king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
خب آخه Prison Break یه زمانی رو بورس بود و فکر نکنم کسی ندیده باشدش واسه همین دیگه حرفش نیست

- - -ویرایش - - -

hell on wheels نیست؟؟؟ عجیبه!

جدیداََ GEM TV پخشش رو شروع کرده . من یکی دو قسمتی رو که دیدم خوشم اومده ازش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
نشستم کمیک The Walking Dead رو خوندم و به شدت زیباست ! البته الآن هنوز وسط هاش هستم و نصفش مونده که برسم به شماره های جدید. قدیما 2 قسمت از سریالش رو دیده بودم و زیاد حال نکردم و ولش کردم ، ولی الآن میخوام بشینم به خاطر کمیکش ببینم.
حالا یه سوال داشتم !
اخطار !!! فقط اگه هم کمیک The Walking Dead رو کامل خوندین و هم سریال رو دیدین ، اسپویلر رو باز کنین ! :D
بازم هشدار میدم که اگه کمیک رو نخوندین ، اسپویلر رو باز نکنین چون ممکنه سریال براتون لو بره ! :D
میخواستم ببینم سریال به اینجا رسیده ؟!

من الآن توی کمیک رسیدم به چند قسمت بعد از اینجا که کلی آدم شهید میشن و Rick و Carl فعلاً تنها هستن. خواستم ببینم اگه سریال هنوز به اینجا نرسیده شروع کنم ببینم ، ولی اگه از اینجاها گذاشته فعلاً سراغش نرم که چیزی از کمیک لو نره ! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تشکر از همه ی دوستانی که در تهیه ی لیست زحمت کشیدن. خیلی لیست خوبی شده.
===
یه سوالی چند وقته ذهن منو مشغول کرده که الان لیست رو دیدم دوباره یادم افتاد :D چرا Prison Break رو تو این سایت کسی زیاد تحویل نمیگیره؟ :D دقیقا چه مشکل خاصی داشته؟ من خودم به شخصه خیلی باهاش حال کردم و اطرافیان هم هرکی دیده خیلی خوشش اومده.

اگه کسی زحمت بکشه این موضوع رو برا من روشن کنه خیلی لطف کرده :D
prison break چون جزو اولین سریالایی هست که اینجا مردم دیدن واسه همین خیلی بهشون چسبیده و انصافا هیجان خوبی داشت اون موقع . من به شخصه اینجوریم و هنوز هم خاطره دارم ازش ولی وقتی یکم بیشتر سریال میبینی متوجه میشی سریالایی فوق العاده سطح بالاتر از اون وجود داره به طوری که الان فرار از زندان به سختی تو رتبه 25-26 ام ـه لیست من قرار گرفت .

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
نشستم کمیک The Walking Dead رو خوندم و به شدت زیباست ! البته الآن هنوز وسط هاش هستم و نصفش مونده که برسم به شماره های جدید. قدیما 2 قسمت از سریالش رو دیده بودم و زیاد حال نکردم و ولش کردم ، ولی الآن میخوام بشینم به خاطر کمیکش ببینم.
حالا یه سوال داشتم !
اخطار !!! فقط اگه هم کمیک The Walking Dead رو کامل خوندین و هم سریال رو دیدین ، اسپویلر رو باز کنین ! :D
بازم هشدار میدم که اگه کمیک رو نخوندین ، اسپویلر رو باز نکنین چون ممکنه سریال براتون لو بره ! :D
میخواستم ببینم سریال به اینجا رسیده ؟!

من الآن توی کمیک رسیدم به چند قسمت بعد از اینجا که کلی آدم شهید میشن و Rick و Carl فعلاً تنها هستن. خواستم ببینم اگه سریال هنوز به اینجا نرسیده شروع کنم ببینم ، ولی اگه از اینجاها گذاشته فعلاً سراغش نرم که چیزی از کمیک لو نره ! :D
کلا سریال راهش رو از کمیک جدا کرده فصل 3 که تقریبا زیر 20% با کمیک تطابق داره.
حتی دست ریک هم قطع نشده
یا مثلا Governor مثل کمیک قطع عضو نشدهو هنوز زندس.
یا حتی Judith (بچه ریک و لوری) هنوز تو سریال زنده هست
هرشل هم هنوز زنده هست
به نظر من اگه سریال رو نبینی چیزی رو از دست نمیدی و داستان کمیک صد ها برابر بهتر از سریال هست.
سریال فقط یه خوبی داره و اون هم شخصیت Daryl Dixon هست که تو کمیک ها تا حالا حضور نداشته.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اون سه تا رو خودم رای دادم

:bighug:

بقیۀ رو هم نمی‌تونم بگم ولی اسناد لیست همه کماکان پیش من موجوده :d

رو کن عاقا جان باید ببینیم که به Apartment 23 رای داده.:D

Pushing Daisies هم جالب بود کنسل کردنش، یکی از پرببینده‌ترین سریال‌های ABC اون سال و دو-سه تا امی هم گرفت اما کنسلش کردن !

فکر کنم می گفتن واسه تعصب نویسنده ها بود. یعنی جوی که این سریال داشت خداییش هیچی به من نداد.
به نظرتوی لیست اشتباهی هم کردین چون من به هانیبال رای دادم ولی نمی بینمش. یا هم اصن مال من حساب نشده.:D

در مورد فایرفلای هم موافقم اگه یادم می بود حتما می زاشتمش.
----

1. WTF؟ دیگه می خواد چی کار کنه؟ قسمت قبل که با هم خانوادگی رفته بودن آدم کشی حالا هم می خواد Protege واسه خودش برداره؟
2. حاضرم قسم بخورم وسطای قسمت با خودم گفتم این هانا رو واسه خودشون ماسمالی کردن داستانم یه جوری کردن ما اهمیت ندیم.:D شدیدا از برگشتش حمایت می شه. :hug: :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
prison break چون جزو اولین سریالایی هست که اینجا مردم دیدن واسه همین خیلی بهشون چسبیده و انصافا هیجان خوبی داشت اون موقع . من به شخصه اینجوریم و هنوز هم خاطره دارم ازش ولی وقتی یکم بیشتر سریال میبینی متوجه میشی سریالایی فوق العاده سطح بالاتر از اون وجود داره به طوری که الان فرار از زندان به سختی تو رتبه 25-26 ام ـه لیست من قرار گرفت .
همون داستان نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار؟ :D

من هم سریالای خیلی زیادی رو دیدم و هنوزم دنبال میکنم ولی عقیده ی من اینه که امثال اسپارتاکوس و TWD و Vikings و چمیدونم Arrow و... هیچوقت بالاتر از Prison Break قرار نمیگیره و هنوز جزو معدود سریال هایی هست که تو ذهنم موندگار شده.
حتی GoT هم با تمام هزینه ای که براش شده و شخصیت هاش و داستان قوی ای که داره رو هم نمیتونم به راحتی بهتر از PB بدونم چون نصف اپیزود هاش میشه گفت حوصله سر بر میشه. با این که خودم از فن هاشم این حرف رو میزنم.

دلیل اینکه این مسئله رو مطرح کردم هم این بود که بدونم آیا این سریال ایراد یا ایراد های خاصی داشته که من متوجه نشدم یا نه. اگر آره بفهمم اون ایراد ها چی بوده که نفهمیدم :D

مثلا خودت میتونی حداقل 10 تا از این سریال هایی که خودت دیدی و به نظرت سطحشون خیلی بالاتر از PB بوده رو اسم ببری؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مثلا خودت میتونی حداقل 10 تا از این سریال هایی که خودت دیدی و به نظرت سطحشون خیلی بالاتر از PB بوده رو اسم ببری؟
Breaking Bad
Mad Men
Sopranos
Luther
Justified
Hannibal
Deadwood
The Wire
24
Suits
White Collar
Person of Interest
Homeland
The Borgias
House of Cards
Orphan Black
Rectify
Sons of Anarchy
Revenge
Sherlock
Carnivale
.
.
.
(میخای بازم بشمارم :D)

نمیتونم چجوری بگم من تفاوت ـه level رو کاملا احساس میکنم بین سریالایی که نام بردم و سریالای امثال PB ولی سواد بیانشو ندارم :D شاید سینا این کاره هست بتونه توضیح بده بهت ایرادتشو ;)

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
Dexter چرا بعد از سیزن 5 انقدر افت کرد یهو؟؟؟
فک کنم این 2 تا طلاق گرفتن گند خورد به سریال :D (شوخی کردم نزنید چه ربطی داره و اینا : دی)
به فصل 8 امیدوار بودم که اونم
با اومدن این خانوم وگول و خانوادگی ادم کشتن همه امیدهام پر پر شد . اصلا ابهت فصل های قبل رو نداره کاراکتر دکس.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یعنی Entourage رو من با یکی دیگه موافقه ؟؟؟ ملت ببینید خیلی سریال عالی هست !!! یا Community من فقط رای دادم :D !!!! Reallly ?
نه بابا منم به entourage رای دادم :|

اون یه نفر دیگه هم خودم بودم :d Community رو هم می‌خواستم بهش رای بدم اما سریال بهتر ازش زیاد سراغ داشتم. لیست یکی‌ای‌ها عملاً یک پنجمش مال خودمه :(
سینا منم به Entourage رای دادم ها :D فک کنم اشتباه حساب کردی ، لیست من رو چک کن دوباره .

از همۀ لیست جالبتر واسه من فاصلۀ لوئی با بقیۀ سریال‌های کمدیه. حقیقتا انتظار داشتم Friends یا TBBT بالاترش باشن
من دقیقا میدونستم یا لویی یا فرندز اول یا دوم میشن ولی حیف اون Curb Your ... که فقط خودم بهش رای دادم و کسی ندیده یا خوشش نیومده!! لری دیوید :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر