T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من نمیدونم این Ray Donovan به این خوبی چرا امتیازش زیر 8 رفته !!!! نزنه کنسل بشه :( ( اصولا از هرچی خوشم میاد چند روز بعد میگن کنسل :D )

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
کلا himym خیلی شبیه به Friends هست ولی هیچ وقت به زیبایی اون نمیشه.
Friends به‌نظرم اوجش فصل‌های ۳ و ۴ و شایدم ۵ هستند. ولی باز به‌نظرم کلاً Friends یه سر و گردن از himym بالاتره...
HIMYM تمامی فصل هاش یکنواخت "خوب" بودن..خوب بودنش فقط درجه بندی داشت که روند صعودی دارن فصل هاش...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
HIMYM تمامی فصل هاش یکنواخت "خوب" بودن..خوب بودنش فقط درجه بندی داشت که روند صعودی دارن فصل هاش...

به نظر من HIMYM تمام فصل هاش یکنواخت "بد" بوده،بد بودنش فقط درجه بندی داشت که روند صعودی دارن فصل هاش

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Summer Glau که توسریال هایی مثل شاهکار نافرجام:d Firefly و Terminator بازی کرده رسما به کست Arrow برای فصل دوم اضافه شده و نقش رقیب تجاری و ... .Queen Con و Oliver رو بازی میکنه.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
به نظر من HIMYM تمام فصل هاش یکنواخت "بد" بوده،بد بودنش فقط درجه بندی داشت که روند صعودی دارن فصل هاش
هه...چقدر تاب و توان داشتی که نشستی یه سریالی رو که "اصلا" دوست نداشتی و هر فصل هم بدتر میشده رو "8" فصل دنبال کردی!!....خدا قوت واقعا!;)

آخرین ویرایش:

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
دوستان ! کسی اینجا Game Of Thrones میبینه ؟!!!!!:d
تا چه قسمتی اومده ؟ فصل 4 اومده ؟ اگه نه کی می خواد پخشش دوباره شروع شه ؟

(امتیاز 9/4 از 10 توی imdb ، بالاترین امتیاز تاریخ imdb ! با breaking bad امتیازش یکیه ) خدایی آخر سریاله!:x:x:x

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان ! کسی اینجا Game Of Thrones میبینه ؟!!!!!:d
تا چه قسمتی اومده ؟ فصل 4 اومده ؟ اگه نه کی می خواد پخشش دوباره شروع شه ؟

(امتیاز 9/4 از 10 توی imdb ، بالاترین امتیاز تاریخ imdb ! با breaking bad امتیازش یکیه ) خدایی آخر سریاله!:x:x:x

سه فصل اومده هر فصل 10 قسمت فصل 4 هم برای 2014 تایید شده

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
سه فصل اومده هر فصل 10 قسمت فصل 4 هم برای 2014 تایید شده

تا اپیزود 7 از فصل 3 رو دیدم . اووووووووووووووووووووووووووووه 2014 !!!!! :((:((

یه توضیح کوتاه بدید چون فکر نکنم کسی اشنایی داشته باشه ! جنایی ، پلیسی هست ؟؟

؟؟؟؟؟؟؟ حالا من یه چیزی گفتم که کسی میبینه یا نه ! :D دارم میگم الان بهترین سریال توی imdb ــــه شما میگی کسی آشنایی نداره!!!!! :D :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر