majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Breaking Bad: Ozymandias با چه اختلافی جلو ـه :D

فکر کن یک سریال چقدر میتونه معروف باشه که همینجوری از رو بیکاری تو گوگل سرچ کردم " The Danger " بجای اینکه موضوع در مورد خطر و ... بیاره همش والتر وایت رو آورده :D
دیگه خودتون تصور کنید :x

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

جریان این کمدی friends with better lives شیه؟؟:Dمن توی یه انجمن داخلی عکساشو دیدم ولی چیزی ننوشته بود برای توضیح!...imdb هم چندوقته برامن درست بالا نمیاد!!!:Dیکی ک میدونه شیه بیاد توضیح بده...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Is "True Detective" the next great TV drama? Three episodes is too little to tell, but it has all the elements to e something eerie and excellent, starting with a familiar formula and then circling out further and further into unusual territory until it seems like something thrillingly uncertain, not far from home and yet like no place you've ever seen.
این الان 12 ژانویه کل اپیزوداش یه جا میاد؟

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نه،پخش هفتگی داره فصل اولشم فکر کنم 12 قسمته

تـرو دتکتیـو 8 قسمتـه !
از 12 ژانویـه همـ شروع میشه تا 9 مارس سیزن اول ادامـه داره .
اگـه میخواین یه سریال محکمـ و به درد بخور ببینین این عنوان بهترین گزینـه ممکنـه :d
touch darkness and darkness touches you back

watch?v=roiKrE5KLbk :-s

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اولین عکس از فیلمبرداری فصل هشتم Doctor Who
60945535004337575921.jpg

قسمت اول که معرفی Peter Capaldiـه قرار تو Victorian London باشه.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان Teen Wolfبرگشت :bighug:
20 دقیقه اولش که اوج قسمت بود :dمخصوصا مکالمه های اسکات و آیزک .اینجور که این قسمتو تموم کردن معلومه میخوان تو قسمت های بعدی هیجانی بدن:>

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
سریال جدید چی اومده؟ معرفی کنید پلیز :D bb فصل بعدی کی میاد به امید خدا؟:D

تموم شد عزیز bb:(( سریالای جدیدم هیچکدومو به نظر من شروع نکن چون همشون بوی کنسلی میدن.البته من خودم Almost Human و Brooklyn Nine Nine و The Crazy Ones رو پیشنهاد میکنم.مخصوصا این اخری که رابین ویلیامزم توش بازی میکنه خیلی قشنگه

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
تموم شد عزیز bb:(( سریالای جدیدم هیچکدومو به نظر من شروع نکن چون همشون بوی کنسلی میدن.البته من خودم Almost Human و Brooklyn Nine Nine و The Crazy Ones رو پیشنهاد میکنم.مخصوصا این اخری که رابین ویلیامزم توش بازی میکنه خیلی قشنگه

بقیه سریال هایی که معرفی کردی بنظرم خوبن ولی این The crazy ones رو من وحشتناک کسل کننده دیدم.بازیها به هیچ وجه یکدست نیست خصوصا سارا میشل گلار که از فاجعه هم اونور تره.
بین کمدی های جدید The millers هم انتخاب خوبیه.

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
بقیه سریال هایی که معرفی کردی بنظرم خوبن ولی این The crazy ones رو من وحشتناک کسل کننده دیدم.بازیها به هیچ وجه یکدست نیست خصوصا سارا میشل گلار که از فاجعه هم اونور تره.
بین کمدی های جدید The millers هم انتخاب خوبیه.

به نظر من که خوبه سریاله.سارا هم بازیشو دوست دارم

میلرز رو دانلود میکنم ولی نگاه نمیکنم چون احتمال کنسلیش خیلی بالا هستش.ولی جالب به نظر میرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر