Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اون سه تا رو خودم رای دادم
بقیۀ رو هم نمی‌تونم بگم ولی اسناد لیست همه کماکان پیش من موجوده :d

یک پنجم اون تک رأی ها مال تو هستن و یک پنجم دیگه شون مال بنده ! :D
ولی انصافاً حرکت خوبی بود و از زحمات سینا تشکر میکنم.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا منم به Entourage رای دادم ها
:biggrin1:
فک کنم اشتباه حساب کردی ، لیست من رو چک کن دوباره .
چک کردم، تو لیست تو بود ولی تو لیست کیان نبود !
من دقیقا میدونستم یا لویی یا فرندز اول یا دوم میشن ولی حیف اون Curb Your ... که فقط خودم بهش رای دادم و کسی ندیده یا خوشش نیومده!! لری دیوید
من یه سری سریال‌هایی که می‌تونستن تو لیستم باشم همین Curb یا Community بودن یا حتی A Young Doctor's Notebook اما سی انتخاب دست آدم رو می‌بست.
در کل جمع کردن این لیست‌ها کار مفرحی بود و منم دو سه روزی از بیکاری نسبی در اومدم. به حدی مفرح بود که می‌خوام امشب بشینم فیلم High Fidelity رو بعد از خیلی وقت ببینم :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چک کردم، تو لیست تو بود ولی تو لیست کیان نبود !

من یه سری سریال‌هایی که می‌تونستن تو لیستم باشم همین Curb یا Community بودن یا حتی A Young Doctor's Notebook اما سی انتخاب دست آدم رو می‌بست.
در کل جمع کردن این لیست‌ها کار مفرحی بود و منم دو سه روزی از بیکاری نسبی در اومدم. به حدی مفرح بود که می‌خوام امشب بشینم فیلم High Fidelity رو بعد از خیلی وقت ببینم :d

سیناجان مام گفتیم به هانیبال رای دادیم مدارک ـش موجوده.:D

هنوز هم که بیکاری یه شاخه دیگه به لیست اضافه کن که سریال های Cableـن و باز نشنویم صحنه مثبت 18 وجود داره توشون یا نه که دیگه تموم شه.:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مثل اینکه لیست به دوستان مزه کرد، حالا Sequelهای مختلف میخوان!!!:D
باو دیشب فقط 3 ساعت و نیم طول کشید اون دو تا جدول اولی رو درست کنم و سریالا رو لینک کنم به ویکی:| :D حالا خدا میدونه سینا چقدر وقت صرف لیست کردن سریالا کرده!!:D
بی خیال کیبل میبل (!) بشین دیگه:D

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مثل اینکه لیست به دوستان مزه کرد، حالا Sequelهای مختلف میخوان!!!:D
باو دیشب فقط 3 ساعت و نیم طول کشید اون دو تا جدول اولی رو درست کنم و سریالا رو لینک کنم به ویکی:| :D حالا خدا میدونه سینا چقدر وقت صرف لیست کردن سریالا کرده!!:D
بی خیال کیبل میبل (!) بشین دیگه:D

اصلا هدف درست کردن این لیست بود که از سوالای تکراری و اعصاب خورد کن جلوگیری بشه. اینم جز و هموناست.:D
همین ده صفحه پیشم باز یکی در مورد GoT سوال کرده بود بحث (با تشکر از صدرا :D) به آرمان های خانواده رسید. :| :D
اگه خیلی براتون زوره که من خودم جدول رو درست می کنم بهت بزاری تو پست اول. :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سیناجان مام گفتیم به هانیبال رای دادیم مدارک ـش موجوده.:D

هنوز هم که بیکاری یه شاخه دیگه به لیست اضافه کن که سریال های Cableـن و باز نشنویم صحنه مثبت 18 وجود داره توشون یا نه که دیگه تموم شه.:D
قضیه هانیبال چیه، مگه؟ هانیبال که تو لیست درام رتبۀ 13 رو داره
از بیکاری هم که بیکارم :d ولی جداسازی کیبلی رو کار مفیدی نمیدونم مثلا Archer یا Newsroom هم سریال‌هایی کیبلی هستن اما واقعا اینا صحنۀ خاصی دارن؟
کسی که با تمام این تلاش‌ها باز میاد می‌پرسه "فلان سریال صحنه داره؟" یا "شبیه فلان سریال چی پیشنهاد میدید؟" اصلا پست اول تاپیک رو نخونده، حالا لیست نتورک و کیبل رو جدا از هم قرار بدیم دردی دوا نمی‌کنه به نظر من ;)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
قضیه هانیبال چیه، مگه؟ هانیبال که تو لیست درام رتبۀ 13 رو داره

بی خیال آقا یه سوء تفاهمی بود حل شد.:D
منم بی خیال همین نتوورک و کیبل می شم. دوباره هم از اونایی که لیست رو ساختن تشکر می کنم. :bighug:

آخرین ویرایش:

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
سلام داداش من تو این لیستات اسمی از فرار از زندان ندیدم این فیلم تو رده پلیسی درجه یکه و بعدشم 24 خوبه اینای که نوشتی اصلا من نمی شناسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر