sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
من خودم به مقدار خیلی زیاد فن The Killing هستم اما واقعا این فصل دیگه بیش از حد داره کند پیش میره. اگه بخوایم منصف باشیم هر اتفاقی که تو این 7 قسمت افتاده رو خیلی راحت می‌تونستن تو همون قسمت اول جا بدن! لیندن داره اعصاب خوردکن میشه اما خب هولدر هنوز عالیه. بقیه شخصیت‌ها هم هیچکدوم هیچ چیز خاصی ندارن و کلا اگه از داستان حذفشون هم کنی هیچ اتفاقی نمیوفته. فصل قبل هم شروعش چندان خوب نبود اما از قسمت 9 به بعد و به ویژه اون چرخش عجیب و غریب داستان تو آخر قسمت 11 کلا همه‌چیز رو عوض کرد و واسه من حتی از فصل اول هم بهتر بود در مجموع. امیدوارم این اتفاق واسه این فصل هم بیوفته.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سریال درباره یه ادمیه که برای افراد مشهور خراب کاریهاشونو جمع میکنه هر گندی که زده باشن خلاصه یه کارایی مکنه که Publicity بد از طرف تو رسانه ها بیرون در نره حالا جدای از این یه سری هم مشکلات خودش داره که در پی حلشون هست !!!! ریتم سریال تا این 2 قسمت خوب بوده !! البته باز فکر کنم از این سریال ها باشه که ممکنه یه سری خوششون بیاد یه سری نه!!! ولی در کل یه سریال Original خوب هست!
داستان سریال میدونم، می خواستم ببینم چی باعث میشه که بگی این سریال عالیه. این اریجینال بودن که میگی رو بیشتر جاهایی که خوندم نفی کردن. باز هم یه آنتی هیروی دیگه که این بار فضای سوپرانوز در دنیای آنتراژ پیاده کردن واسه‌ش.
مگه فصل های قبل بد بود که این بد تر بشه؟؟
نظر من اینه که بهترین قسمت این سریال پایلوتش بوده. از قسمت سوم یا چهارم فصل اول هم سریال همه‌ش دنبال دُم خودش میکرد. هر دو سه قسمت یه بار با ادله محکم ثابت میکرد یکی قاتله بعد تو یه دقیقه با یه سند جدید خودش رو رد میکرد.
فصل سوم هم که واقعا هیچ چیز قابل دفاعی نداره، داستانی که سریال های پیش پا افتاده مثل CSI در یه قسمت تمامش می کنن رو میخواد تو 12 قسمت بگه با شخصیت هایی که مرگ و زندگیشون واسۀ من حداقل مهم نیست.
جوئل کینامن هم من دو تا فیلم دیگه ازش دیدم، تو اونا هم دقیقا همینجوری بازی میکرد با اینکه شخصیت متفاوتی داشت.
من طرفداری خاصی از هیچ سریالی ندارم این روزا، طرفدار سریال خوب هستم. یه سریالی که خوب نباشه نمیبینم یا اگه شروع کرده باشم، ادامه نمیدم. مثلا True Bloodی که می خواستم بعد از فصل پنجم دیگه دنبال نکنم رو به خاطر کلیف هنگرش ادامه دادم اما بعد از دیدن همین چند قسمتی که از فصل 6 اومده، بهم ثابت شد که این سریال دیگه چیزی برای ارائه نداره.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقایون من نتوستم The Sopranos رو تموم کنم. نمی دونم چی شد. تا فصل چهار دیدم علاقه ای هم ندارم ادامه بدم.
یکی میگه آخر سریال چی میشه؟ تایتانیک از آخر دختره بود یا پسره؟:D

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا
آقایون من نتوستم The Sopranos رو تموم کنم. نمی دونم چی شد. تا فصل چهار دیدم علاقه ای هم ندارم ادامه بدم.
یکی میگه آخر سریال چی میشه؟​

13735225401.jpg

تونی سوپرانو به همراه خانوادش تو یه رستوران منتظر "مدو" نشستن و بعد یهو fade to black میشه .
چیزی که مشخصه اینه که تونی سوپرانو توسط اصابت یه گلوله به سرش کشته میشه. اوایل همین فصل آخر، باکالای به تونی این رو میگه:
I mean, our line of work, it's always out there. You probably don't even hear it when it happens, right?
یه نکته ی دیگه تو چند دقیقه ی آخر سریال بود این که ما وقتی تونی رو میبینیم، بعد POVـش رو میبنیم. درست وقتی که صورت تونی تو صحنه ی آخر نشون داده میشه و منتظریم که نمای pov‌ش رو ببینیم،همه چی سیاه میشه و صدا هم قطع میشه.
البته دیوید چیس هیچ وقت درست روشن نکرد قضیه رو و می‌تونه یکی از بازیاش باشه ولی خب حال و هوای داستان تو فصل آخر یه جورایی داره مرگ تونی رو خبر میده .

الان جز Luther و Sherlock تو همین ژانر جنایی- پلیسی سریال انگلیسی خوب دیگه در حد همین دوتا داریم یا نه ؟؟ قدیمی هم باشه ایرادی نداره ولی خب کیفیت این دوتا رو حداقل داشته باشه .
tinker tailor soldier spy
spooks
edge of darkness (کرایم و تریلر سیاسی)
به غیر از دومی، بقیه اپیزوداشون کمه
تو بعضی ژانر ها مثل کمدی فکر نکنم انگلستان قوی باشه .
این الان شوخی بود یا چی؟
زمانی که سریال هایی مثل Blackadder (که همین هیو لری از اونجا تازه بازیگر شد) و monty python تو بریتانیا بهترین کمدی های در حال پخش بودن و الهام بخش بیشتر کمدی های الان، شبکه های آمریکایی چی برای نشون دادن داشتن؟

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
کسی اینجا فرینج باز نیست؟!به نظرم که تک تکه سریالائی که جی جی آبرامز میسازه،قابل تقدیره...
خیلی خوب بود این سریال،دیالوگ های رد و بدل شده بین شخصیت ها،خط سیری داستان...همه جوره خوشم اومد ازش
حتی از لاست هم بیشتر...

هنوز باورم نمیشه که بهترین سریال عمرم قراره تموم بشه :(
چی میشد BB رو هم مثله دکستر تا 8 فصل ادامه میدادن =((

بذار تموم شه ما تازه بشینیم از اَ سر یه سریال مشتی ببینیم...b-):d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
480p &720p فرقشه
به عجب سوتی دادم من همین الان به نوشته کیفیتشون توجه کردم:|
چون تو یه سایتهای دیگه داشتم میخوندم که گفتن که این سریال هانیبال در دو نسخه هست که نسخه یی که تو تی وی پخش میشه با نسخه یی که تو نت پخش میشه فرق داره گفتم واسه اونه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من تازه همین چند روز پیش Breaking Bad رو تا اینجا که پخش شده کامل دیدم و فهمیدم نصف عمرم بر فنا بوده که از تا اون موقع ندیده بودمش :D
عالی بود. عالی.
الان ناراحتم از اینکه دیگه داره تموم میشه...

قسمت آخر فصل 4 خصوصا 20 دقیقه ی آخرش حرف نداشت.
رابطه ی بین والتر و جسی هم خیلی جالبه. چند بار همدیگه رو چک و لگدی کردن ولی باز جسی Mr. White صداش میکنه و والتر هم همیشه به جسی اهمیت میده.
مایک هم شخصیت خوبی بود. حیف شد مرد.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام
من اول سریال "آشنایی با مادر" رو دیدم
الان هم تازه رفتم سراغ "فرندز"
تازه متوجه میشم شاید 80 - 90 % "آشنایی با مادر" از این الهام گرفته شده باشه
ولی متاسفانه توی همون فصل اولش موندم
یعنی یه جورایی حس میکنم دارم دوباره " آشنایی با مادر" رو میبینم
این فقط فصل اولش اینطوریه یا یکی دو فصل دیگه درست میشه...؟
خیلی شبیه هم دیگه هستن {البته منظورم اینه آشنایی با مادر تقریبا از روی این ساخته شده...}

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام
من اول سریال "آشنایی با مادر" رو دیدم
الان هم تازه رفتم سراغ "فرندز"
تازه متوجه میشم شاید 80 - 90 % "آشنایی با مادر" از این الهام گرفته شده باشه
ولی متاسفانه توی همون فصل اولش موندم
یعنی یه جورایی حس میکنم دارم دوباره " آشنایی با مادر" رو میبینم
این فقط فصل اولش اینطوریه یا یکی دو فصل دیگه درست میشه...؟
خیلی شبیه هم دیگه هستن {البته منظورم اینه آشنایی با مادر تقریبا از روی این ساخته شده...}

کلا himym خیلی شبیه به Friends هست ولی هیچ وقت به زیبایی اون نمیشه.
Friends به‌نظرم اوجش فصل‌های ۳ و ۴ و شایدم ۵ هستند. ولی باز به‌نظرم کلاً Friends یه سر و گردن از himym بالاتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر