CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
Breaking Bad S05E11
به جان خودم والت زن و بچه ـش رو هم بکشه ، همه میگن دمش گرم ! :D فکر کنم تنها کسی که دلش برای هنک میسوزه من هستم ! :D
توی این سریال تقریباً همه کاراکترها اشتباهات زیادی داشتن ، ولی هنک بنده خدا فقط داره وظیفه ـش رو انجام میده. خودتون رو بذارین جای اون ، ماه ها دنبال هایزنبرگ بوده و به خاطر این پرونده ها تیر خورده و پاش اون شکلی شده ، بعد یه دفعه میفهمه کسی که دنبالش بوده باجناقش هست ! وجداناً شماها باشین چیکار میکنین ؟! میگین خب باجناق عزیز ، عیبی نداره بیا با هم چایی بخوریم ؟! :D اون تیکه که ویدئوی والت پخش شد ، بدجوری اعصابم خورد شد. مردک چه حقه هایی به کار میبره ! :|
خوب اینو هم در نظر بگیر والتر با این ویدئو جون هنک رو هم نجات داد خودش هم گفت خونواده برا من یعنی خط قرمز هنک حاضر والتر بمیره ولی والتر نه از همین والتر خوشمون میاد دیگه:D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اومد تو تاپیک دیدم همه دارن در مورد قسمت جدید BB صحبت میکنن منم رفتم دیدم :D

داشت باورم میشد که دیگه نمیتونم جسیو ببینم :-sآخه چرا با احساساته من اینا بازی می کنن؟ :D

قسمتی که جسی میبینه سیگارش گم شده،کدوم قسمته؟؟:-s من یادم نمیاد عکس العملش چی بود اونجا:">

این براک که میگید همون پسری کوچیکس که مسموم شد مرد؟!8-|

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
این سریاله اسپارتاکوس رو نسبت به داستانه واقعی اسپارتاکوس بهش شاخ و برگ دادن ؟ یا سریالش کاملا از رو داستانه واقعیه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

شاخ و برگ آنچنانی ندادن،یه سری داستانای فرعی توش هست که واسه یه سریال طبیعیه.
کلا اگه صحنه های غیر اخلاقیشو فاکتور بگیری (که تو فصل 2 به بعد کم تر میشه)،میتونیم بگیم سریال خوش ساخت و خوبیه.
آخرشم خیلی قشنگ پایان کار اسپارتاکوسو نشون دادن.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اتفاقیه که داره می افته. art house has gone to cable

Mark Strong: There’s what TV has become, which is different from what it was 10 years ago. There’s this theory that the studios are just doing these big tentpole movies for hundreds of millions of dollars and all the interesting little indie movies now don’t exist, so all those writers have gone to TV. TV has changed, and it’s changed for the better. In the past, all the cable channels were trying to find shows like the network shows, and now it’s the exact opposite. All the networks are trying to find shows like cable

David lynch : Even if I had a big idea, the world is different now. Unfortunately, my ideas are not what you’d call commercial, and money really drives the boat these days. So I don’t know what my future is. I don’t have a clue what I’m going to be able to do in the world of cinema
but I like the idea of a continuing story… and television is way more interesting than cinema now. It seems like the art house has gone to cable

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
این پسره بروک مگه با گلهای اون گلدون کنار استخر والتر اینا مسموم نشد؟ یعنی جسی اشتباه متوجه شده و فکر کرده که از اون سم دست ساز بهش دادن؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
این پسره بروک مگه با گلهای اون گلدون کنار استخر والتر اینا مسموم نشد؟ یعنی جسی اشتباه متوجه شده و فکر کرده که از اون سم دست ساز بهش دادن؟
چرا اما اولا والتر اونو مسموم کرد تا جسی به گاس بدبین بشه دوباره بیاد سمتش..بعد یادم نیست درست اما والتر گفت اینو از تو جعبه سیکارش کش برن(همون که برعکس میزاشت)تا تقصیرش بیفته گردن گاس..فقط تو کفم اول نشون دادن برگشت خونه و اون سم پشت پریز رو برداشت برای کی بود!!!؟هنک؟جسی؟خودش؟(عمرا :d)

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
خیلی وقت بود میخواستم اینو بگم. یادم میرفت ولی:D
چرا اینا اینجوری تموم شدن؟ مادرانه که طرف اومده پایان Inception رو کپی کرده بود, البته گند زده بود توش!
دودکش هم که ماشالله, من موندم اسغر فرهادی یه غلطی کرد گفت پایان فیلم رو به عهده ی مخاطب بزارید, اینا چرا جدی گرفتن یهو؟:|
خروس هم نگاه نمیکردیم>:d

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
Dexter S08E09

یکی از ضعیف ترین فصل های دکستر. نه هیجانی، نه تعلیقی. واقعا مسخرست سه تا قسمت مونده به آخر سریال باید بشینیم سالاد خوردن دب و هانا رو نگاه کنیم.
کلا این فصل اضافه بود باز فصل قبلی پتانسیل یک پایان نسبتا خوب رو داشت. برخلاف حدسی هم که میزدم کشته شدن لاگورتا هیچ تاثیری روی خط داستانی نداشت.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Dexter S08E09

یکی از ضعیف ترین فصل های دکستر. نه هیجانی، نه تعلیقی. واقعا مسخرست سه تا قسمت مونده به آخر سریال باید بشینیم سالاد خوردن دب و هانا رو نگاه کنیم.
کلا این فصل اضافه بود باز فصل قبلی پتانسیل یک پایان نسبتا خوب رو داشت. برخلاف حدسی هم که میزدم کشته شدن لاگورتا هیچ تاثیری روی خط داستانی نداشت.

اصلا فصل جالبی نیست. قبل از اومدن هانا تو داستان که یکم بهترش کرد (تنها دلیل نگاه کردن دو فصل آخرش رابطه همین دوتا بوده واسه من) رسما CSI شده بود. وگول هم که 8 قسمته اومده کل سریال رو عوض کرده. پسرش هم که ازون ضایع تره!

باید همون فصل پیش دب دسکترو می کشت همه چیز هم برملا می شد و همونجا تمومش می کردن، یا اصلا هیچ کی نمی مرد مثل این فصل BB دکستر از دست پلیس ها فرار می کرد از آخر هم کشته می شد.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
اصلا فصل جالبی نیست. قبل از اومدن هانا تو داستان که یکم بهترش کرد (تنها دلیل نگاه کردن دو فصل آخرش رابطه همین دوتا بوده واسه من) رسما CSI شده بود. وگول هم که 8 قسمته اومده کل سریال رو عوض کرده. پسرش هم که ازون ضایع تره!

باید همون فصل پیش دب دسکترو می کشت همه چیز هم برملا می شد و همونجا تمومش می کردن، یا اصلا هیچ کی نمی مرد مثل این فصل BB دکستر از دست پلیس ها فرار می کرد از آخر هم کشته می شد.

دقیقا
حداقل نوسنده ها میتونستن برروی کشته شدن لاگورتا توی این فصل یه مانوری بدن. بعد از اون همه درگیری بین لاگورتا و دکستر توی فصل قبل یعنی توی اداره پلیس به اون بزرگی هیچکس نبود به دکستر مظنون بشه؟
از وگل و پسرش ضایع تر هم شخصیت زک بود که اصلا بود و نبودش فرقی چندانی نداشت.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
bb قسمت 11 رو دیدم و از اون اپیزود های بیاد موندنی بود برام بسیار حال کردم تو این 3 قسمت از نظرم بهترین قسمتش همین 11 بود:x

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
خیلی وقت بود میخواستم اینو بگم. یادم میرفت ولی:D
چرا اینا اینجوری تموم شدن؟ مادرانه که طرف اومده پایان Inception رو کپی کرده بود, البته گند زده بود توش!
دودکش هم که ماشالله, من موندم اسغر فرهادی یه غلطی کرد گفت پایان فیلم رو به عهده ی مخاطب بزارید, اینا چرا جدی گرفتن یهو؟:|
خروس هم نگاه نمیکردیم>:d

دودکش : داستانش بدنبود ولی اخرش معلوم نشد اصن
خروس : ضعیفترین کاری بودکه تاحالا دیده بودم
مادرانه : سریال خوبی بود ولی اینم اخرش معلوم نشد چند چنده :D
درکل :حیف از زمانی که براشون گذاشتم :|

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دوستان من یه سوال داشتم:
توی سریال‌های ایرانی صداوسیما چندین‌‌بار دیدم که از یه بازیگر برای پدر و پسر استفاده می‌کنن یا شاید برای مادر و دختر. می‌خوام ببنیم دلیل خاصی داره؟ یا از ضعف تولید ماست؟ یا از کمبود بازیگر؟ مرسومه این کار؟
و این‌که توی نمونه‌های خارجی هم داریم این رو؟
برام جالبه که بدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر