hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
سایت imdb لیستی از سریال هایی که قراره تابستون پخش بشه رو گذاشته.ولی فکر کنم the killing میتونه جالب باشه.بچه ها راجب این سریال ها نظر بدن.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
دوستان مدت ها قبل یعنی حدود یک ماه پیش دو تا هارد 3 ترا بایت خریداری کردم که فروشنده زحمت کشید و داخلشونو تمام ارشیو سریالاشو ریخت
ما هم این چند وقت حسابی در گیر بودیم تا الان که میخوام بشین خودمو با یکی دوتا سریال خوب و جذاب سر گرم کنم
البته twd o got o bb رو دارم دنبال میکنم و تا اخرین قسمتشون دیدم
جدا از اینا چه سریالیرو پیشنهاد میدین که ببینم؟
خودم میخواستم از دکستر شروع کنم یا لاست
​madmen رو ببین . قشنگه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سایت imdb لیستی از سریال هایی که قراره تابستون پخش بشه رو گذاشته.ولی فکر کنم the killing میتونه جالب باشه.بچه ها راجب این سریال ها نظر بدن.

The Killing فصل 1 و 2 قشنگ بود ، هارولد باحاله ( فکر کنم هارولد بود اسمش ، مامور جنایی مرد بود ) قشنگ هم تمومش کردن . فصل 3 رو هم فکر کنم قشنگ باشه ، کلا با سریال های جنایی حال میکنم .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
دوستان مدت ها قبل یعنی حدود یک ماه پیش دو تا هارد 3 ترا بایت خریداری کردم که فروشنده زحمت کشید و داخلشونو تمام ارشیو سریالاشو ریخت
ما هم این چند وقت حسابی در گیر بودیم تا الان که میخوام بشین خودمو با یکی دوتا سریال خوب و جذاب سر گرم کنم
البته twd o got o bb رو دارم دنبال میکنم و تا اخرین قسمتشون دیدم
جدا از اینا چه سریالیرو پیشنهاد میدین که ببینم؟
خودم میخواستم از دکستر شروع کنم یا لاست

24 شدیدا پیشنهاد میشه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
24 رو یکی از شبکه ها میداد تا سه فصلشو دیدم خیلی عرق ملی توشه و خوشم نیومد از این بابت فقط با فصل اولش حال کردم
the killing هم دیدم چند قسمتشو بخاطر اینکه کل ماجرا حول یک محور ساده میچرخه و کیفیت ساخت هم در حد شبکه های تلویزیونی خودمونه ( منظورم اینه یجوریه شبکه های ما بشینن دوبله کنن و پخش کننش مثل پرستاران یا ... ) حال نکردم باهاش
madman رو اخر twd دیدم فکر کنم جالب باشه .
با هیچ سریالی اندازه breaking bad حال نکردم . ایا دکستر و madman نزدیک هستم به اون؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
24 رو یکی از شبکه ها میداد تا سه فصلشو دیدم خیلی عرق ملی توشه و خوشم نیومد از این بابت فقط با فصل اولش حال کردم
the killing هم دیدم چند قسمتشو بخاطر اینکه کل ماجرا حول یک محور ساده میچرخه و کیفیت ساخت هم در حد شبکه های تلویزیونی خودمونه ( منظورم اینه یجوریه شبکه های ما بشینن دوبله کنن و پخش کننش مثل پرستاران یا ... ) حال نکردم باهاش
با هیچ سریالی اندازه breaking bad حال نکردم . ایا دکستر و madman نزدیک هستم به اون؟
بشین The Vampire Diaries ببین!
سلیغه ای هست ولی من که خیلی با مدل داستانش حال میکنم! خیلی پیچیده میشه! گرچه این سیزن آخرش خیلی مضخرف بود ولی با فصلای قبلش خیلی خیلی کیف کردم!
کلا عاشق داستاناییم که اینقدر پیچ و خم داره که آدم گیج میشه توش:D و هیچ چیزشو نمیشه پیش بینی کرد!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
madmen فوق العاده است:-o
دکستر هم خیلی خوبه>:)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی

the killing رو حتما ادامه بده فوق العاده اتمسفر وحشتناک و ترسناکی داره جزو 2-3تا سریال برتر من هست به هیچ وجه از دست نده
بعد دیدن سیزن1 رسما تا یک مدت افسرده و ترسیده بودم:d سیزن 2 اما یکم از اون اتمسفر سیاهش کم شده بود ولی بازم خوب بود

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
آقا سریال خوب معرفی کنید من خوردم به نسخی :D
The Killing رو گرفتم فعلاً ، این Mad Men داستانش چجوریه ؟
[ Homeland ,GoT , BB , Dexter اینا رو دارم پیشنهاد ندین اینارو :D . ]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر