Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Arrow عجب فینالی داشت . خیلی باحال و مهیج بود از اون قسمتایی بود که آدم احساس میکرد اپیزود 5 دقیقه ای تموم شد . در کل به جز چند قسمت افت سریال واقعا خوبی بود امیدوارم ادامه داشته باشه که 100 درصد هست (CW :D )

در کل میتونن کارای خیلی باحالی بکنن تو این سریال ینی کشش ـش رو داره . فقط این پدر لارل رو عوض کنن خیلی رو مخه :D

مالکوم مرلین اصلا نباید میمرد فوق العاده بود شخصیتش و خراب شدن شهر هم اصلا انتظارشو نداشتم واقعا خوب کاری کردن با این کار :D

Supernatural عالی بود این فصل امیدوارم اینجوری بمونه. مخصوصا اپیزود آخر که میتونه تو فصل بعدی اتفاقات جالبی بیوفته . تا دین و سم هستن این سریال ارزش دیدن داره :D

بیشتر بدرد شبکه های پخش برنامه های کودک و نوجوان میخوره ...
صد دفعه گفتم باکلاس بازی در نیارین . این کارا کلاستونو بالا نمیبره بر عکس ... :|

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,036
نام
مصطفی
دوستان بنده خیلی اهل سریال نیستم و ازتون میخوام یه سریال طنز فوق العاده بهم معرفی کنید تا دانلود کنم و ببینم فقط بمب خنده باشه لطفا.

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوستان بنده خیلی اهل سریال نیستم و ازتون میخوام یه سریال طنز فوق العاده بهم معرفی کنید تا دانلود کنم و ببینم فقط بمب خنده باشه لطفا.
how i met your mother . ( از سیزن 1 شروع کن تا سیزن 4 ببین پاره میش از خنده ) =))
modern family ( کمدی با درام قاطیه )

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اگه Arrested Develepment رو نبینی به خودت ظلم بزرگی کردی.
به شخصه تا حالا سر هیچ چیزی به اندازه این سریال نخندیده بودم.
فصل چهارشم اواخر همین ماه به صورت یکجا قراره بیاد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
دوستان اگه میشه یک سایت خوب برای دانلود سریال معرفی کنید!
من از قدیم دارم از همون فولدر آپلود باز تمام سریالامو میگیرم ولی این فولدر Breaking Bad ـش اصلا بدرد نمیخوره! بعضی از قسمتاش لینکاش خرابه و هموناییم که درسته اصلا یک زیر نویس درست حسابی واسش پیدا نمیشه. هیچ زیر نویسی باهاش هماهنگ نیست!!

اگه میشه یک سایتی معرفی کنید که کل فصلا Breaking Bad ـو گزاشته باشه و از یکی از این سایتا لینک داشته باشه: Uploadbaz - Putlocker - hipfile
ممنون!:x

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دوستان کسی متن شعر و آهنگ قسمت هشتم این سریال vikings رو نداره؟ همونی که آخرش یه زنه میخونه و قربانی ها رو میارن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
اه همه سریالایی که میدیدم رفت واسه اوایل پاییز!!!:|
نمیدونم اینا چیکارن!! چرا اینطورین آخه:D توی تابستون هم بازی درست حسابی عرضه نمیشه هم سریال درستی!:| همش تو پاییزه اههه!:|

آقا یک سریال خوب بگین که از اول بشینم نگاه کنم! یک درام با داستان فوق العاده مثل The Vampire Diaries مثلا:D اگه میشه یک سریالی بگین که توی فصل 8-9 سپری نکنه:D
4-5 فصل مثلا که بتونم برسم بهش:D

دوستان اگه میشه یک سایت خوب برای دانلود سریال معرفی کنید!
من از قدیم دارم از همون فولدر آپلود باز تمام سریالامو میگیرم ولی این فولدر Breaking Bad ـش اصلا بدرد نمیخوره! بعضی از قسمتاش لینکاش خرابه و هموناییم که درسته اصلا یک زیر نویس درست حسابی واسش پیدا نمیشه. هیچ زیر نویسی باهاش هماهنگ نیست!!

اگه میشه یک سایتی معرفی کنید که کل فصلا Breaking Bad ـو گزاشته باشه و از یکی از این سایتا لینک داشته باشه: Uploadbaz - Putlocker - hipfile
ممنون!
جواب اینم بدین!!!
ممنون

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
خاطرات خون آشام هم که امروز به حول قوه الهی تموم شد و باید تا پاییز بریم سماق بمکیم تا فصل بعدی که طبق شایعات(!!!!) احتمال داره که فصل آخر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر