majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
همینطوری فقط خواستم این پست رو داده باشم .
به نکته مهمی اشاره کردی ولی این نظر نبود!:D
اینو از نظر فنی گفتم! واقعا سریال خوش ساختی هست دیگه! غیر از اینه؟:D حالا به قشنگی و زشتی سریال کاری ندارم اصلا مسخره ترین و خنک ترین سریال دنیا! ولی از نظر فنی خیلی روش کار شده! به نکات خیلی ریز هم دقت کردن!
حالا من به نظر کسانی که میگن سریالای بهتری هم وجود داره یا این سریال از همه بهتره یا این سریال از همه بدتره کاری ندارم! نظر هر کسی برا خودش محترمه!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بهترین سریال وجود نداره!
اون بستگی به سلیغه شخص داره که چه سریالی رو بپسنده!
اگه از نظر فنی بخوایم بگیم کدوم بهتره و کدوم بدتره هیچ کس نمیتونه به BB گیر بده چون از نظر خوش ساخت بودن واقعا جای واسه حرف نزاشته!

ولی هیچ کس نمیتونه بیاد بگه فلان سریال بهترینه و خیلی سریالا هست که از BB بهتره! چون اون برمیگرده به سلیغه طرف! چون خیلیا هم هستن که همه زندگیشون سریاله ولی BB رو بیشتر از همه میپسندن و دوسش دارن چون سلیغشون اینطوریه!
پس دوستان عزیز چرا آخه میخواین نظراتتونو بکوبین تو سر همدیگه؟؟؟ کسی مجبورتون کرده؟؟؟ اگه شما میگی سریالایی که از BB بهتره هم هست لابد خودت خیلی خوشت اومده که میگی نه اینکه بری نمره های منتقدا رو نگاه کنی و بگی!!!
هزار تا معیار واسه بهترین بودن وجود داره!!!

مجید جان تا حالا EMMY به گوشت خورده BB اندازه کل اپیزود هاش AWARD گرفته این رو هم اضافه میکنم که فیلمنامه اورجینال داره و
تو هیچ اپیزودی هم rate imdb زیر 8 نداشته پس من میگم بهترین سریال درام دنیاست. اون هایی هم که خوششون نمیاد بهتره درک فنیشون رو ببرن بالا.
کسی که میگه از THE secret circle بیشتر از BB خوشم میاد برای این فرد نمیشه کلمه سلیقه رو تعریف کرد.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید جان تا حالا EMMY به گوشت خورده BB اندازه کل اپیزود هاش AWARD گرفته این رو هم اضافه میکنم که فیلنامه اورجینال داره و
تو هیچ اپیزودی هم rate imdb زیر 8 نداشته پس من میگم بهترین سریال درام دنیاست. اون هایی هم که خوششون نمیاد بهتره درک فنیشون رو ببرن بالا.
کسی که میگه از THE secret circle بیشتر از BB خوشم میاد برای این فرد نمیشه کلمه سلیقه رو تعریف کرد.
من خودم از عشاق BB هستم ولی اون قضیه Awards برمیگرده به بحث فنیش!
مثلا وقتی یکی که با این مدل داستان حال نمیکنه و مثلا با داستانای پلیسی حال میکنه و میشینه BB نگاه میکنه و بعد کنارش یک سریال پلیسی میبینه مطمئنن اون سریاله پلیسیه رو به BB ترجیح میده و میگه این سریالا همشون از BB بهترن! ولی دلیل نمیشه که!

از نظر IMDb اگه بخوایم بگیریم که مطمئنن نظر مردم بیشتر با BB هست دیگه البته + Got :D هر سریالی نمیتونه 9.4 بگیره!!!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
چند نفر از افرادی که تو این تاپیک پست میدن اندازه شما به توان کل ریتینگ های Breaking Bad درک فنی دارن و حرفشون اینه که وقتی یکی میاد میگه "هر کی BB نمی بینه خره" و "هر کی فکر میکنه سریالی بهتر از BB وجود داره نفهمه" و "هیچ سریالی باد فتخ BB هم نیست" طبیعتا باعث میشه که یه تفکری هم بوجود بیاد که دنبال این باشه که BB رو به هر نحو ممکن نقد کنه، همونطور که این اتفاق مثلا برای کریس نولان هم افتاده.

Luther

کاربر سایت
Jul 12, 2013
40
چند نفر از افرادی که تو این تاپیک پست میدن اندازه شما به توان کل ریتینگ های Breaking Bad درک فنی دارن

بشدت تایید میشه . بخصوص سینا و پویا .

میشه که یه تفکری هم بوجود بیاد که دنبال این باشه که BB رو به هر نحو ممکن نقد کنه

تو 20 تا پست همین رو فقط میخواست ادم توضیح بده .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کسی هست اینجا احیانا Only In America With Larry The Cable Guy ـی History رو ببینه؟؟؟ :D کلا من با این لری خیلی حال می کنم! یه سریال انیمیشن جدید هم با صدای لری اومده که خودش تو CMT Music Award گفت حتما ببینید. از همون شبکه ی CMT پخش میشه اسمشم هست Bounty Hunter! دارم دانلود می کنم ببینم چه جوریه.
در کل GIT-R-DONE :D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چند نفر از افرادی که تو این تاپیک پست میدن اندازه شما به توان کل ریتینگ های Breaking Bad درک فنی دارن و حرفشون اینه که وقتی یکی میاد میگه "هر کی BB نمی بینه خره" و "هر کی فکر میکنه سریالی بهتر از BB وجود داره نفهمه" و "هیچ سریالی باد فتخ BB هم نیست" طبیعتا باعث میشه که یه تفکری هم بوجود بیاد که دنبال این باشه که BB رو به هر نحو ممکن نقد کنه، همونطور که این اتفاق مثلا برای کریس نولان هم افتاده.

من با دلیل گفتم چرا بهترینه مگه رو هوا گفتم.حالا شما هم هر چی میتونی حرف تو دهن من بزار!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خانم summer glau تو سیزن دوم سریال Arrow نقش isabel Rochev رو خواهد داشت.
========
سیزن 4 سریال Haven هم به زودی منتشر خواهد شد.
========
سریال falling skies برای سیزن 4 تایید شد.
========
the last of mohicans به سریال تبدیل میشه. داستان این فیلم جنگ بین فرانسه و انگلیس رو روایت می کرد.
========
the leftovers یه سرایال جدید هست که liv tyler برای اولین بار قرار هست تو یه تی وی شو حضور پیدا کنه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من با دلیل گفتم چرا بهترینه مگه رو هوا گفتم.حالا شما هم هر چی میتونی حرف تو دهن من بزار!
چرا چون emmy برده و متاش بالاس؟ اینا بی تاثیر نیستن ولی اگه اینطوری باشه تایتانیک یا سوپرمن یا شاوشنک هم میشن بهترین فیلمای تاریخ.
میتونه بهترین باشه از نظر یکی و ازش دفاع کنه ولی کامنتی که مثلا میگه "GOT رو با اسپارتاکوس مقایسه کنید و اصلا در حد BB نیست" بعدشم میتونه یکی بیاد بگه "Mad Men هر شب با والده محترم Breaking Bad بوده" بعدشم یکی بیاد بگه "کل Mad Men به یک ثانیه از The Wire نمی ارزه" همشونم میتونن به کلی نظر و مقاله استناد کنن، هیچ نتیجه ای هم نداره جز اینکه یه بیست سی نفری میریزن وسط میدون شروع میکنن زدن همدیگه.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چرا چون emmy برده و متاش بالاس؟ اینا بی تاثیر نیستن ولی اگه اینطوری باشه تایتانیک یا سوپرمن یا شاوشنک هم میشن بهترین فیلمای تاریخ.
میتونه بهترین باشه از نظر یکی و ازش دفاع کنه ولی کامنتی که مثلا میگه "GOT رو با اسپارتاکوس مقایسه کنید و اصلا در حد BB نیست" بعدشم میتونه یکی بیاد بگه "Mad Men هر شب با والده محترم Breaking Bad بوده" بعدشم یکی بیاد بگه "کل Mad Men به یک ثانیه از The Wire نمی ارزه" همشونم میتونن به کلی نظر و مقاله استناد کنن، هیچ نتیجه ای هم نداره جز اینکه یه بیست سی نفری میریزن وسط میدون شروع میکنن زدن همدیگه.

من BB رو با کدوم فیلم و سریال مقایسه کردم!! گفتم به نظر من بهترین سریال دنیاست دلایلم هم گفتم هر کسی هم باهاش مشکل داره درک فنی ایش رو ببره بالا.کسی رو هم نزدم!
اصلا مگه من بحث رو شروع کردم!خدایا توبه!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
هر کسی هم باهاش مشکل داره درک فنی ایش رو ببره بالا
این درک فنی رو چجوری میشه برد بالا؟ به مراکز خاصی باید مراجعه کرد؟ بعد شما الان درک فنی ت لِول چنده ؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مجید جان تا حالا EMMY به گوشت خورده BB اندازه کل اپیزود هاش AWARD گرفته این رو هم اضافه میکنم که فیلمنامه اورجینال داره و

الان هر کی از BB خوشش نیاد یا نگه بهترین سریال دنیاست درک فنی پایینی داره؟ اینکه بشه برای اون سلیقه تعریف کرد یا نه رو هم فکر نکنم شما بتونی مشخص کنی.هر کسی طبیعتا علایق خودشو داره.یکی ممکنه از got و BB متنفر باشه و چند سریال رو که n تا award نگرفتن رو به این دو تا ترجیح بده.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
در راستای پست پویا بدون شوخی اگه کسی مرکزی، جزوه ای، pdfـی چیزی سراغ داره بگه بریم بخونیم :d
من خیلی وقته دارم فیلم میبینم ولی هنوز به سطحی نرسیدم که فکت به خورد ملت بدم و اونام بلغور کنن، حتی ریت هم نمیتونم بدم تو تاپیک ریت یور لست سین مووی اُر سامثینگ

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل

آقا گفتن این که چیزی بهترین جهانه انقدر آسون نیست.بعد اینکه هر کی مشکل داره درک فنی شو ببره بالا که دیگه خنده داره :D یعنی اگه کسی با این BB بهترینه مشکل داشته باشه باید صبر کنه و تلاش کنه تا درک فنیش بالاتر بره بعد نظر بده.و اگه باز هم نظرش اینه که بهترین نیس یعنی درک فنیش هنوز پایینه،نه؟ راهی جز قبول برکینگ بد به عنوان بهترین سریال واسه بالا بردن "درک فنی" نیست :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر