Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
کسی می دونه American Horror Story تا قسمت الانش چقدر داستانش وحشیانه تر ( معذرت بخاطر لحن سخن ) شده ؟!
هر قسمت ـش چقدر ممکن ـه صحنه داشته باشه در عین خشونت ؟! چون صحنه با هیجان و لذت برای من رابطه عکس دارند .
مرسی .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
Arrow عالی شده! خیلی بهتر از فصل اول هست! سوپر هیرو ها توی این سریال خیلی به چشم میان:x
فقط یک چیزو من اصلا درک نمیکنم!! چرا همه آدما دنبال اینن که شهرو نجات بدن؟؟؟ ماشالله همشون عشق نجات دادن شهر هستن!
اصلا واسم قابل درک نیست این قضیه :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فکرکنم حساس ترین قسمت سریال قسمت 7 باشه که منتظرم ببینم چی تو چی میشه:d
یه تکه ای از قسمت 7 رو دیدم:| از نعره کلاوس خوشم اومد که با چنان سرعتی به کسی حمله کرد که بد بخت تا الان مرده:d
به احتمال 99% طرف تایلر بوده. این دوتا تو TVD زیادی همدیگه رو مورد عنایت قرار دادن:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
! So Much Hype

16093156497193058112.jpg

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
TWDS4E05
واقعا این قسمت اخرت هر چی هیجان بود تا اخرین لحظه نمیشد گفت کی زنده میمونه کی میمره:dاز این به بعد سریال خیلی جذابتر میشه :xپیشنهاد میکنم این قسمت را هر چه زودتر ببینید چون اخر همین قسمت یه سوپرایز هست :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
کسی می دونه American Horror Story تا قسمت الانش چقدر داستانش وحشیانه تر ( معذرت بخاطر لحن سخن ) شده ؟!
هر قسمت ـش چقدر ممکن ـه صحنه داشته باشه در عین خشونت ؟! چون صحنه با هیجان و لذت برای من رابطه عکس دارند .
مرسی .
یعنی کسی این سریال رو دنبال نمی کنه ؟!

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
لــــــــــــــــــول!!! این قسمت جالب بود :D کلا همش داشتم داد می زدم گلن نمیر نمیر نمیر :D فقط این یه تیکه فنسها خیلی مزخرف بود که یهویی خراب شد و بعد یهو زندان در آرامش فرو رفت بقیه ش جالب بود :D نسبت به قسمت قبلی خیلی پیشرفت داشت :D آخرش هم یه لول گنده داشتا!!! یعنی صحنه ی آخر خیلی باحال بود :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
WoooooW ! عجب اپیزودی بود :D
خیلی باحال بود . ینی از اواسطش به بعد Pure Adrenaline بود :D آخرش هم که یه حال اساسی داد با نشون دادن Governor . در کل حال کردم با اپیزود . آخرشم تو تبلیغ قسمت بعدی بزرگ نوشت Governor Returns :bighug: مگه اینکه اون بیاد اینا رو از این زندون صاب مرده بندازه بیرون :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
Got رو من خوندم که بهار 93 میاد:| شما مطمئنی تا اخر سال خودمون میاد؟​

هر فصل GoT ده اپیزوده که اولین اپیزود همیشه 1 April مصادف با 12 فروردین هر سال میاد.

Arrow عالی شده! خیلی بهتر از فصل اول هست! سوپر هیرو ها توی این سریال خیلی به چشم میان
:x
فقط یک چیزو من اصلا درک نمیکنم!! چرا همه آدما دنبال اینن که شهرو نجات بدن؟؟؟ ماشالله همشون عشق نجات دادن شهر هستن!
اصلا واسم قابل درک نیست این قضیه
:biggrin1:
چون داستان تخیلیه :D
و اگه دقت کنید میبینید که اکثر سوپر هیرو ها یا شرکت دارند یا ثروت مندن، Bruce Wayne, Tony Stark و همین Oliver Queen :D

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
خیلی خوب بود ..تا دقیقه 25 همش حرف زدند بعد یهو تا اخرش هیجان داشت من اولش گفتم این قسمت افتضاح هست که دیگه حرفم رو پس گرفتم قسمت بعد هم که ...........

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
مرسی .
خیلی هم صحنه نداره یعنی در حد اسپارتاکوس و اینا نیست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر