asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
از شما هم ممنون.
ژانر معما و راز (Mystery) و درام
سریال هایی که دیدم و خوشم اومده,
Lost و fringe فرینج رو خیلی دوست دارم ,
The Vampire Dires رو به پیشنهاد دوستم نگاه کردم(2فصل اولش رو) که خوشم نیامدبه دلایلی.
فکر کنم دکستر بیشتر تو این زمینه باشه درسته؟با اینحال تو اون سبک هایی که گفتم ممنون میشم پیشنهاد بدید.

پس معمایی - راز آلود بین هستی!

سریال Person Of Interest سریالی از JJ Abrams سازنده ی Fringe و Lost هستش و کاملا بیننده ها رو رازی کرده این سریال.
سریال Dexter جنبه ی معماییش خیلی کمتره اما سریال عالی ایه.
سریال American Horror Story هم هست که سبکس ترسناک-معمایی هست.
سریال The Walking Dead هم که معمایی محسوب نمیشه اما کیفیت ساخت فوق العاده ای داره و جذاب هستش.

سایت زیر هم میتونه خیلی کمکت کنه:
جامع ترین سایت سریال های خارجی فارسی:
forum1.tvshow.ir

ممنون.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
کلا به قول معروف GOT پیشنهادیه که نمی تونی ردش کنی:d پر از صحنه های جذاب( if you kow what i mean:d) و همچنین پر کششه...کوتاه هم هست...
هارور استوری،دیوانست کارگردانش مطمئنم:d البته شایدم نباشه.ولی سریالش دیوانست:|تورو هم دیوانه می کنه...ولی ببین:d
واکنیگ دد موضوع خیلی جالبی داره و بعضی دقائق واقعا هیجانش زیاد می شه...اما بی دقتی ها،دیالوگ هایی که شیر اب رو توش باز کردن،و بازی افتضاح بازیگر نقش اول زن سریال،خیلی حال گیریه...
بازیه بازیگرای got خوبه،واکین دد هم نسبتا خوبه جز ون خانومه،هارور استوری هم اَی، بدک نیست...

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
کلا به قول معروف GOT پیشنهادیه که نمی تونی ردش کنی:d پر از صحنه های جذاب( if you kow what i mean:d) و همچنین پر کششه...کوتاه هم هست...
هارور استوری،دیوانست کارگردانش مطمئنم:d البته شایدم نباشه.ولی سریالش دیوانست:|تورو هم دیوانه می کنه...ولی ببین:d
واکنیگ دد موضوع خیلی جالبی داره و بعضی دقائق واقعا هیجانش زیاد می شه...اما بی دقتی ها،دیالوگ هایی که شیر اب رو توش باز کردن،و بازی افتضاح بازیگر نقش اول زن سریال،خیلی حال گیریه...
بازیه بازیگرای got خوبه،واکین دد هم نسبتا خوبه جز ون خانومه،هارور استوری هم اَی، بدک نیست...
باید چنتا نقد و معرفی از سریالایی که گفته شد بخونم ببینم ,این موضوعی که برای واکینگ دد گفتی,نه به اون اندازه ولی وقتی فرینج رو دیدم بازی الویا نقش اولش با تمام احترامی که برای خودش و هواداراش قائلم واقعا زد تو ذوقم,ولی وقتی Breaking Bad روی دیدم واقعا از بازیگر نقش والتر وایت,جسّی,هنک و ... لذت بردم ,برای من این قسمتش هم اهمیت داره کیفیت کار بالا بشه.

ممنون.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,598
نام
حسین
باید چنتا نقد و معرفی از سریالایی که گفته شد بخونم ببینم ,این موضوعی که برای واکینگ دد گفتی,نه به اون اندازه ولی وقتی فرینج رو دیدم بازی الویا نقش اولش با تمام احترامی که برای خودش و هواداراش قائلم واقعا زد تو ذوقم,ولی وقتی Breaking Bad روی دیدم واقعا از بازیگر نقش والتر وایت,جسّی,هنک و ... لذت بردم ,برای من این قسمتش هم اهمیت داره کیفیت کار بالا بشه.

ممنون.
شما دنبال شاهکاری اینطور که من پی بدم هیچ سریالی فک نکنم ارضات کنه
اگه game of thorne رو ندیدی مطمئن باش بهترین گزینست در حال حاضر که اینم شاهکاره

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
از شما هم ممنون.
ژانر معما و راز (Mystery) و درام
سریال هایی که دیدم و خوشم اومده,
Lost و fringe فرینج رو خیلی دوست دارم ,
The Vampire Dires رو به پیشنهاد دوستم نگاه کردم(2فصل اولش رو) که خوشم نیامدبه دلایلی.
فکر کنم دکستر بیشتر تو این زمینه باشه درسته؟با اینحال تو اون سبک هایی که گفتم ممنون میشم پیشنهاد بدید.

به نظرم سریال the vampire diaries الکی الکی معروف شد .... !!! اصلا هیچ چیز حالبی نداشت !!! بازیگراش کاملا فانتزی و مصنویی بازی میکردند

اگه سریال Game of Thrones رو نیدی حتما ببین .... شاهکاره این سریال ...... !!!!! سریال تقریبا با بقیه سریال ها متفاوته ..... مثلا بازیگر نقش اول نداره !!!! خودت باید بازیگر نقش اولتو انتخواب کنی ..... مثلا من

بازیگرم نقش اولم جان اسنو بیده ولی نقش اول یکی دیگه تروین لنیستر هست :-o

فوق العادست این سریال !!!! باور کن ندیدنش گناهه:">

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من فکر می کنم بازیگر نقش اول این سریال دوره ایه:d البته لنیستر از همه بیشتر نقش اول بوده ...
بهترين سريالي كه ديدم walking dead بود
میشه یه سوال بپرسم؟سریال های دیگه رو هم دیدین منظورم سریال های تاپه؟!و بازهم نظرتون همینه؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,598
نام
حسین
به نظرم سریال the vampire diaries الکی الکی معروف شد .... !!! اصلا هیچ چیز حالبی نداشت !!! بازیگراش کاملا فانتزی و مصنویی بازی میکردند

اگه سریال Game of Thrones رو نیدی حتما ببین .... شاهکاره این سریال ...... !!!!! سریال تقریبا با بقیه سریال ها متفاوته ..... مثلا بازیگر نقش اول نداره !!!! خودت باید بازیگر نقش اولتو انتخواب کنی ..... مثلا من

بازیگرم نقش اولم جان اسنو بیده ولی نقش اول یکی دیگه تروین لنیستر هست :-o

فوق العادست این سریال !!!! باور کن ندیدنش گناهه:">
اینطور که پیداست شما غیر از GOT دیگه بقیه سریال ها رو قبول ندارید :d

به نظر من VAMPIRE اتفاقا لیاقتش رو داره این سریال در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین سریال های توی امریکا (پر طرفدار ترین سریال کانال CW)و توی کشور خودمونه درسته بر فرض من فن BB اما نمیشه که بگم غیر BB بقیه سریالا به هیچ نمی ارزن بالاخره برای این سریالا هم زحمت کشیده شده که واقعا هم قشنگ از اب در اومدن

آخرین ویرایش:

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
به جز extras که سریال آموزشه انگلیسیه همه سریال های خوبی هستن شما باید بگی بیشتر چی ژانری رو دوست داری
البته بگم extras ای که شما میگید یه چیزه دیگه هست این سریالیه که از hbo پخش شده و خیلی هم خوبه...

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
به جز extras که سریال آموزشه انگلیسیه همه سریال های خوبی هستن شما باید بگی بیشتر چی ژانری رو دوست داری

این Extras یه Extras دیگه هستش :D
بعدشم این لیستم تقریبا دو دستس که دسته اولش کمدی ها توشه :
Extras
Californication
Friends
Seinfeld
Archer
و دسته دوم هم که باقیه سریال هاس که درام و کرایم می باشن :D
میخوام بدونم تو این دو دسته کدومشون بیشتر پیشنهاد میشه , بلاخره دانلوده همشون کلی طول می کشه :D
سریال های مورد علاقم برکینگ بد و واکینگ دد و دکستر هستش و تو دسته کمدی هم ایتز آلویز سانی این فیلادلفیا :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

من خودم در مورد کمدی ها نظر درست حسابی نمیتونم بدم.ژانر مورد علاقه رو هم که نگفتی.اما:

American Horror Story
Archer (Animation)
Hell On Wheels

به نظرم خوبن.
واقعا انتخاب هایی که کردی عجیبن.چون فوق سلیقه ای هستند.یعنی از اون دست سریال هایی هستند که یا عاشق اون سریال ها میشی یا متنفر!
تقریبا همشون این طورین!

از سایت زیر هم میتونی کمک بگیری:
forum1.tvshow.ir

ممنون.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
سریال friends که اصلا تکه!دیگه کسی به چشم نمی بینمه هچین سریالی...کمدیه خالی نیست،یه کمدی اجتماعی که برعکس هاو ای مِت یور مادر،که شوخی هاش همه حول مسائل ...بود ،این یکی بسیار متنوع و خیلی هم با فرهنگ امریکا اشنات می کنه...متاسفانه از لیستت فقط همین سریال + هارور استوری رو دیدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر