sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
نه بابا:dمن رو همون اپیزود 6 مشکل دارم:
اولش میاد بهمون کلی امید میده که بالاخره هی تغییری داره تو رونده فقط کشت و کشتار سریال رخ میده و یه معمایی داره درست میشه(تلفن زنگ میخوره).بعد میبینیم توهمات ریکه.کلا هیچی به هیچی 3-2 قسمته دارن سر میدونن مارو!همینطوری میخان 6-7 سیزن بسازن دیگه.اب ببندن توش!

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
اپیزود جالبی بود اون تلفن هم خراب کردند نباس اونجوری میشد ولی اتفاقات جالب تر شد مخصوصا قاطی شدن گروه ها توی در آینده میبینید قسمت 7 مثل اینکه اینا شهر رو میگیرند چون اخرش نشون داد اون شهرداره پشت در موند و یک مسئله ای برام مبهمه این شهر داره چه مرگشته چرا اینطوری میکنه ؟ بعضی کاراش خیلی رو اعصابه و دلم خیلی برای گلن سوخت واقعا هم طبیعی بازی کرد رو درو شدن مرل و درل خیلی باید جالب بشه به هر حال داستان هنوز نپکیده.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
این walking dead دیالوگهاش مشکلاتی داره که تا حالا تو هیچ سریالی ندیده بودم :
تو قسمت سوم دقیقه 28 زنه کلانتره بهش میگه : تو باید بری نشونش بدی برادرش کجاست
بعد 3 دقیقه بعد بهش میگه داری میری دنباله بردار این یارو؟ برای چی خودتو به خطر میندازی؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
این walking dead دیالوگهاش مشکلاتی داره که تا حالا تو هیچ سریالی ندیده بودم :
تو قسمت سوم دقیقه 28 زنه کلانتره بهش میگه : تو باید بری نشونش بدی برادرش کجاست
بعد 3 دقیقه بعد بهش میگه داری میری دنباله بردار این یارو؟ برای چی خودتو به خطر میندازی؟
اتفاقا در اشتباهی کاراکتر ها قدرت فکر دارند:d نظرشو عوض کرده

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بعضی وقتا به صورت اتفاقی تو این سایت به موارد جالبی برخورد میکنم.

چند وقت پیش من اومدم تو این تاپیک گفتم این Vampire Diaries از نظر من سریال چرت و بی محتواییه. (که الان همون کسانی که ازش طرفداری میکردن هم به همین نتیجه رسیدن) بعد یه سری از دوستان همچین در مقابل من جبهه گرفتن که انگار بهشون فحش دادم و آخر سر هم ما رو محکوم کردن که چرا به سلیقه ی دیگران احترام نمیذاری و فلان و اینا.
بعد حالا خودشون خیلی راحت سریال های دیگه رو مزخرف و داغون و... خطاب میکنن و برا همدیگه لایک هم میزنن.

همه وظیفه دارن به سلیقه ی دیگران احترام بذارن ولی یه عده هم میتونن به سلیقه ی کسی احترام نذارن و هرچی خواستن بگن :).
به نظر من که tvd داره خیلی خوب جلو میره. ولی ahs خیلی مضخرفه خدایی من تا ۲ قسمت بیشتر نتونستم تحملش کنم
الانم که استیفن با الینا به هم زدش که شروع یه ماجرای تازست

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نه بابا:dمن رو همون اپیزود 6 مشکل دارم:
اولش میاد بهمون کلی امید میده که بالاخره هی تغییری داره تو رونده فقط کشت و کشتار سریال رخ میده و یه معمایی داره درست میشه(تلفن زنگ میخوره).بعد میبینیم توهمات ریکه.کلا هیچی به هیچی 3-2 قسمته دارن سر میدونن مارو!همینطوری میخان 6-7 سیزن بسازن دیگه.اب ببندن توش!

واقعا برام سوال شده بود که چرا الان قضیه تلفن رو،رو کردن!فکر کنم نیازی به گفتن نداشته باشه که اصلا جای تلفن اینجا نبودش و خیلی جلوتر از اینا باست اتفاق می افتاد
تو کمیکش ماجرا رو خیلی بهتر از این پرداخت کرده بودن و یک جورایی یک تویست برا شخصیت ریک به حساب میاد

همینطوری میخان 6-7 سیزن بسازن دیگه.اب ببندن توش!
والا اینجوری که اینا دارن پیش میرن فصل دیگه کمیک بوک می گیرن و از فصل بعدش بداهه میسازن میره جلو!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر