Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من خیلی سریال نمیرسم ببینم ولی این چند وقته دو تا مینی سری جدید رو دارم میبینم، یکی top of the lake جین کمپیون که خیلی خوبه، دو قسمتش رو دیدم البته فعلا، به نظر میاد یه police procedural خیلی خوب باشه، البته یکم کنده ولی خوبه:D این یکی هم The Returned یا les revenants که خیلی خوبه:D البته من زیاد میستری ندیدم تو زندگیم ولی تو اونایی که دیدم این خیلی تاپه، اینم مثل قبلی یه نموره ریتمش کنده ولی لامصب اونقدری تعلیقش زیاده و هی سوال ایجاد میکنه که اصلا نمیشه ولش کرد، دیشب شروع کردم به دیدن، 3 اپیزود رو دیدم:D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
واقعا تضاد سلیقه هارو راحت میشه تو این تاپیک مشاهده کرد :D

----

میگم این Arrow هم باز رفت واسه چند ماه بعد؟ :(
الان یکی میشه بگه چی باید نگاه کنم؟ :| 5 تا سریال داشتم میدیدم همش همزمان با هم تموم شد :| :| :|

mob city ببین :x

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
این چندوقت دوباره برای ریکاوری نشستم سیزن 5 وایر رو دیدم:d
لامصب حتی برای دفعه دوم هم خدا بود!واقعا این سریال هنوزم تو نوک قله بهترین ها می درخشه...
بالاخره وقت کردم بشینم series 3 سریال Luther رو ببینم فوق العاده بود به نظرم از سری 1 هم بهتر بود به شدت پیشنهاد میشه
اتفاقا برعکس شما سری سومش اصلا بهم نچسبید
حوادثش خیلی قابل پیش بینی بود برام و اون جو سریای قبل رو نداشت...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
اين ماب سيتى بهش ميخوره كنسل بشه ولى من دوسش دارم :(

سریال خوش ساخت و قشنگ ماله جنگ جهانی سراغ دارید؟؟
میخوام قشنگ و حرفه ایی باشه
حالا اگه چنتا هم باشه مشکلی نیست

Band of brothers با اختلاف بهترينه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
mob city ببین :x
چیجوریه؟
یک توضیحی مختصر بدین لطفا!

اگه پلیسی - جنایی هست لازم نیست توضیح بدین چون اصلا با داستانای کاراگاهی پلیسی حال نمیکنم!
البته شرلوک رو خیلی دوست دارم ولی هانیبال زیاد بهم نمیچسبه! البته بدم نیست ولی اینجوری که دوستان بهشون میچسبه نصفش به من نمیچسبه :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چیجوریه؟

اگه پلیسی - جنایی هست لازم نیست توضیح بدین چون اصلا با داستانای کاراگاهی پلیسی حال نمیکنم!
البته شرلوک رو خیلی دوست دارم ولی هانیبال زیاد بهم نمیچسبه! البته بدم نیست ولی اینجوری که دوستان بهشون میچسبه نصفش به من نمیچسبه :|

پلیسیه ولی نه مثل شرلوک درباره پروسه کشف جنایت . گانگستریه تو مایه های فیلم های تسخیر ناپذیران و gangster squad

بیشتر به کشت و کشتار های مافیای می پردازه

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
چیجوریه؟

اگه دوست نداری پلیسی بشین sons of anarci ( درست ننوشتم ) ببین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر