asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
generic three-camera set up with studio audience sitcom about romance and relationship =))

امیدوارم کنسلش نکنن. فاکس دست خوبی توی کنسل کردن سریالها داره.
کدوم نیکیتا رو میگی؟ همین سریال cw رو مگه نمیگی؟:d مگه Warner نمیسازه اونو؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یک چیزی که نمیدونم و میپرسم با پرسیدن چیزی از آدم کم نمیشه !!! اوقع این نوع جواب و اصلا نداشتم !!!! هرچی میگم بازیسنتر شده تمسخر میگن نه ! در جوابت فقط میگم :| قضاوت با دیگران !
خب مگه چی گفتم ؟ یه اقاهه هست میگه Glee خیلی خوبه ! منم گفتم برو ببین ! عجبا ؟ یعنی Glee اینقد مسخرست که حتی به خاطر احترام به اون اقاهه هم نمیخوای امتحانش کنی ؟ :))

نظر من رو میخوای Scrubs رو ببین ! خیلی خوبه . فصل اول نه ، ولی از فصل 2 به بعد پیشرفت میکنه .

Nikita هم خوبه خدا کنه CW کنسلش نکنه =))

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
کدوم نیکیتا رو میگی؟ همین سریال cw رو مگه نمیگی؟:d مگه Warner نمیسازه اونو؟
خوب بابا :D.

خب مگه چی گفتم ؟ یه اقاهه هست میگه Glee خیلی خوبه ! منم گفتم برو ببین ! عجبا ؟ یعنی Glee اینقد مسخرست که حتی به خاطر احترام به اون اقاهه هم نمیخوای امتحانش کنی ؟ :))

نظر من رو میخوای Scrubs رو ببین ! خیلی خوبه . فصل اول نه ، ولی از فصل 2 به بعد پیشرفت میکنه .

Nikita هم خوبه خدا کنه CW کنسلش نکنه =))

Glee خیلی خوب نیست ولی از Friends بهتره حداقل برای رقصهاش از یک دوربین استفاده کردن.

نگاه کنید دوستان، همه چیز در مورد Production Quality هست. به نظر من The Office اصلا از لحاظ نویسندگی به پای Friends نمیرسه اما چون با یک دوربین و استایلیش مثل Trailer Park Boys فیلمبرداری شده، به نظر من 1000 برابر فرندز ارزش داره.
اعتراف کنید که Friends اولین سیتکامی بوده که دیدید وگرنه اینقدر سینه چاکش نبودید.
جهت چِک لیست، هروقت این سریالها رو دیدید و Friends از نظرتون نیفتاد روی زمین، اونوقت واقعا سلیقتون crap هست.

[] Arrested Development
[] Seinfeld
[] Louie
[] Malcolme in the Middle
[] Trailer Park Boys
[] The Office
[] Eastbound and Down
[] It's Always Sunny In Philadelphia
[] Family Guy
[] South Park
[] The Fresh Prince of Bel-Air
[] M*A*S*H*
[] Cheers
[] Black Books
[] Blackadder
[] Peep Show

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خوب بابا :D.

Glee خیلی خوب نیست ولی از Friends بهتره حداقل برای رقصهاش از یک دوربین استفاده کردن.

نگاه کنید دوستان، همه چیز در مورد Production Quality هست. به نظر من The Office اصلا از لحاظ نویسندگی به پای Friends نمیرسه اما چون با یک دوربین و استایلیش مثل Trailer Park Boys فیلمبرداری شده، به نظر من 1000 برابر فرندز ارزش داره.
اعتراف کنید که Friends اولین سیتکامی بوده که دیدید وگرنه اینقدر سینه چاکش نبودید.
جهت چِک لیست، هروقت این سریالها رو دیدید و Friends از نظرتون نیفتاد روی زمین، اونوقت واقعا سلیقتون crap هست.

[] Arrested Development
[] Seinfeld
[] Louie
[] Malcolme in the Middle
[] Trailer Park Boys
[] The Office
[] Eastbound and Down
[] It's Always Sunny In Philadelphia
[] Family Guy
[] South Park
[] The Fresh Prince of Bel-Air
[] M*A*S*H*
[] Cheers
[] Black Books
[] Blackadder
[] Peep Show
من اونجا هم گفتم اولین Sticomi که من دیدم The Fresh Prince of bel air بود مال Will Smith بعدشم سریال زیاد دیدم Seinfeld بود فکر کنم Friends رو من بعدم از این 2 تا دیدم اونها هم Sitcom قوی بودن ولی بازم میگم Friends جیزه دیگست شما هم خفه شدی از بس گفتی first impressions شما Friends بوده بری بقیه رو ببینی رو به رو این Crap هست اینها دیگه خسته شدم !!!!
بعدم شما سریال رو روی Joke هاش میبینی یا دوربینهای که فیلمبرداری شده؟ این Office مثلا به نظر من یکی از بی مزه ترین سریالهای هست که دیدم اصلا 2 فصل اول رو دیدم بقیه رو از رو هارد پاک کردم !!!!
راستی این سریال Episode قراره فصل دومش از کی شروع بشه؟ کسی میدونه ؟

این Black book هم دیدم خوب بود 5 تا اپیسود فصل یک رو دیدم بقیه رو هم ببینیم چی میشه

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
من اونجا هم گفتم اولین Sticomi که من دیدم The Fresh Prince of bel air بود مال Will Smith بعدشم سریال زیاد دیدم Seinfeld بود فکر کنم Friends رو من بعدم از این 2 تا دیدم اونها هم Sitcom قوی بودن ولی بازم میگم Friends جیزه دیگست شما هم خفه شدی از بس گفتی first impressions شما Friends بوده بری بقیه رو ببینی رو به رو این Crap هست اینها دیگه خسته شدم !!!!
بعدم شما سریال رو روی Joke هاش میبینی یا دوربینهای که فیلمبرداری شده؟ این Office مثلا به نظر من یکی از بی مزه ترین سریالهای هست که دیدم اصلا 2 فصل اول رو دیدم بقیه رو از رو هارد پاک کردم !!!!
راستی این سریال Episode قراره فصل دومش از کی شروع بشه؟ کسی میدونه ؟

این Black book هم دیدم خوب بود 5 تا اپیسود فصل یک رو دیدم بقیه رو هم ببینیم چی میشه

خوب دوست من شما با بقیه فرق داری. قصد توهین هم به شما یا هیچکس دیگه ای نداشتم. اصلا قضاوت اشخاص به سریالهایی که نگاه میکنن کار اشتباهیه. اما در همون حیطه ی سریال اینکه بگی Friends بهترین سریاله باید با واکنش حداقل یک نفر طرف باشه و اون یک نفر من هستم.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
عه ممد مگه تو کنکور نداری؟ پاشو برو درستو بخون الکی اینجا Flame War را ننداز باو...
چرا جوابشو میدین شماها وقتی میدونین نتیجه نداره؟
بچه ها نظرتون راجع به این سری های CSI چیه؟ بگیرمشون؟
Person Of Interest چطوره؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اما در همون حیطه ی سریال اینکه بگی Friends بهترین سریاله باید با واکنش حداقل یک نفر طرف باشه و اون یک نفر من هستم
اینجا کسی نیومد بگه Friends بهترینه ! اصلا بهترین بودن از نظر هر فردی یه امر نسبیه ! شما اومدی گفتی فلان سریال و بهمان سریال که 500 هزار تا ببیننده هم ندارن ( بر فرض مثال ) از فرندز بهترین ! در حالی که همون فرندز سال 94 پروداکشن ولیوش هم از بعضی این سریال های فعلی بهتره . بعد گفتی فرندز سریالی هست که studio audience داره ! خب این از نظر تو عیبه ولی از نظر من خوشاینده و کاملا هم یه امر نسبیه درک این موضوع ! بعد گفتی فقط در ایران ببیننده داره ، در حالی که Final Ep سریال بالای 50 میلیون بیننده داشته که یکی از رکورد های بزرگ کل برودکست امریکا هست تو تاریخ .( فک کنم تو TOP 10 ) ! بعد از Scrubs و لوکیشنش تعریف کردی در حالی که فک نمیکنم اینطور باشه ( مطمئن نیستم ) چون حتی House MD هم لوکیشنش بیمارستان نبود چه برسه به Scrubs ! با اینکه خودم شدیدا فن Scrubs هستم . ( بازم میگم مطمئن نیستم باید بگردم دنبالش ) . در ضمن نصف کمتر اینهایی که گفتی ( معروفترین هاش ) رو دیدم اکثریت هم اثار خیلی خوبی هستن ولی من بازم به همون اندازه قبل فرندز رو دوست دارم .

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
اینجا کسی نیومد بگه Friends بهترینه ! اصلا بهترین بودن از نظر هر فردی یه امر نسبیه ! شما اومدی گفتی فلان سریال و بهمان سریال که 500 هزار تا ببیننده هم ندارن ( بر فرض مثال ) از فرندز بهترین ! در حالی که همون فرندز سال 94 پروداکشن ولیوش هم از بعضی این سریال های فعلی بهتره . بعد گفتی فرندز سریالی هست که studio audience داره ! خب این از نظر تو عیبه ولی از نظر من خوشاینده و کاملا هم یه امر نسبیه درک این موضوع ! بعد گفتی فقط در ایران ببیننده داره ، در حالی که Final Ep سریال بالای 50 میلیون بیننده داشته که یکی از رکورد های بزرگ کل برودکست امریکا هست تو تاریخ .( فک کنم تو TOP 10 ) ! بعد از Scrubs و لوکیشنش تعریف کردی در حالی که فک نمیکنم اینطور باشه ( مطمئن نیستم ) چون حتی House MD هم لوکیشنش بیمارستان نبود چه برسه به Scrubs ! با اینکه خودم شدیدا فن Scrubs هستم . ( بازم میگم مطمئن نیستم باید بگردم دنبالش ) . در ضمن نصف کمتر اینهایی که گفتی ( معروفترین هاش ) رو دیدم اکثریت هم اثار خیلی خوبی هستن ولی من بازم به همون اندازه قبل فرندز رو دوست دارم .
Scrubs لوکیشنش یک بیمارستان متروکه هست و تمام سریال اونجا فیلمبرداری شده، با استفاده از یک دوربین. میخوای توی ویکی پدیا نگاه کن ببین.
خوب اگر نصفِ کمترش رو دیدی، من همش رو دیدم. بشین همش رو ببین، برگرد ببین بازهم از Friends خوشت میاد یا نه.
واقعا عجیبه که این حرف از تو در بیاد که میگی فرندز پروداکشن ولیوش از سریالهای فعلی بهتره. درسته از TBBT بهتره چون از laugh track استفاده نمیکنه و از آدمهای واقعی برای خنده استفاده میکنه ولی جدّا به نظرت از Louie، Curb و Sunny پروداکشن ولیوش بیشتره؟ Married... With Family پروداکشن ولیوش از Friends بیشتره.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
منم نگفتم PV اش از همه بهتره ، منظورم نسبیت یه سریال 94 و مثلا TBBT ! در مورد Scrubs هم گفتم باید ببینم ! هرچند به نظر من اصلا مهم نیست . الان به نظرت فقط سیتکام ها رو بر اساس پروداکشن ولیو و دوربین میسنجن ؟ من الان Curb و Sunny رو میبینم ، بازم به نظر من اسکریپت و بازیگر مهمترین رکن سیتکامه که فرندز به صورت نسبی بهتر از هر دوتای ایناست . بازم میگم بهترین بودن کاملا نسبی هست ! کسی هم نگفت فرندز بهترینه ! دلیلی نداره خودتو اینقدر اذیت کنی !

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
منم نگفتم PV اش از همه بهتره ، منظورم نسبیت یه سریال 94 و مثلا TBBT ! در مورد Scrubs هم گفتم باید ببینم ! هرچند به نظر من اصلا مهم نیست . الان به نظرت فقط سیتکام ها رو بر اساس پروداکشن ولیو و دوربین میسنجن ؟ من الان Curb و Sunny رو میبینم ، بازم به نظر من اسکریپت و بازیگر مهمترین رکن سیتکامه که فرندز به صورت نسبی بهتر از هر دوتای ایناست . بازم میگم بهترین بودن کاملا نسبی هست ! کسی هم نگفت فرندز بهترینه ! دلیلی نداره خودتو اینقدر اذیت کنی !

اسپویلر Sunny:

اون قسمت Sunny که میرن توی بار اون یارو کره ایه میگه داره آبجو رو غنی سازی میکنه رو دیدی؟ یا قسمت The Gang Solves the Gas Crisis؟ به نظرت فرندز از همچین کمدی ای بهتره؟ کمدی ای که توش پره از لوده بازی هست و طرف میپره تو میگه How you doin؟

نظرت خودته دیگه. دیگه کم آوردم توی بحث. فکر کنم همه چیز در مورد سلیقه ست. اگر به نظرت یک سیتکام جنریک دهه ی 90 از Sunny و Curb بهتره دیگه به سلیقه ی شخص برمیگرده. شاید اکسکیوتیوهای CBS هم سلیقشون اینقدر بد هست که TBBT و HIMYM رو سفارش دادن.
درضمن Louie رو هم ببین شاید بلاخره نظرت عوض شد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من فقط می دونم entourage سریال خیلی خوبیه!:d
اگر می خوایید کمدی ببینید این سه تای دیگه هم خیلی خوبن:
louie,community,bored to death

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر