Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
فصل اول Luther که قبلا تو همین تاپیک بهم معرفی شده بود رو دیدم. 6 قسمت بود فقط. ترجیح میدم فصل دومش (که 4 قسمته اونم) رو هم ببینم بعد نظر بدم، اما واقعا ازش لذت می برم. درام پلیسی داره میشه سبک مورد علاقه ام تو کارای تلویزیونی. این بازیگر نقش آلیس که اسمش خاطرم نیست، فوق العاده اس. نوع بازیش از اوناس که یه فیلم یا سریال رو به تنهایی جذاب کنن. البته ماجراهای هر قسمت هم خیلی خوب بودن.

امیدوارم بعد از قسمت های فصل دوم هم ادامه اش بدن.
در کنار wire بهترین سریال پلیسی بود که دیدم
فصل دومش هم بسیار عالیه.حتما ببین پشیمون نمیشی جوون
فصل سومش هم تایید شد فقط تاریخش معلوم نیست

متاسفانه فصل سوم Love/Hate تایید شد و فکر کنم دیگه باید بیخیال بازگشت Robert Sheehan برا فصل چهارم Misfits بشیم...
من که دیگه نگاش نمی کنم.
جاست شِت
من بخاطر همین مساله اصلا حال نکردم سشم نگاه کنم

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
آقا اسپارتاکوس این قسمت اولش webrip هست تا اونجایی من دیدم . کسی دانلود کرده ؟ کیفیتش چجوری ؟ اچ دیش اومده ؟

کیفیتش بد نیس ولی عالی هم نیس، من خودم با حجم 550 مگ دانلودش کردم ریپش زیاد خوب نبود و انتظار کیفیت بیشتری داشتم. نظر من رو بخوای چند روز هم صبر کن تا سریال رسما شروع شه تا هم با کیفیت عالی ببینیش هم مجبور نباشی واسه قسمت بعدی 2 هفته صبر کنی.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
justified بهترین سریالیه که داره پخش میشه (2)!
کمتر سریالی هست که با یه تعداد نقش ثابت و بدون ورود هیچ گونه ماجراهای یهویی (!) انقدر پخته و سنجیده جلو بره.
حتی سریال عالیی هم مثل Breaking Bad میاد بعضی جاها مثل آخر سیزن دومش اونجوری جنگولک بازی در میاره.

keyvan_zh

کاربر سایت
Oct 10, 2005
206

Robert Sheehan get back on Misfits Now !

متاسفانه فصل سوم Love/Hate تایید شد و فکر کنم دیگه باید بیخیال بازگشت Robert Sheehan برا فصل چهارم Misfits بشیم...
من که دیگه نگاش نمی کنم.

واسه فصل سه حذف میشه؟ اگه آره که نرم واسه فصل سه تازه!! برا اولین بار یه سریال تینیجری با کیفیت اومده بود ها ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680

این Angels in America رو فکر کنم همه دیدن دیگه نه ؟ اگه هنوز کسی ندیده از دستش نده. یکی از بهترین مینی سریال های اون سال بود
از اونجایی که احتمالا کسی به برادوی دسترسی نداره تا نمایشنامه ی فوق العاده ی Tony Kushner رو روی صحنه ببینه ، پیشنهاد می کنم مینی سریالش رو ببینید.
کست خیلی خوبی هم داره.
==
واسه فصل سه حذف میشه؟ اگه آره که نرم واسه فصل سه تازه!!
اره فصل سه حذف میشه

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
اسپارتاکوس
یه نظر من یه ذره بد شروع شد ، من دوست داشتم از اون لحظه که فرار کردن نشون بدن ، بازیگر جدیده هم من خیلی نتوستم باهاش ارتباط برقرار کنم نه هیکلش به اندی میرسید نه صداش و خشمی که تو چشای اندی بود یه جوری بود من فکر کرده بودم اسپارتاکوس مرده و یه شخصیت جدید اومده تو سریال

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
اسپارتاکوس
یه نظر من یه ذره بد شروع شد ، من دوست داشتم از اون لحظه که فرار کردن نشون بدن ، بازیگر جدیده هم من خیلی نتوستم باهاش ارتباط برقرار کنم نه هیکلش به اندی میرسید نه صداش و خشمی که تو چشای اندی بود یه جوری بود من فکر کرده بودم اسپارتاکوس مرده و یه شخصیت جدید اومده تو سریال
اتفاقا به نظر من خیلی بهتر از اون بازی میکرد. اندی مثل این تازه کار ها فیلم بازی میکرد و نوعی مصنوعی بود .

من لینک 720p ـشو دارم با 324 مگ حجم.

کسی میخواد بگه بهش بدم.
ایول چه 720 با کیفیتیه که 324 تا حجمشه. مردک این بیت ریتش حتی به divx هم نمیرسه که رزولوشن HD نداره.نسخه divx ـش 600 مگ بود
biggrin1.gif

1.66 گیگ بود مال من.

من نمی گم بد بازی میکنه، اندی منو خیلی جو گیر میکرد
yahoo_4.gif
ولی این هیچ حسی نمیداد ، حالا تازه شروع شده
حالا بذا یکم بگذره. بهتر از اندی هم بازی میکنه. ;)

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
اتفاقا به نظر من خیلی بهتر از اون بازی میکرد. اندی مثل این تازه کار ها فیلم بازی میکرد و نوعی مصنوعی بود .

من نمی گم بد بازی میکنه، اندی منو خیلی جو گیر میکرد :dولی این هیچ حسی نمیداد ، حالا تازه شروع شده

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
این Angels in America رو فکر کنم همه دیدن دیگه نه ؟ اگه هنوز کسی ندیده از دستش نده. یکی از بهترین مینی سریال های اون سال بود
200% تائید میشه :D
بهترین مینی سری که تاحالا دیدم بوده بدون شک و شبهه. واقعا گیرا بود.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976

از اونجایی که احتمالا کسی به برادوی دسترسی نداره تا نمایشنامه ی فوق العاده ی Tony Kushner رو روی صحنه ببینه ، پیشنهاد می کنم مینی سریالش رو ببینید.
کست خیلی خوبی هم داره.
من ندیدم.:D
داستانش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر