kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا این اسپارتاکوس لعنتی هر قسمت که تموم میشه یه چی نشون میده آدم رو مشتاق قسمت بعد میکنه:d
امکان نداره قسمتهاش یه چند روز زودتر لیک شن؟:d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
دوستان کسی خبر نداره که سریال the walking dead در چه حالیه و چند قسمت بعد از سیزن دو یعنی دوتا 6 قسمتی که اومد ، پخش شده؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این قسمت SNL خیلی عالی بود. Jonah Hill هم خوب بازی کرد.
آخرین sketch هم که آهنگ coolio رو خوندن عالی بود!:d

از همه باحال تر J Pop America Fun Time Now ّبود......Jonah سر آهنگ داشت پخش میشد از خنده.........هنکس هم باحال بود.......اون کلیپی که Jonah برای نامزدی اسکارش هم بازی کرده بود آخرت خنده بود.......He's Glass looks thiner.....and he's Scarf Look Biger and larger=))

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ما که سرعتمون خوبه ولی نامحدود نیستیم یه قسمتش 5000 تومان در میاد برامو گیگی 5 حساب کنین
همون 6 تا 6 تا از بیرون بخریم بصرفه تره

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خدایی هنوز کسی قسمت جدیده ی Walking Dead رو ندیده یا تو شک هستید که خبری نیست؟؟؟؟؟
....................
این فصل 12 اپیزود بود یا بازم هست؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
6 فصل 12 قسمتی 50 دقیقه ای کامل اومده! تا فصل 8 هم تایید شده تا اونجا ک یادمه.

هومن جان من 6 فصلشم دیدم منظورم من این بود کلا تا تموم بشه چن فصله . یعنی جایی کارگردانی لو ندادن این قضیه رو .
آقا این اسپارتاکوس لعنتی هر قسمت که تموم میشه یه چی نشون میده آدم رو مشتاق قسمت بعد میکنه:d
امکان نداره قسمتهاش یه چند روز زودتر لیک شن؟:d

خیلی سریال توپیه منکه هر شنبه میاد ، تا میاد سریع دانلودش می کنم .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خدایی هنوز کسی قسمت جدیده ی Walking Dead رو ندیده یا تو شک هستید که خبری نیست؟؟؟؟؟
....................
فصل 2 13 قسمته،یعنی هفته بعد تموم میشه.
فصل سومش هم تاید شده و اگه اشتباه نکنم اکتبر امسال پخش میشه.........

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
....................
یک قسمت دیگه باقی مونده با نام BESIDE THE DYING FIRE که 18 مارچ پخش میشه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
استیون هاوکینگ قراره یه حضور کوتاه تو The Big Bang Theory داشته باشه ! لابد قراره با شلدون کل بندازه ! :d
با اینکه از Big Bang بدم میاد ، ندیدن این قسمت سخته.
===
پریمیر Dexter و Homeland شد یکشنبه 30 سپتامبر

آخرین ویرایش:

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
قسمت 12 walking dead رو دیدم فقط می تونم بگم nooooooooooooooooooooooooooo

عجب قسمت بود انتظار هر اتفاقی رو داشت الی این اتفاقی که افتاد برم یه دور دیگه نگاه کنم

خطر اسپویل در حد تیم ملی !!!
بهترین شخصیت این سری مرد :( شخصیت مورد علاقم بود :(((شایدم respawn بشه بشه باس اخر :x )

به نظرتون یه چیزی عجیب نیومد این یارو که نه زامبی گازش گرفته نه چیزی پس چی شد که زامبی شد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
Walking Dead
قسمت بعدی رو هم به عنوان آخرین قسمت این فصل میبینم و کلا دیگه بیخیالش میشم:| افت خیلی شدیدی کرده بود این فصل دومش ولی این دو قسمت آخری دیگه واقعا سازنده هاش گل کاشتن!!! دیگه خیلی خیلی مضخرف شده!!! توی فصل یک مراحل زامبی شدن افراد رو مرحله به مرحله دیده بودیم....حداقل یه شب تا صبح زمان میبرد و قبلش کلی استخوان درد و عوارض دیگه هم داشت!...من موندم این شین چطوری یکدفعه در یک چشم بهم زدن زامبی شده.....؟؟؟؟؟:-o خیلی مسخره بود.این پسره کارل هم تا حالا خیلی نقشی نداشت من هم کاری باهاش نداشتم...ولی تو این دو قسمت نقشش زیاد شده و من در حد جاستین بیبر ازش بدم اومده!!!!:d هر قسمت 4تا زامبی در حد 20ثانیه نشون میدن بگن آره سریال ما "واکر" هم داره!:d فیلمنامه رو دست یه نوزاد شیرخواره میدادن یه چیز بهتری از توش در میاورد.... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• bezad
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر