Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
به پیشنهاد یکی از دوستان چند صفحه قبل شروع کردم به دیدن House of cards.
سریال فوق العاده خوبیه و بسیار ازش راضیم.دیدنش پیشنهاد میشه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سیزن چهارم و پنجم شرلوک هم برنامه ریزی شده و خوشبختانه سیزن سوم اخریش نیست

Steven Moffat At the BAFTA event :

Rather excitingly, Mark and I, for no particular reason, we just got out of the rain and sat at the top of the [Sherlock] production bus...and we just started plotting out what we could do in the future," Moffat told the audience, according to RadioTimes. "And we plotted out the whole of series four and five."
Moffat said they've come up with plenty of twists and turns. "The ideas we had that day, I thought were the best we've ever had," he said.
We had to inform the BBC that Martin and Benedict had commissioned a new series," Moffat said. "They signed themselves up. They both announced that they were carrying on—so that's good. Benedict, at some red carpet event somewhere, said he was carrying on forever. Martin, at another one, said, 'Yep, series four is happening.'"

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سیزن چهارم و پنجم شرلوک هم برنامه ریزی شده و خوشبختانه سیزن سوم اخریش نیست

Steven Moffat At the BAFTA event :
Hell yeah\m/\m/\m/:x

واقعا خبر خیلی خوبی بود! فقط ای کاش حداقل هر سیزن 6 قسمت میبود :(
بین هر سیزن چقدر فاصله میوفته معمولا؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Justified چقدر خوب شروع شد!:D انتظار این همه خونریزی نداشتم تو قسمت اول.:D
همکاری قریب الوقوع "کرو" ها با "کرودر"ها خیلی هیجان انگیز به نظر میرسه.
تا الان که سریال از نظر من افت نداشته و هر سیزن بهتر شده. سیزن قبلی هم به نظرم بهترین سیزنش بود. با این شروع طوفانی، بعید نیست سیزن پنجم وقتی تموم بشه جای سیزن چهارم رو برام بگیره.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Helix هم دیشب پخش شد . نقداش که به شدت مثبته و اگه همینجوری پیش بره میتونه یکی از بهترین Sci-Fi های تازه پخش امسال باشه.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
Justified چقدر خوب شروع شد!:D انتظار این همه خونریزی نداشتم تو قسمت اول.:D
همکاری قریب الوقوع "کرو" ها با "کرودر"ها خیلی هیجان انگیز به نظر میرسه.
تا الان که سریال از نظر من افت نداشته و هر سیزن بهتر شده. سیزن قبلی هم به نظرم بهترین سیزنش بود. با این شروع طوفانی، بعید نیست سیزن پنجم وقتی تموم بشه جای سیزن چهارم رو برام بگیره.
:-/
تو که ندیده بودی چه یهو رسیدی!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:-/
تو که ندیده بودی چه یهو رسیدی!:d
90995418428758154065.gif

اپیزود اول سیزن پنج رو ندیده بودم نابغه!:D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
خوب دیدم کسی Intelligence رو ندیده خودم دانلود کردم دیدمش :D باید بگم که قسمت اولش فوق العاده بود. البته معلوم بود چون تمام بازیگراش معروفن:جاشن هالووی,مگان اوری,زلیخا رابینسون و لانس ردیک که در سریال های لاست و فرینج دیدیمشون اینجا ایفای نقش میکنند.قسمت اولشم تو امریکا حدود 16.5 میلیون بیننده داشته که رکورد محسوب میشه. البته با دیدن ایپزود اول نمیشه نظر قطعی داد که آیا موفق خواهد بود یا نه.
به هر حال پیشنهاد میکنم شروع کنید سریال فکر میکنم سریال موفقی باشه:D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
در مورد فصل دوم breaking bad .
آقا من نمیفهمم چرا به این دختره کمک نکرد خفه نشه تو خواب ؟ کافی بود برش میگردوند رو پهلو :| :D

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
در مورد فصل دوم breaking bad .
آقا من نمیفهمم چرا به این دختره کمک نکرد خفه نشه تو خواب ؟ کافی بود برش میگردوند رو پهلو :| :D

به خاطر اینی که دختره جسی رو الم(علم؟:D)کرده بود علیه والتر و رابطشونو به هم زده بود ی جواریی و به زور هم پولی رو که والتر برای جسی کنار گذاشته بود(البته حق جسی بود) گرفتن ازش، و اول میره کمکش کنه اما به ذهنش میرسه که جسی و این دختره تو اعماق باتلاقن و اگه این بمیره برای جسی بهتره چون می تونه برگرده!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
spin off سریال breaking bad به نام better call saul در ماه نوامبر منتشر میشه!
Breaking Bad Spinoff Better Call Saul Set for November | TIME.com
آخ بشدت دلم واسه ساول گودمن تنگ شده :x کلا دلم واسه بریکینگ بد تنگ شده :( دیشب دوباره داشتم قسمت آخرو یک تیکه هاییشو میدیدم و لذت میبردم :(
کی میخواد تا نوامبر صبر کنه :(( خدا کنه بعد این همه صبر یک چیزی مثل بریکینگ بد بدن بیرون!

فقط یک سوال!
یعنی الان کارگردان این اسپین آف هم Vince Gilligan هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر