ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

بالاخره The NewsRoom هم پخش شد و جادوی آرون سورکین دوباره به تلویزیون برگشت.
در یک کلام فوق العاده بود. خیلی شباهت های زیادی به Social Network داشت. دیالوگ ها انقد روون و سریع بود که انگار داری به یه جور موسیقی گوش میدی.
شک نکنید Jeff Daniels تا دو سال دیگه هرچی جایزه باشه برا این سریال میگیره.
یکی از چیزایی که ازش می ترسیدم این بود که سریال از زمان حال عقبه. اخباری که پخش میشه مربوط به گذشته میشه و اپیزود اول درباره ی مسئله ی BP تو سال 2010 بود.
ولی این چیزی از دلچسب بودن سریال کم نکرده. سورکین مثل همیشه قبل از اینکه قصدش سرگرم کردن بیننده باشه ، هشدار دادنه.
من از بیشتر انتقاد هایی که به سریال میشه اصلا سر در نمیارم. News Room سریال فوق العاده ایه که باید باهاش جلو رفت. مثل یه کتاب می مونه. نباید انتظار داشته باشید تو همون
صفحات اول همه چیز طوفانی و تکون دهنده باشه. باید کم کم باهاش جلو رفت و این شخصیت هارو شناخت.

درضمن شنیدن صدای جسی آیزنبرگ خیلی حس خوبی داشت.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
من هم امروز فصل2سریال Game.Of.Thrones تموم کردم خیلی خیلی زیبا بود....
من یه 2 تاسوال دارم
1-چرا سانسا تو قسمت 9 با سگ یا همون مردم نیم صورت فرار نکرد؟
2-چرا استنتیس از اون بچه سایه پوشی که اون زنه به وجود اورده بود دوباره استفاده نکرد؟
من هم می خوام شروع کنم به خوندن کتاب و کمیک بوک کنم کسی می دونه الا از کجای کتاب و کمیک بوک شروع به خوندن بکنم

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
کلا سیزن بعدی انقدر دیر میاد که همه به خوندن کتاب ترغیب شدن:D یکیش خودم که بعد از تموم شدن سیزن دوم شروع به خوندن کتاب سوم کردم و هفته پیش A Dance with Dragons رو تموم کردم:D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کلا سیزن بعدی انقدر دیر میاد که همه به خوندن کتاب ترغیب شدن:D یکیش خودم که بعد از تموم شدن سیزن دوم شروع به خوندن کتاب سوم کردم و هفته پیش A Dance with Dragons رو تموم کردم:D

اشتباه کردی که دو کتاب اول رو نخوندی، مخصوصا کتاب دوم که با سریال تفاوت زیاد داره.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
breaking bad‌رو امروز تا اخر فصل چهار دیدم ... همه چیز یه ور اون 3 قسمت اخر فصل 4 یه ور
من که با این سریال حال کردم جوش خیلی زیاده
بخصوص اینکه اصلا و ابدا نیومده مثل این سریال های ایرانی یا درب داغون کار فرهنگی اجتماعی کنه دقیقا بر عکس
............................................................
GOT که فکر میکنم پر خرج ترین سریال دنیا باشه شکی نیست با این همه لباس و بازیگر و صحنه های که ماه ها وقت مبره بابت خلقشون
ولی باید کتاباشو دانلود کنم بشینم بخونم چون اصلا علاقه ندارم یه سال باسه 10 قسمت صبر کنم

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
I love Futurama:d
2،سه قسمته اول واقعا حوصله سر بر بود،ولی رفته رفته بهتر شد.البته من قسمت 7 سیزن یکم فعلا.ولی به نظرم اومده این سریال بیش از این که خنده دار باشه مثه The simpsons یه جورایی،شیرین و کِشندست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر