ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
الان دارم دکستر می بینم باید اعتراف کنم که از جذاب ترین سریال هایی هست که دیدم البته بعد فرار از زندان:p البته got هم بعضی جاهاش خیلی جذاب میشد همینطور bb,ولی دکستر از لحاضه جذابیت یه چیزه دیگست
من الان وسطایه سیزنه 2 justified ام زیاد جالب نبوده تا الان برام :/ برم جلو تر بهتر میشه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
Justified كه عاليه نميدونم از چي خوشت نيومده (شايد از ديالوگ اينا خوشت نمياد بيشتر اكشن و.. دوست داري:d)، به نظر من حتي ارزشش از دكستر و pb بالاتره.

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام.من همیشه زیر نویس هر سریالی که می خواستم با همون دانلود اول نسخه ی هماهنگ گیر میومد و اگرم هماهنگ نبود با KMP درستش می کردم.

اما الان Breaking Bad رو دانلود کردم اصلا هر چی زیرنویس دانلود می کنم هماهنگ نیست که نیست و هماهنگ بشو هم نیست!

شانس ما هر سریال چرتی گیر میوردم سریع بهترین زیرنویس رو براش سه سوته پیدا می کردم.

عنوان ریلیز هم مثلا برای اپیزود اول اینه:

Breaking.Bad.S01E01.720p.hdtv.x264-bia-BWBP

دوستان خواهشا یه کاری کنید تو کف موندم شدید.

ممنون.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام.من همیشه زیر نویس هر سریالی که می خواستم با همون دانلود اول نسخه ی هماهنگ گیر میومد و اگرم هماهنگ نبود با KMP درستش می کردم.

اما الان Breaking Bad رو دانلود کردم اصلا هر چی زیرنویس دانلود می کنم هماهنگ نیست که نیست و هماهنگ بشو هم نیست!

شانس ما هر سریال چرتی گیر میوردم سریع بهترین زیرنویس رو براش سه سوته پیدا می کردم.

عنوان ریلیز هم مثلا برای اپیزود اول اینه:

Breaking.Bad.S01E01.720p.hdtv.x264-bia-BWBP

دوستان خواهشا یه کاری کنید تو کف موندم شدید.

ممنون.
اینجا رو بگرد صد در صد پیدا می‌کنی:
تک ساب
هر چی آدرسش رو می‌زنم برعکس در میاد ولی اینه:
1.taksub.com
یک.تکساب.کام
اون ".1" قبل از تک ساب ـه!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینجا رو بگرد صد در صد پیدا می‌کنی:
تک ساب
هر چی آدرسش رو می‌زنم برعکس در میاد ولی اینه:
1.taksub.com
یک.تکساب.کام
اون ".1" قبل از تک ساب ـه!

البته آدرس درستش 1.taksub.in بود که همون Subscene معروف هستش منتهی فیل نیست.

من Subscene رو زیر و رو کردم و بازم پیدا نکردم.

ممنون.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
البته آدرس درستش 1.taksub.in بود که همون Subscene معروف هستش منتهی فیل نیست.

من Subscene رو زیر و رو کردم و بازم پیدا نکردم.

ممنون.
می‌خوای لینک یه ریلیز دیگه رو می‌تونم بهت بدم که خودم از تک ساب می‌گیرم زیرنویس هاش رو!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
Justified كه عاليه نميدونم از چي خوشت نيومده (شايد از ديالوگ اينا خوشت نمياد بيشتر اكشن و.. دوست داري:d)، به نظر من حتي ارزشش از دكستر و pb بالاتره.

نه اتفاقا , از سریال هایه اکشن هستن که بدم میاد. از jstefd هم بدم نمیاد ولی به نظرم اونطور که دوستان تعریف می کنن هم دیگه نیست, نمی دونم شاید به خاطره اینه که هر قسمتش در مورده یه موضوعه....
مگه کسی هست که از pb بدش بیاد؟؟؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
آقا فصل ٥ vampire diz diz و همچنين فصل ٩ himym كي ميان؟ ممنون.
بعد به نظرتون كتاب got رو بخونم؟ آخه لامصب سريالش خيلي باحاله ميترسم چيز بشه!! :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
عجب اپیزود خوفی بود!به خصوص 10 مین آخر...منتها یکم گنگ بود به نظرم ووگل نکشته با توجه به next...چون تو نکست دکستر به ووگل می گه نمی دونم کی و این چیزا یعنی اگه ووگل باشه دکستر نمی دونه و بیننده و دکستر تا الان با هم همه چیز رو می فهمیدن...فک کنم تیکه ی مغز رو واسه ووگل فرستاده بودن...
یه حدس خوف می زنم 4 اپیزود مونده سریال تموم بشه همتونو آتیش بزنم...فک کنم قاتل دکتر ماسوکاست..یا حداقل بهش ربط داره....
پ.ن:هانا.....3>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر