マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
سلام
میخوام دو تا سریال رو شروع کنم
1. کمدی 2.درام

فقط میخوام که تعداد سیزن ها و اپیزودهاش خیلی زیاد نباشه
ترجیحا تموم شده باشه یا فصل های آخرش باشه
زمان هر اپیزودش خیلی زیاد نباشه {برای کمدی حداکثر 30 دقیقه}

مواردی رو هم که بهم پیشنهاد دادن و تعریفشون رو شنیدم
برای کمدی : لویی , Modern Family , Big bang teory و ... که البته زیاد از سیستم فیلم برداری لویی خوشم نیومد {تک دوربینه} حالا نمیدونم سریالش خوب هست یا نه

برای درام : The Walking Dead و Breaking bad , sopronos , wire , homeland و .....

شما چی پیشنهاد میکنید
من تو کمدی پیشنهاد میدم:
Arrested Development بدون شک. 4 فصل ، 68 قسمت
The Office US هم پیشنهاد خوبیه اما خیلی طولانی هست( 9 فصل) ولی ارزشش رو داره و خوبیش هم اینه که تموم شده.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
quote_icon.png
نوشته شده توسط SeSeR
اقا من ومپایر از فصل ۳ ول کردم !!
حالا میتونم بدون دیدن فصل ۴اش برم Orginals رو ببینم ؟
فصل 3 چه قدرشو دیدی؟اگه اپیزودا فلشبک خانواده مایکلسون رو دیدی آره می تونی ببینی...(قسمت 20 فصل 4 رو هم اگه خواستی میتونی ببینی...backdoor pilot اوریجینالزه)
پ.ن:نمیفهمم باو چرا خیر؟اتفاقا نبینه سیزن 4 رو بهتره...همون بهتر که نبینه چه طور بهترین کاراکترارو داشتن به نابودی میکشوندن...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام
میخوام دو تا سریال رو شروع کنم
1. کمدی 2.درام

فقط میخوام که تعداد سیزن ها و اپیزودهاش خیلی زیاد نباشه
ترجیحا تموم شده باشه یا فصل های آخرش باشه
زمان هر اپیزودش خیلی زیاد نباشه {برای کمدی حداکثر 30 دقیقه}

مواردی رو هم که بهم پیشنهاد دادن و تعریفشون رو شنیدم
برای کمدی : لویی , Modern Family , Big bang teory و ... که البته زیاد از سیستم فیلم برداری لویی خوشم نیومد {تک دوربینه} حالا نمیدونم سریالش خوب هست یا نه

برای درام : The Walking Dead و Breaking bad , sopronos , wire , homeland و .....

شما چی پیشنهاد میکنید

تو درام من فقط بهتر برکینگ بد رو پیشنهاد می دم . نه این که بقیه حوب نباشند هرچند هیچ کدوم به پای برکینگ نمی رسن ولی وقتی برکینگ رو شروع کنی... لااقل از فصل دو به بعد عمرا بشینی سر سریال دیگه ای

تو کمدی هم بیگ بنگ تئوری

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
میگم اگه دوباره فن گرل خطاب نمیشم ترجیح دادن یه سریال که فول سن درامه و تو هر صحنه ش 500-600 تا لاین فوق علمی و خفن ( از نظر بعضی ها ) گفته میشه نسبت به سریالی که فهم آسونی داره و درجه ی سرگرم کنندگیش بالاس نوع سطح دیدگاه مخاطب و درجه ی خفنیت و اولد اسکول بودن فرد رو نشون میده ؟ ( خواستم از همه ی اصطلاحات استفاده کنم که کاملا منظورمو برسونم )
اینکه من بیام اینجا در مورد قسمت دوم فصل نهم سوپرنچرال صحبت کنم، سطحی نگر بودن و پایین بودن منو نشون میده ؟ بعد اگه بیام مثه عده ای که حتی سنشون هم به سن قانونی نرسیده درمورد زاویه ی فیلمبرداری فوق العاده ی به فرض سریال بیریکینگ بد صحبت کنم یعنی خیلی سطحم بالاس ؟ خیلی می فهمم ؟

واقعا چرا ما هنوز یاد نگرفتم به نظرات هم احترام بزاریم ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
یا خدا این دیگه چه سریالیه(breaking bad) رو میگم.امروز نشستم فصل اولشو دیدم عجب سریالیه. دارم دیوونه میشم:-o
منم رشته دانشگاهیم مهندسی شیمیه میخوام کریستال بسازم:d
از لحاظ اطلاعات شیمی فصل اول بریکینگ بد مساوی بود با کل 4 ترمی که تو دانشگاه شیمی یاد گرفتم.:d

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
هوملند فصل 3 تا چه قسمتی اومده؟

سه قسمت اومده ...

ولی داستانش داره سکته میزنه یه جورایی. حیلی حوصله میخواد که یه قسمت از این سیزن رو بشینی در جا ببینی و خسته نشی !

یا خدا این دیگه چه سریالیه(breaking bad) رو میگم.امروز نشستم فصل اولشو دیدم عجب سریالیه. دارم دیوونه میشم:-o
منم رشته دانشگاهیم مهندسی شیمیه میخوام کریستال بسازم:d
از لحاظ اطلاعات شیمی فصل اول بریکینگ بد مساوی بود با کل 4 ترمی که تو دانشگاه شیمی یاد گرفتم.:d

حالا شما رشته ات مهندسی شیمی بوده و بیشتر از شیمی با ترمودینامیک سر و کار داشتید. مثلاً یه شیمی آلی داشتید با یه شیمی تجزیه خالی و ...

اما یکی که مثل من شیمی کاربردی باشه و 3 تا شیمی آلی ، سه تا شیمی تجزیه ، شیمی فیزیک ها و شیمی معدنی ها رو گذرونده باشه با دیدن بریکینگ بد بشدت محظوظ میشه !

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
سه قسمت اومده ...

ولی داستانش داره سکته میزنه یه جورایی. حیلی حوصله میخواد که یه قسمت از این سیزن رو بشینی در جا ببینی و خسته نشی !

حالا شما رشته ات مهندسی شیمی بوده و بیشتر از شیمی با ترمودینامیک سر و کار داشتید. مثلاً یه شیمی آلی داشتید با یه شیمی تجزیه خالی و ...

اما یکی که مثل من شیمی کاربردی باشه و 3 تا شیمی آلی ، سه تا شیمی تجزیه ، شیمی فیزیک ها و شیمی معدنی ها رو گذرونده باشه با دیدن بریکینگ بد بشدت محظوظ میشه !

صد در صد شما بیشتر شیمی میخونید البته منم شیمی فیزیک و.... رو دارم.(حالا ما خودمون از بچگی ذوب شده در شیمی بودیم:d)
از لحاظ اون قسمتی ام که گفتم فصل اول مساوی بود با کل اطلاعاتی که این چهار ترم یاد گرفتم زیاد جدی نگیر.شوخی کردم.:d
ولی در کل واقعا این سریال میتونه خیلیا رو به شیمی علاقه مند کنه.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
صد در صد شما بیشتر شیمی میخونید البته منم شیمی فیزیک و.... رو دارم.(حالا ما خودمون از بچگی ذوب شده در شیمی بودیم:d)
از لحاظ اون قسمتی ام که گفتم فصل اول مساوی بود با کل اطلاعاتی که این چهار ترم یاد گرفتم زیاد جدی نگیر.شوخی کردم.:d
ولی در کل واقعا این سریال میتونه خیلیا رو به شیمی علاقه مند کنه.
ببین بعد از فصل 1 چه شاهکاری میشه :x
من که فقط به خاطر والتر وایت شیمی رو قبول شدم :d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان لینک امضا رو در یابید باشد که رستگار شویم... مستقیم ... وی ای پی اینا نمیخاد .. بزنین به رگ که داره آرشیو تکمیل میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر