:Felina :D

Sry به هر حال.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
vikings فصل اول تموم شد !
خیلی خوب بود ! مثل GOT داستان پر پروبالا (گسترده) نداره اما عالی کار شده !
خوب دیگه چه سریالی ببینم ؟ :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ستایش فصل دوم :bighug:
حالا به خود سریالا کاری ندارم ولی گریم تو حلقم :D
فصل اول دختره جوونه بعد فصل دوم مثلا 50-60 سالش میشه میرن ابروهاشو کم رنگ میکنن میگن این پیر شده :))
بعد میای مثلا فیلم Bad Grandpa رو نگا میکنی طرف 30 سالشه میره 80 ساله برمیگرده جوری گریم میشه اصلا نمیتونی تشخیص بدی! :D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
شما با اوردن اسم این دو سریال کنار هم به بنده سکته قلبی دادید .
مسلما کسی که میاد میپرسه شرلوک یا سوپرنچرال یعنی شناختی از این دو تا نداره، خودش هم میدونه که شناختی نداره و فقط خیلی شیک یه سوال پرسیده که کدوم بهتره، الان این جواب شما به نظرتون کمکی بهش میکنه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر