leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بیخیال باو Breaking Bad و بد آموزی ؟‌:D بهتر از هر برنامه‌ی دیگه انواع و اقسام ضرر های مواد رو بهتر نشون میده. بد آموزی رو مثلا به mad men میگن که با اینکه اون سیگاری هم که داخل برنامه میکشن واقعی نیست ولی معلوم نیس تا الان چند نفر رو سیگاری کرده ! :D

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
من از سریال های کمدی The Big Bang Theory ,Friends , How I Met Your Mother رو دیدم سریال بعدی که بخوام ببینم تو این سبک ها چی خوبه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
MV5BMTM1MTI5Mzc0MF5BMl5BanBnXkFtZTYwNzgzOTQz._V1._SY314_CR19,0,214,314_.jpg
و
MV5BNDI5NjYzODg3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODE1ODg5NA@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

واقعا دوتا بازیگر خیلی خوبی هستن.مخصوصا پسره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان می شه یکی ما رو در مورد amc روشن کنه؟الان وضعیتش چیه؟بابا ما کلی رو BB و WD حساب کردیم...امکان داره اگه قرار باشه جمع کنه بره,سریالاشو بفروشه...آخه این همه هزینه واسه سیزن 5 BB و سیزن 3 WD چی می شه؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان می شه یکی ما رو در مورد amc روشن کنه؟الان وضعیتش چیه؟بابا ما کلی رو BB و WD حساب کردیم...امکان داره اگه قرار باشه جمع کنه بره,سریالاشو بفروشه...آخه این همه هزینه واسه سیزن 5 BB و سیزن 3 WD چی می شه؟

با Dish ارتباطش قطع شد
..........
مسلما سریال رو نشون میدن و شما(اگه دانلود میکنیشون)میتونی ببینی....اما از اونور آمار بیننده هاشون کمتر از قبل میشه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با Dish ارتباطش قطع شد
..........
مسلما سریال رو نشون میدن و شما(اگه دانلود میکنیشون)میتونی ببینی....اما از اونور آمار بیننده هاشون کمتر از قبل میشه
یعنی چی؟پس اصلش از کجا پخش می شه؟اصلا از کی می خوان فصل 5 BB رو شروع کنن؟

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
یعنی چی؟پس اصلش از کجا پخش می شه؟اصلا از کی می خوان فصل 5 BB رو شروع کنن؟

این قضیه مشکلی واسه شما پیش نمیاره، فقط کسایی که امریکا هستنو از سرویس شرکت DISH Networks استفاده میکنن! این کانال با شرکتای دیگه قرارداد داره و مثل روال گذشته پخش میشه.
فصل 5 Breaking Bad هم July 15 یعنی 10 روز دیگه شروع میشه.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
توجه داشته باشین که تولید سریال هایی مثله breaking bad هر قسمتش خرجش میلیون دلاری هست اگر AMC ببینه براش نمیصرفه بلافاصله سریالو میفروشه به هر حال کنسل نمیشه

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا

comedians in cars getting coffee
www.youtube.com/watch?v=9Pe7J-8qIPY

web series جری ساینفلد پخشش از دو هفته دیگه شروع می شه .
با وجود larry david و Ricky Gervais مگه می شه ندیدش ؟!:d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Anger Management که خیلی خوب نبوده ، کاملا یه کار متوسط ( 2 اپیزودی که دیدم ) ، به شخصه احساس میکنم چارلی هارپر دکتری گرفته شده چارلی گودسن ، یه ذره آدم تر شده حالا داره به ملت مشاوره میده ، اون وسط مسطا یکم هم نقش چارلی هارپریش رو هم انجام میده . اگه با همین وضع پیش بره باید منتظر کنسل شدنش بود .

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
دوستان من الان گیج شدم
بالاخره BB رو ببینم یانه
هزکی یک چیز گفت
من ۱۸ سالمه و تنها می بینم
ممنون میشم راهنمایی کنید
یا علی

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان من الان گیج شدم
بالاخره BB رو ببینم یانه
هزکی یک چیز گفت
من ۱۸ سالمه و تنها می بینم
ممنون میشم راهنمایی کنید
یا علی
از چه لحاظ می گی؟صحنه هاش که کمه در حد بیشتر سریال ها و حتی کمتر از خیلی از اونا...در مورد بدآموزیه مواد<به شخصه باعث زده شدنم از اینجوری چیزا شده<هر چند اولاش خیلی آدمو ترغیب می کنه ببینی این شیشه چجوریه ولی یه ذره که بگذره این حس می پره...از لحاظ خوب بودنش هم که حرفی نیست,عالیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر