asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
فقط می خوام بدونم Nashville تو لیست چه کسی بوده! :D برام جالبه آخه کانتری فن نباشی زیاد سر در نمیاری از سریالش :D جزو بهترین سریال هاست. خدا رو شکر واسه سیزن ۲ تایید شد.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
بعد از دیدن رتبه پست Vikings سر به بیابان نهادم و فریاد رگنار ما با توییم هیچ جا نمیریم سر دادم!!!
لیست خیلی خوبیه(البته بجز رتبه Vikings!!)
مرسی از کسایی که زحمت کشیدن..
خودم 2 ساله میخوام Wire رو ببینم هی دست دست میکنم الان با اون همه رای واجب شد دیدنش..
سپاس

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
یعنی Entourage رو من با یکی دیگه موافقه ؟؟؟ ملت ببینید خیلی سریال عالی هست !!! یا Community من فقط رای دادم :D !!!! Reallly ?

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
لیست خوبیه دستتون درد نکنه.ولی به نظرم south park و simpsons باید تو قسمت انیمیشن اول باشن.
فقط یه چیزی دقیقا از کجا میشه رای داد؟این رای هارو کی داده؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بعد از دیدن رتبه پست Vikings سر به بیابان نهادم و فریاد رگنار ما با توییم هیچ جا نمیریم سر دادم
اگه دست من بود اصلاً Vikings و Spartacus و Prison Break و TWD رو نمی‌ذاشتم تو لیست باشن :d نصف سریال‌های نازنین لیست خودم تو لیست یکی‌ای‌ها هستن :(
تازه رتبۀ West Wing و Firefly هم به نظرم خیلی پایینه یا Lost و TWD خیلی بالا هستن و Game of Thrones تو لیست خودم نبود ولی منطقی هم نیست که تو ده تای اول باشه:d
ولی در مورد Vikings این توجیه وجود داره که سریال‌های جدید (منهای Hannibal) رای زیادی نیاوردن. Hannibal هم خب مسلما بیشتر دیده شده نسبت به سریال ژانری مثل Vikings و Orphan Black و حتی سریال آرومی مثل Rectify
یعنی Entourage رو من با یکی دیگه موافقه ؟؟؟ ملت ببینید خیلی سریال عالی هست !!! یا Community من فقط رای دادم
:biggrin1:
!!!! Reallly ?
اون یه نفر دیگه هم خودم بودم :d Community رو هم می‌خواستم بهش رای بدم اما سریال بهتر ازش زیاد سراغ داشتم. لیست یکی‌ای‌ها عملاً یک پنجمش مال خودمه :(
لیست خوبیه دستتون درد نکنه.ولی به نظرم south park و simpsons باید تو قسمت انیمیشن اول باشن.
فقط یه چیزی دقیقا از کجا میشه رای داد؟این رای هارو کی داده؟
کاربرای فعال همین پیج (اونایی که بالای صد پست تو این تاپیک دارن) و تعدادی از کاربران قدیمی شناخته شده در بخش فیلم و سریال
==
از همۀ لیست جالبتر واسه من فاصلۀ لوئی با بقیۀ سریال‌های کمدیه. حقیقتا انتظار داشتم Friends یا TBBT بالاترش باشن
دوستان یه توضیح در مورد سریالAGENTS OF SHIELDبدین.ممنون
یه سریالی که در حاشیه دنیای سینمایی مارول اتفاق میفته و داستانش از اونجایی شروع میشه که Avengers تموم شد (نه دقیقا همونجا ولی در ادامۀ Avengers هست) و زندگی روزمرۀ ماموران SHIELD در مواجهه با سوپرهیروها و سوپرویلین‌هاست.
شروع از یک ماه و 20 روز دیگه.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان سریال خور یه سوال دارم ازتون ;)

من یه سلیقه‎ای دارم که کلا هی دنبال استرس و درگیری ذهنیو ، کلا خودآزاری هستم
بعد از دیدن The Vampire Diaries چند تا سریال رو تست کردم البته در حده سه چهار قسمت ، ولی هیچ کدوم مثل The Vampire Diaries نتونستند این حسه عدم امنیت در داستان رو بهم القا کنن
لطفا بهم سریال معرفی کنید که مدل داستان سرایی و سناریو نویسی شبیه The Vampire Diaries باشه ، پره استرس و درگیری ذهنی و چندین داستان مخلف هممان در حال وقوع داشته باشه (کلا کمی شبیه‎ش باشه)
ممنون

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اون یه نفر دیگه هم خودم بودم
yahoo_4.gif
Community رو هم می‌خواستم بهش رای بدم اما سریال بهتر ازش زیاد سراغ داشتم. لیست یکی‌ای‌ها عملاً یک پنجمش مال خودمه
yahoo_2.gif
خیلی نظرات جالب بوده کلا برام :D سریال مثل 30Rock تک رای میشه ولی بعد این Go on که بعد از 1 فصل کنسل شد بیشتر بچه ها بهش علاقه داشتن :D!!! منم خیلیهاش 2 رای هست یا تک رای :D!!!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اگه دست من بود اصلاً Vikings و Spartacus و Prison Break و TWD رو نمی‌ذاشتم تو لیست باشن :d نصف سریال‌های نازنین لیست خودم تو لیست یکی‌ای‌ها هستن :(

این می تونست بسیار حرکت پسندیده ای باشه.:D منم اینا تا نرسیدن: Malcome in The Middle و That 70's Show و Duckman و Black Books.

---

منم می خوام بدونم کیا به اینا رای دادن :D :

Apartment 23
Alcatraz
Pushing Daisies
Party Down
Generation Kill

این سه تای آخر چون من هم عاشقشون هستم اگه می دونستم کسی رای میده که منم رای می دادم میومدن بالا.:D

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
این می تونست بسیار حرکت پسندیده ای باشه.:D منم اینا تا نرسیدن: Malcome in The Middle و That 70's Show و Duckman و Black Books.

---

منم می خوام بدونم کیا به اینا رای دادن :D :

Apartment 23
Alcatraz
Pushing Daisies
Party Down
Generation Kill

این سه تای آخر چون من هم عاشقشون هستم اگه می دونستم کسی رای میده که منم رای می دادم میومدن بالا.:D

اخه اینا 3 تاشونم کنسل شده :D کلا بهشون علاقه پیدا نکن شاید دوباره Resume کننن سریال ها رو :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منم می خوام بدونم کیا به اینا رای دادن
:

Apartment 23
Alcatraz
Pushing Daisies
Party Down
Generation Kill

این سه تای آخر چون من هم عاشقشون هستم اگه می دونستم کسی رای میده که منم رای می دادم میومدن بالا
اون سه تا رو خودم رای دادم
بقیۀ رو هم نمی‌تونم بگم ولی اسناد لیست همه کماکان پیش من موجوده :d
اخه اینا 3 تاشونم کنسل شده
کلا بهشون علاقه پیدا نکن شاید دوباره Resume کننن سریال ها رو
Generation Kill که کلا مینی‌سریال بود
Pushing Daisies هم جالب بود کنسل کردنش، یکی از پرببینده‌ترین سریال‌های ABC اون سال و دو-سه تا امی هم گرفت اما کنسلش کردن !
Party Down هم بدشانسی آورد و کانالی پخشش می‌کرد که علاقه‌ای به کار کمدی نداشت

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
سوال پیرامون سریالهای ایرانی هم مجازه ؟:d
این سریال ویلای من مجموعه آخریش که اومده تو سکانس رقص عروسی هلیا و عارف با یه آهنگ شاد و تند رقصیدن که ورژن فارسی هم داره
کسی اسم ورژن خارجی و فارسی این آهنگ رو بلده ؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تشکر از همه ی دوستانی که در تهیه ی لیست زحمت کشیدن. خیلی لیست خوبی شده.
===
یه سوالی چند وقته ذهن منو مشغول کرده که الان لیست رو دیدم دوباره یادم افتاد :D چرا Prison Break رو تو این سایت کسی زیاد تحویل نمیگیره؟ :D دقیقا چه مشکل خاصی داشته؟ من خودم به شخصه خیلی باهاش حال کردم و اطرافیان هم هرکی دیده خیلی خوشش اومده.

اگه کسی زحمت بکشه این موضوع رو برا من روشن کنه خیلی لطف کرده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر