Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
صحبتم تاخیر یک ماهه در پخش سریال هاست عزیز خودم میدونم هفته ای یک بار پخش میشن....

منم نمیدونستم ولی تحقیق کردم فهمیدم چجوریه مثلا VD هر سه فصل ببینی شبیه هم پخش شده اینا میاند تا یک قسمتی میسازند بعد نشون میدن مثلا 7-8 قسمت بعد دوباره قطع میشه دوباره شروع پخش میشه و یک بازه زمانی طولانی در بر میگیره مثلا VD از سپتامبر 2011 پخشش شروع شده و تا می 2012 هست و هر دفعه طبق برنامه زمانبندی شده پخش میشه و خود شبکه هم اعلام میکنه قسمت بعدی کی پخش میکنه

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
این یارو بچه جوجه اصلا بهش نمیخوره اسپارتاکوس باشه :p از فصل اول فقط موتور صحنه های ناجورشو ارتقاع دادن :d
عوضش منتظر game of thrones باشید که این فصل قشنگترین هست :d البته من تا 10 قسمت تموم نشه نگاه نمیکنم :d

ترک good bye brother و kiil them all فقط توی آتونزم زده 400 و 300 بار پلی شدن :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من یه صحبت دوستانه ای با فن های اسپارتاکوس دارم :

بهتر نیست مثل کوسه ها ، دسته جمعی خودکشی کنین ؟ :d اخه چقدر یه سریال میتونه مزحک و بی معنی باشه .

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد

بهتر نیست مثل کوسه ها ، دسته جمعی خودکشی کنین ؟ :d اخه چقدر یه سریال میتونه مزحک و بی معنی باشه .
HYPOCRITE.
دو صفحه به من گیر دادی که به Friends lol چیز گفتم حالا میای به یک سریال که روی Premium Cable پخش میشه گیر میدی؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
اسپارتاكوس شد مضحك :d!?
البته درست از شروع فصل دو شايد جز همين قسمت اخريه ، شخصيت اسپارتاكوس نتونسته در حد Andy Whitfield باشه ولي كل سريال نسبت به چيز هاي ديگه اون طوري بد نيست به نظرم.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Matthew Perry می خواد یه کمدی جدید برا NBC بازی کنه و از همین الان می تونم بگم بعد از شیش قسمت خبر کنسلیش میاد.

فصل سوم Louie به همراه یه مشت کمدی دیگه پریمیر شون شد بیست و سوم June

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Matthew Perry می خواد یه کمدی جدید برا NBC بازی کنه و از همین الان می تونم بگم بعد از شیش قسمت خبر کنسلیش میاد.

جدّا داره آبروی خودش رو میبره.

برای Louie نمیتونم صبر کنم. یک شاهکار به تمام معناست. FX الان سه تا کمدی 100% نوآور داره که نمیشه ازشون گذشت.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی

میتونم بپرسم چجوری همچین پیش بینی میکنید؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
میتونم بپرسم چجوری همچین پیش بینی میکنید؟
خب من که ماشین زمان یا گوی جادو ندارم ! ، این یه sarcasm بود مخصوص کسایی که با کارای Matthew Perry آشنا هستن و می دونن اکثر فیلم و سریال هایی که تو این هفت ، هشت سال اخیر بازی کرده ناموفق بودن و کنسل شدن

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

اون مگه نهنگ ها نیستن که دسته جمعی خودکشی میکنن ؟ :D (البته کوسه ها هم شاید از زمانی که شنیده باشن سینا فنشون هستش از اینکارا بکنن عجیب نیس ! :D )

ولی جدا از شوخی هرکسی از هر سریالی یه انتظاراتی داره دیگه. جدا از اینکه اسپارتاکوس رو بعضی از دوستان زیادی هایپ میکنن اما به عنوان یه سریال اکشن عادی نسبتا خوب هستش و گرچه بعضی چیزاش مثل slow motion های بیش از حدش رو اعصابه در حدی که آدم شک میکنه که شاید اینا 10 دقیقه سریال ساختن بعد با زمان آهسته 50 دقیقه کردنش ! از صحنه های اکشن هم بگیر تا شکنجه و حتی صحنه های چیزش :D رو slow motion میکنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر