x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه ها برید سریال Under.the.Dome رو ببینید 1 قسمت پخش شده من که خیلی خوشم اومد و حتمی ادامه میدم این سریال رو ولی خدا کنه خسته کننده نشه .قسمت اول که خیلی هیجان داشت حالا ببینیم قسمت های دیگه چطور پیش میره

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,436
نام
Matthew
دوستان من سریال Breaking Bad رو تصمیم دارم بگیرم ببینم :d میگم که خیلی اهل سریال نیستم ولی دیدم از AMC پخش میشه گفتم بذار ببینم یکی اینکه میگند خیلی زیباست

یکی میشه یه توضیحات در قبال داستان و شخصیت ها و کلا محیط فیلم چطوری هست بگه ...

مرسی

مورد دار هست یا نه ؟ :d اگر داره زیاده ؟ :d

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
بچه ها برید سریال Under.the.Dome رو ببینید 1 قسمت پخش شده من که خیلی خوشم اومد و حتمی ادامه میدم این سریال رو ولی خدا کنه خسته کننده نشه .قسمت اول که خیلی هیجان داشت حالا ببینیم قسمت های دیگه چطور پیش میره

اره دیدم اومده ... سبکش چه طوریه ؟ :-/

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,587
دوستان من سریال Breaking Bad رو تصمیم دارم بگیرم ببینم :d میگم که خیلی اهل سریال نیستم ولی دیدم از AMC پخش میشه گفتم بذار ببینم یکی اینکه میگند خیلی زیباست

مرسی

داستان یه دبیر شیمیه که مبتلا به سرطان ریه هست و به زودی هم قراره بمیره، اون هم به خاطر این که بتونه پولی برای خانوادش بعد از مرگش باقی بذاره با دانش آموز سابقش جسی پینکمن شروع میکنه به تولید شیشه و....

آره:D در حد GOT و اسپارتاکوس نیست:D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش

مرسی

صحنه داره فصل اولش.با فصل سومش فک کنم.بعد خیلی کم،جز قسمت فک کنم چند قسمت اول که یکم صحنه داره دیگه میتونی یه سر با خانواده بری تا تهش :d حواست به زیرنویس باشه فقط:d

این دوتا هموون مشاوران دیگه .؟؟؟

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2
یس آف کورس;)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

مرسی

داداش اصلا صحنه نداره و فقط توی فصل اولش 2-3 تا صحنه داره که اونم زیاد چیزی نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid

مرسی

محشره:D
یک درام فوق العاده!

کلا موضوع فیلم در مورد ساخت شیشه هست! و همه قسمتاش مربوط به همین میشه! لامصب AMC سریال بد نشون نمیده که:D
از نظر صحنه:D کامل فقط یک بار نشون میده اونم قسمت اولش هست که یک چند ثانیه نشون میده دیگه نشون نمیده:D ولی ناقص قسمت دوم و فصلای بعدش خیلی خیلی کم داره که اصلا مهم نیست! کلا بیشتر با مردا سروکار داره زیاد ناراحت نباش:D

- - -ویرایش - - -

دسوتان The Killing قشنگه؟؟؟
دسوتان The Killing قشنگه؟؟؟
برا تابستون سریالام ته کشیده ارزش نگاه کردن داره؟؟
دیدم از AMC پخش میشه جو گیر شدم:D
خوشم میاد اسم بریکینگ بد اومد هزار نفر اومدن نقل قول کردن حالا من یک سوال پرسیدم:D
یعنی کسی The killing ـو ندیده واقعا؟؟؟

کلا اگه میشه یک سریالی که 3-4 فصل هنوز نگذشته ازش و قشنگم باشه معرفی کنید بریم نگا کنیم:|

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,587
محشره:D
یک درام فوق العاده!

کلا موضوع فیلم در مورد ساخت شیشه هست! و همه قسمتاش مربوط به همین میشه! لامصب AMC سریال بد نشون نمیده که:D
از نظر صحنه:D کامل فقط یک بار نشون میده اونم قسمت اولش هست که یک چند ثانیه نشون میده دیگه نشون نمیده:D ولی ناقص قسمت دوم و فصلای بعدش خیلی خیلی کم داره که اصلا مهم نیست! کلا بیشتر با مردا سروکار داره زیاد ناراحت نباش:D

- - -ویرایش - - -

خوشم میاد اسم بریکینگ بد اومد هزار نفر اومدن نقل قول کردن حالا من یک سوال پرسیدم:D
یعنی کسی The killing ـو ندیده واقعا؟؟؟

کلا اگه میشه یک سریالی که 3-4 فصل هنوز نگذشته ازش و قشنگم باشه معرفی کنید بریم نگا کنیم:|
Da Vinci's Demons
فقط شدیدا مورد داره:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این Arrested Development چقدر خوبه:D تو همون 10 دقیقه اول با کاراکتراش آدم ارتباط برقرار میکنه و خوشش میاد ازشون.
مادره هر وقت دهن باز میکنه یاد مامان آرچر میافتم:)) هی انتظار دارم دیالوگ "Sterling Malory Archer" رو بگه:D
کلا خیلی حال کردم باهاش. کمدی تابستونم رو پیدا کردم هر چند یکی دو هفته دیگه تموم میشه باز باید دنبال یه کمدی خوب واسه بقیه تابستون باشم.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
این Arrested Development چقدر خوبه:D تو همون 10 دقیقه اول با کاراکتراش آدم ارتباط برقرار میکنه و خوشش میاد ازشون.
مادره هر وقت دهن باز میکنه یاد مامان آرچر میافتم:)) هی انتظار دارم دیالوگ "Sterling Malory Archer" رو بگه:D
کلا خیلی حال کردم باهاش. کمدی تابستونم رو پیدا کردم هر چند یکی دو هفته دیگه تموم میشه باز باید دنبال یه کمدی خوب واسه بقیه تابستون باشم.

من کل این سریالو تو سه روز دیدم.:D
البته وقتی به فصل چهار می رسین سریال خیلی افت میکنه.

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
صحنه دارا رو نمیشه توی TV دید حال نمیده:D

یکی میشه مختصری از داستان Homeland یا The Killing رو توضیح بده ببینم قشنگ هست یا نه!

The Killing رو من فصل اولش رو دیدم . پیشنهاد میکنم ببینی.
درباره په پلیس زنه که میخواد بازنشسته شه . اخرین کیسش هم قتل یه دختره که سریال حول این کیس میچرخه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر