ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نه او شخصیت ـه هانیبال لکتر بود که آنتونی هاپکینز اون نقش رو بازی کرده بود و الان هم نقش هانیبال رو آقای میکلسن ( امضای من :D ) داره بازی میکنه . شخصیت هانیبال از یه رمان به نام Red Dragon برداشته شده و چندین فیلم و رمان در موردش ساخته شده که سکوت بره ها هم یکی از اوناست که از روی رمانی با همین نام ساخته شده و الان هم این سریال هست که من فوق العاده دارم حال میکنم باهاش و بهترین هانیبال ـه تاریخ همین میکلسن هست از نظر من البته ;)

====
سریال Under the Dome برای فصل دوم و همون 13 قسمتی تمدید شد :D این سریال قرار بود همین 1 فصل باشه . من 1 قسمتشو دیدم گفتم این 100درصد تمدید میشه .

====
یه نفر اهل فن جواب مارو بده

من الان میخام 1 سریال شروع کنم چون تنوع خیلی زیاد هست و آزمون خطا هم زمان بر هست واسه همین میخام سریالی باشه که قدرت کشش خیلی بالایی داشته باشه طوری که مثلا سه چهار قسمت یه جا ببینم و خسته نشم (امیدوارم منظورمو بگیرین :D)

از بین اینا 4 تاش رو رده بندی کنین عالی میشه :
The Wire
Deadwood
House of Cards
Luther
Continuum
Falling Skies
Buffy The Vampire Slayer
Twin Peaks
Suits
Mad Men
The Borgias
Hell on Wheels
Under the Dome قسمت هاي بعديش ضعيف تر از قبل ميشه.
----
Deadwood
Madmen
در مورد بقيه نظري ندارم:d.Hell on wheels هم بد نيست.ولي اون ٢ تا اولي كه گفتم از بقيه بهترن.
ويرايش: Luther هم خوبه:d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
نه او شخصیت ـه هانیبال لکتر بود که آنتونی هاپکینز اون نقش رو بازی کرده بود و الان هم نقش هانیبال رو آقای میکلسن ( امضای من :D ) داره بازی میکنه . شخصیت هانیبال از یه رمان به نام Red Dragon برداشته شده و چندین فیلم و رمان در موردش ساخته شده که سکوت بره ها هم یکی از اوناست که از روی رمانی با همین نام ساخته شده و الان هم این سریال هست که من فوق العاده دارم حال میکنم باهاش و بهترین هانیبال ـه تاریخ همین میکلسن هست از نظر من البته ;)

====
سریال Under the Dome برای فصل دوم و همون 13 قسمتی تمدید شد :D این سریال قرار بود همین 1 فصل باشه . من 1 قسمتشو دیدم گفتم این 100درصد تمدید میشه .

====

من الان میخام 1 سریال شروع کنم چون تنوع خیلی زیاد هست و آزمون خطا هم زمان بر هست واسه همین میخام سریالی باشه که قدرت کشش خیلی بالایی داشته باشه طوری که مثلا سه چهار قسمت یه جا ببینم و خسته نشم (امیدوارم منظورمو بگیرین :D)

The Wire
Deadwood
House of Cards
Luther
Continuum
Falling Skies
Buffy The Vampire Slayer
Twin Peaks
Suits
Mad Men
The Borgias
Hell on Wheels

Twin Peaks دیگه نیاز به تعریف نداره :d
The Wire
Mad Men
Deadwood
Continuum
Falling Skies
The Borgias

من به ترتیب از بالا پیشنهاد کردم :d

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
@ امین :d :

The Wire

Mad Men

Luther

The Borgias

به تریتیب اصلا و ابدا نیست و هر 4 تا فوق العاده هستند و کلا نیاز به تعریف و حرف های اضافه ندارند ! :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

====

====

The Wire
Deadwood
House of Cards
Luther
Continuum
Falling Skies
Buffy The Vampire Slayer
Twin Peaks
Suits
Mad Men
The Borgias
Hell on Wheels
Under The dome پتانسیل خوبی واسه ادامه داره ولی هر چی فکر میکنم مثلا میخوان توی فصلای بعد چه حرکتی انجام بدن؟؟؟
یک سری آدم که توی یک گنبد گیر افتادن که ممکنه اکسیژنشون تموم بشه و دی اکسید کربن زیاد شه بمیرن!
بنظر من میتونن خوب ادامش بدن ولی بیشتر از یک سیزن دیگه فکرکنم مضخرف بشه!

- - -ویرایش - - -

راستی این قسمت 6 ـش چرا نمیاد! یادمه هفته پیش یک شنبه اومد ولی امروز هنوز لینکاش نیومد! کی قراره بیاد؟:(

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
ز بین اینا 4 تاش رو رده بندی کنین عالی میشه :
The Wire
Deadwood
House of Cards
Luther
Continuum
Falling Skies
Buffy The Vampire Slayer
Twin Peaks
Suits
Mad Men
The Borgias
Hell on Wheels

Continuum و Falling Skies رو از لیستت حذف کن، بقیه رو بشین ببین. :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad

====

====

The Wire
Deadwood
House of Cards
Luther
Continuum
Falling Skies
Buffy The Vampire Slayer
Twin Peaks
Suits
Mad Men
The Borgias
Hell on Wheels
از پرر نگ به کمر نگ ببین..اوناییم که خط زدم برای اینکه جزو 4 تا نباشن بعد اونا TP رو خواستی ببین

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
هنیبال رو همین الان قسمت آخرش رو دیدم ، شاهکار بود .
من همش تو دلم میگفتم الان یه اتفاقی میافته ویل از این بدبختی در بیاد اما هرچی بیشتر میرفت جلو بدبخت تر میشد :|:biggrin1:
یکی از بهترین سریال هایی که تو این چند ساله دیدم ، فوق العاده . از دست ندید .

لعنت به این سریال که ما رو تو خماریِ فصل بعدش گذاشته، لعنت لعنت لعنت! )x

دوستان یک سریال وسترن خوب میشه معرفی کنین؟
غیر از این سریالائی که دوستان گفتن
Justified هم ارزش وقت گذاشتن داره
8.7/10-IMDb
8.3/10-TV.com

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر