BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
American Horror Story خیلی خیلی عالی شده این فصل !!! واقعا تاپیه ! از تک تک لحظه هاش دارم لذت میبرم
به طور کلی بخوام فصل هاش رو درجه بندی کنم اینطور میشه
فصل ۱ - خوب
فصل ۲ - عالی
فصل ۳ - استثنایی

خداییش اگه تا الان ندیدید برید همین الان شروع کنید به دانلود
کلا تو این روندی که همه سریال ها دارن اشغال میشن ( مثل ومپایر و واکیننگ دد و اروو ) این یکی ترکونده
عزیز لغت آشغال رو باید برای سریال های ایران به کار برد.
اتفاقا Arrow هم از این 5 قسمتی که در فصل 2 نمایش داده شده چهار قسمتش قشنگ بوده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
1460045_10151818690521840_399511125_n_22266138454910242994.jpg
واقعا الان یعنی بد داره پیش میره؟ :D
من که دارم باهاش حال میکنم! مخصوصا این قسمت آخریه خیلی خوب بود!
درسته یک چند تا از قسمتاش خسته کننده شده بود ولی نه در حدی که از خودت سوال کنی که چرا دارم این سریالو ادامه میدم :D
والا بنظر من نسبت به این بعضی از سریالای چرتی که داره پخش میشه بازم خیلی خوبه!

- - -ویرایش - - -

American Horror Story خیلی خیلی عالی شده این فصل !!! واقعا تاپیه ! از تک تک لحظه هاش دارم لذت میبرم
به طور کلی بخوام فصل هاش رو درجه بندی کنم اینطور میشه
فصل ۱ - خوب
فصل ۲ - عالی
فصل ۳ - استثنایی

خداییش اگه تا الان ندیدید برید همین الان شروع کنید به دانلود
کلا تو این روندی که همه سریال ها دارن اشغال میشن ( مثل ومپایر و واکیننگ دد و اروو ) این یکی ترکونده
آخه شما از یک سریال خوشتون نمیاد دلیل بر ضعف اون سریال میشه؟
TWD کمی افت داشته ولی به هیچ وجه نمیشه بهش گفت آشغال!
Arrow هم از اوج خودش گذشته! بشدت عالی داره پیش میره! از سیزن یک خیلی خیلی خیلی بهتر شده!
حالا TVD رو قبول دارم و همینطور خودم که از طرفدارای دو آتیشش بودم کاملا قبول دارم!
ولی فکر نمیکنید وقتی برای هر سریالی که خوشتون نمیاد از کلمه آشغال استفاده میکنید طرفداراش ناراحت بشن؟

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
واکینگ دد رو شما خوشت نمیاد دلیل بر این نیست که داره اشغال میشه .

آخه شما از یک سریال خوشتون نمیاد دلیل بر ضعف اون سریال میشه؟
TWD کمی افت داشته ولی به هیچ وجه نمیشه بهش گفت آشغال!
Arrow هم از اوج خودش گذشته! بشدت عالی داره پیش میره! از سیزن یک خیلی خیلی خیلی بهتر شده!
حالا TVD رو قبول دارم و همینطور خودم که از طرفدارای دو آتیشش بودم کاملا قبول دارم!
ولی فکر نمیکنید وقتی برای هر سریالی که خوشتون نمیاد از کلمه آشغال استفاده میکنید طرفداراش ناراحت بشن؟

اقا حالا واسه ما تریپ روشنفکری برندارید ...! :D
منظور از اشغال شدن این بود که فعلا سریال داره ضعیف پیش میره و حتی ارزش دیدن هم نداره
فصل ۴ واکینگ دد هم نسبت به فصل ۱ و ۳ سریال اشغال به تمام معناست
ومپایر دایرز هم که از فصل ۴ به اینور گند زد
اروو هم درسته که این چند قسمتش خوب بود ولی از نظر من یه سریال اشغاله که بدرد ۴ تا بچه دبیراستانی میخوره

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
منظور از اشغال شدن این بود که فعلا سریال داره ضعیف پیش میره و حتی ارزش دیدن هم نداره
اروو هم درسته که این چند قسمتش خوب بود ولی از نظر من یه سریال اشغاله که بدرد ۴ تا بچه دبیراستانی میخوره
واكينگ دد كه فصل ٣ هم ضعيف بود فقط ١ و ٢ خوب بودن:d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
جان من این چه وعضشه دیگه؟
راهنمایی میگه 4 تا دبستانی | دبیرستانی میگه 4 تا بچه راهنمایی |دانشگاهی میگه 4 تا بچه دبیزستانی | سنی ازتون بگزره میخواین بگین لابد 4 تا بچه 30 40 ساله؟:|:-/
احترام به کوچیکترم خوب چیزیه....:bighug:

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
جان من این چه وعضشه دیگه؟
راهنمایی میگه 4 تا دبستانی | دبیرستانی میگه 4 تا بچه راهنمایی |دانشگاهی میگه 4 تا بچه دبیزستانی | سنی ازتون بگزره میخواین بگین لابد 4 تا بچه 30 40 ساله؟:|:-/
احترام به کوچیکترم خوب چیزیه....:bighug:

راست میگه منم ازش خوشم نمیاد.:d جالبه که کسی که ومپایر رو میبینه به ارو میگه سریال بچه دبیرستانی:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
جالبه که حتی حاضر نیستی قبول کنی که به زیبایی تمام به علائق بقیه توهین کردیا:D
این وارژه‌ی روشن‌فکرم جدیداً خیلی توی BC ملت دارن باهاش اشتباهات خودشونو میپشونونن!!!:D
بابا این لغت اشغال رو حتی برای tvd که اینقد بد داره پیش میره هم نبایس استفاده کرد چون هنوزم یه سری آدم دارن بشدت دنبالش میکنن...
...............
این spinoff اشنایی با مادرم بنظر جالب میاد بجز اون بخشی از خبر که میگه مادر در این سریال اونی که توی سریال اصلی بود نیست!!!:D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238

این cliff-hangerـش رو خیلی خوب اومده! واقعا کل سریال هیچی هیچی نداره! حتی هیچ دیالوگ درست و حسابی هم رد و بدل نمیشه بعد یهو دو سه دقیقه ی آخرش یه حرکتی می زنن آدمو مجبور می کنن قسمت بعدی رو ببینه :|

-------------------------
اون دوستی که میگه آشغال و این صحبتا! اولندِش اگه اینا که شما گفتی آشغاله سریال ترکی چیه ؟ :D دومندِش الان تو تیریپ روشن فکری اومدی نه بقیه که جوابتو دادن :D سومندِش سوپرنچرالی که با 9 فصل و با همین اپیزود آخرش مخصوصا عملا داره به زباله دان سریالهای تاریخ می پیونده، هم لغت آشغال براش بکار نمی برن :D اونوخ شما به اررو و twd و tvd گیر دادی ؟ :D حالا دو تای آخری قبول اررو که تازه اومده به نظر هم چندان بد نمیاد :-"

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این American Horror Story رو تعریف کردین این فصلشو مشتاق شدم ببینم ولی حوصله ندارم :D این فصل آخرشو ببینم کافیه یا از اول باید ببینم ؟ میگفن فصلا اصلا به هم ربطی ندارن .

البته 3 سال پیش چند قسمتی از فصل 1 رو دیدم ولی بعد ولش کردم :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
"Arrow" was a breakout hit for the network. The Wednesday drama, based on DC Comics' "Green Arrow," premiered in October to 4.1 million viewers — making it the CW's most-watched telecast of any show in three years and its most-watched premiere since "Vampire Diaries." It currently stands as the network’s most-watched show, averaging 4.3 million viewers. It's been paired with "Supernatural," which has seen bumps in ratings from last season, particularly in the demographics of viewers ages 18 to 34 and 18 to 49.

OR

Arrow is not recommended for viewers under age 18

نظر شخصی هر کسی محترمه:)

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
خدا کنه مثه این یکی نشه دیگه از سیزن 4و 5 خیلی بد شد
گرچه هنوزم بالاترین نمرات رو بین کمدی های CBS داره.
------------
لطفا اگه کسی هم میخواد بگه سریالی "آشغال" هست یه چند تا دلیل هم ارائه کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر