TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا هر کسی آزاده نظرش رو هر جور دوست داره بده، منم از این قاعده مستثنی نیستم؛ به نظرم یه عده دیگه دارن زیادی Breaking Bad رو بزرگ میکنن و تو استفاده از القاب زیاده روی میکنن. اینکه هیچ سریالی به BB نمیرسه و بعد از دیدنش باید با بقیه سریال ها بسوزی و بسازی، به نظرم اورریت کردن سریاله.
حالا هر جور میل خودتونه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حالا هر کسی آزاده نظرش رو هر جور دوست داره بده، منم از این قاعده مستثنی نیستم؛ به نظرم یه عده دیگه دارن زیادی Breaking Bad رو بزرگ میکنن و تو استفاده از القاب زیاده روی میکنن. اینکه هیچ سریالی به BB نمیرسه و بعد از دیدنش باید با بقیه سریال ها بسوزی و بسازی، به نظرم اورریت کردن سریاله.
حالا هر جور میل خودتونه.

موافقم باهات سینا.....BB شاید بشه گفت بهترین سریال الان هست,ولی خب نه اینکه غیر قابل دسترسی باشه...من به نوبه ی خودم دکستر رو هم سطح می دونم باهاش...

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
فروم های تخصصی سریال ؟
Give me a ****ing break
فروم چیه که دقیقا بخواد تخصصی باشه ؟ مجموعه ای از آدم های بین 5 تا 50 سال پشت مانیتورهاشون نشستن و نظراتشون رو میدن فقط بعضی ها دوست دارن بغل لوگوی سایتشون بنویسن تخصصی
سریال دیدن دقیقا چه تخصصیه؟ کدوم دانشگاه ها هستن که در زمینه این تخصص مدرک می دن ؟
بعضی آدم ها هستن که از Lost و Prison Break خوششون نمیاد و تعدادشون اینجا شاید بیشتر از بقیه جاهایی باشه که سر می زنی
این قضیه فهمش خیلی ساده س
اینجا فروم تخصصی بازیه اونجا هم فروم تخصصی سریال! یعنی واقعا می خوای بگی منظور منو متوجه نشدی و این سوال برات پیش اومده؟ عجیبه واقعا! :D منظور من از تخصصی همون هدف اصلی اون فرومه. مثل بازی سنتر که هدف اصلیش بحث در مورد بازی هاست. اونجا هم بحث اصلی سایت در مورد سریال هاست! بعد اینکه شما احساس نمیکنی خیلی زیاد رو مسائل حساس میشی؟ لحنت یه جوریه انگار خیلی عصبانی هستی :D ترور میکنی آدمو :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

Season 7 Official Trailer is out nigguhs

Dexter Season 7 Trailer - YouTube

If it sucks this time, I'm dropping it
No you won't :d
ولی بعد از دو فصل فاجعه و غیر قابل دفاع این فصل با این تریلر می تونه جالب از آب در بیاد به شرطی که نویسنده ها نترسن
بازیگرای جدیدی هم که اضافه شدن به نظرم خیلی انتخاب های بهتری هستن نسبت به دو فصل گذشته

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حالا هر جور میل خودتونه.
خوب اون بسوزی و بسازی یخورده اغراق هست و جنبه ی خیلی جدی نداشت منظور این بود که بعد از این سریال اکثر سریالای دیگه به آدم نمیچسبه
یه سریال زمانی اورریت میشه که تعریفی که ازش میشه واقعا لایقش نباشه . ولی خوب وقتی آدم میبینه در بین سریالای در حال پخش و پخش شده هیچ سریالی به اندازه این سریال نیس خوب باید واقعیت رو گفت دیگه .
من تا مطمئن نشم از یه چیزی در تعریفش زیاده روی نمیکنم پس مطمئن باش حقشه ! حالا نه که هیچ سریالی بهش نمیرسه ولی از بین تقربا 80 سریالی که دیدم BB یدونه است !

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
اینجا فروم تخصصی بازیه اونجا هم فروم تخصصی سریال! یعنی واقعا می خوای بگی منظور منو متوجه نشدی و این سوال برات پیش اومده؟ عجیبه واقعا! :D منظور من از تخصصی همون هدف اصلی اون فرومه. مثل بازی سنتر که هدف اصلیش بحث در مورد بازی هاست. اونجا هم بحث اصلی سایت در مورد سریال هاست! بعد اینکه شما احساس نمیکنی خیلی زیاد رو مسائل حساس میشی؟ لحنت یه جوریه انگار خیلی عصبانی هستی :D ترور میکنی آدمو :D

شما فرمودی تو انجمن های تخصصی هم به لاست گیر نمیدن حالا اینجا بهش گیر میدن
انگار بگی متخصص هاشم به لاست کاری ندار حالا شماها میخواین نقدش کنید؟
لطفا حرفی میزنید پاش بمونید

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چقدر این Newsroom احساسی شده. این اواخر خیلی feel داشت.

i434432_feel-375-x-375-.jpg

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
شما فرمودی تو انجمن های تخصصی هم به لاست گیر نمیدن حالا اینجا بهش گیر میدن
انگار بگی متخصص هاشم به لاست کاری ندار حالا شماها میخواین نقدش کنید؟
لطفا حرفی میزنید پاش بمونید
اول اینکه منظور از تخصصی این نیست که همه متخصصن!مگه اینجا همه متخصص بازین؟ من کجا کلمه ی متخصص رو به کار بردم؟ الکی دنبال حاشیه اید! :D
دوم اینکه من نگفتم به لاست گیر نمیدن! sina_unl منظور منو خوب گرفت و گفت "بعضی آدم ها هستن که از Lost و Prison Break خوششون نمیاد و تعدادشون اینجا شاید بیشتر از بقیه جاهایی باشه که سر می زنی" این درسته!

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوستان لطفا لینک دانلود فصل اول سریال محبوب Breaking Bad رو اگر دارید محبت کنید -حداقل 480p و اگر 720p هم بود بهتر-کیفیت خوب میخوام.
ممنون.

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا
25514913030646969336.gif

The Strangest Episode Of The Season so far
مطمئنا بهترین کمدی در حال پخشه .
خود سی.کی برای اینکه اون صحنه های vomiting رو طبیعی تر جلوه بده اینطوری گفته شده که قبل از فیلمبرداری یه مقدار غذا می خوره ، چند بار دور یه پارکینگ شروع میکنه به دویدن و بعد حدود 10 تا شنا می ره و در حالی که به نظر می اومده داره سکته می کنه از یکی از دستیاراش می خواد تو شکمش مشت بزنه که بعد از مشت دوم خودش میگه دیگه کافیه و بعد فیلمبرداری شروع میشه .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ای بابا این که خیلی پیره :| Mance همیشه تو ذهن من جوانتر بود... موهاش هم باید بلند باشه در ضمن

دقیقا.پیرتر از چیزیه که انتظار داشتیم،هر کامنتی هم بخونی این نکته رو ذکر کردن.ولی قیافش خیلی خوفه.من که Rome ندیدم،ولی میگن تو نقش سزار خوب بازی کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر