kane

کاربر سایت
سلام
کسی سریال deadwood ُ دنبال میکنه؟
به نظر خیلی خوب میاد ...

دانلود کنیم؟

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
همم سرگرمی داریم تا سرگرمی ؟!:d شما لطف کن فرق سرگرمی سالم و غیر سالم رو اینجا توضیح بده تا ما متوجه بشیم .
بعله سرگمی داریم تا سرگرمی ! فیلمهای پو*رن هم ادمو میتونه سرگرم کنه ، از طرف دیگه مستندهای BBC هم میتونن همین کار رو انجام بدن...

از هر کی که سریال رو دیده باشه بپرسی میگه که فصل های 4 به بعد بهترین فصل های سریال بودند . عزیز من تو که نمی تونی از نظر عقلی با برداشت اون نویسنده این سریال از آرماگدون کناز بیای یعنی تو خودت یه برداشت دیگه از آرماگدون داری که برمی گرده به مسائل اعتقادیت . واسه همینه که می گم اگه چیزی با برداشت های تو مشکل داره دلیل نداره بی منطق باشه یا بد .

شما برو سریال های فانت رو نگاه کن که با شعور شما مشکلی نداشته باشن . ( دوست دارم چند تاشون رو نام ببری تا ما هم فیض ببریم .:d )

حالا جالب اینه که من نشستم از سریالی دفاع می کنم که زیاد روش تعصبی ندارم . شانس آوردی در مورد The Wire بحث نمی کنی !:d
برا همین گفتم که این سریال یه تف سربالا هست و بدرد سیرک محلشون میخوره دیگه ! چون اگه میخواسته از هر طرفی حمایت کنه، عملا توهین به اون خط فکری بوده یا حتی اگه میخواسته از هرطرفی انتقاد کنه بازم موجبات تاسف رو فراهم میکنه.
بعد من فکر کنم واضح توضیح دادم که دوست دارم چیزی رو ببینم که به شعورم توهین نکنه برات یه مثال هم در مورد خاله بازیهای این سریال تو پست قبلیم زدم ، این چیزایی که اینا به عنوان سریال سر هم کردن بیشتر به مراسم خاله بازی چندتا بچه شباهت داره که الان دارن از پخش مستقیم تو تلویزیون پخشش میکنن.
همین الان من دارم breaking bad رو نگا میکنم هم سرگرم کنندست:d هم به شعور مخاطب بزرگسالش احترام میذاره هم اینکه محتوای بسیار عالی ای داره.
در مورد wire هم اتفاقا من با همین پیش زمینه رفتم سراغش ولی بعد دیدن قسمت اولش مقداری دودل شدم که ادامش بدم چون میون حرفاشون از هر سه کلمه حدقل دو تا fu*ck و یکی sh*it و سه تا as*shole و یه چندتا چیز زیبا تر مخلوطشه که شخصا باعث میشه که سردرد بگیرم.البته تا حدودی میتونم درک کنم که میخواستن اون وضعیت کثیف اونجا رو به تصویر بکشن ولی دیگه اینطور اغراق دیگه خیلیه...
حالا جالبه وقتی من اینو میگم یکی دیگه میاد میگه خب چه انتظاری داری امریکاییا کلا اینطوری صحبت میکنن:d!!!
جناب shefer حالا اگر این سوپرنچرال مثلا اعتقادات voodoo یا آزتک رو مسخره میکرد شما اینقدر نارحت میشدی؟
با نهایت احترام باید بگم که یا شما پستهای من رو نمیخونی یا نمیتونی بفهمی اونا رو.

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
جناب shefer حالا اگر این سوپرنچرال مثلا اعتقادات voodoo یا آزتک رو مسخره میکرد شما اینقدر نارحت میشدی؟

x_box_360

کاربر سایت
من الان فصل 5 هستم و سریالی خیلی بهتر شده من هیچ موقع 4 قسمت پشت سر هم ندیدم که تو فصل 5 این کار رو کردم قسمت های باهالی داره و کلا دنبال دنبال عقیده ی خاصی نیست ...سریال سرگرم کننده ای هم هست

Delta Ex

کاربر سایت
Broadwalk Empire به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازیِ استیو بوسچمی.
Luck به کارگردانی مایکل مان و بازی داستین هافمن.
House of Cards به کارگردانی دیوید فینچر و بازی کوین اسپیسی.

این سه تا سریال نشون میدن که هالیوود دوباره با یک Crash طرفه.
مخصوصا این لیست:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_films

یعنی مرگ.

Niko Bellic

کاربر سایت
بچه ها کسی از سریال آلکاتراز که JJ Abrams کارگردانشه خبر داره :D؟!!؟ قراره فاکس پخشش کنه!
Once Upon The Time هم که همه نویسنده ها لاست نوشتندش و از abc از پاییز پخش میشه!
باید فیلم قشنگی باشه :D!

Jesper Kyd

کاربر سایت
پویا ghost دیگه چرا بن شده؟ این بنده خدا که فعال محض مووی،سریال بود...خبریه؟ کامنتای عجیب...
دوستان اپیزودای 11/12 فصل 3 منتالیست حتما باید دیده شه؟ ربطی به رد جان داره؟
هر چند شاید کمکی نکنه (بدلیل استفاده ی زیاد از کلمات نزدیک به قرمز/خون :d ) ولی اسم ایپزوداش اینه:
11:bloodsport
12:bloodhounds

کسی می تونه لینک دانلود اپیزود 23 فصل 3 رو بذاره؟ با تشکر

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
سلام
کسی سریال deadwood ُ دنبال میکنه؟
به نظر خیلی خوب میاد ...
دانلود کنیم؟
از خوب بودن که خیلی خوبه ولی از این وسترن ها نیست که هر دقیقه هر همدیگه دیگر و ببندن به تیر و همه ش Stand-off باشه
بیشتر یه داستان درام در مورد شکل یه شهره با شخصیت های رنگ و وارنگ
یه چیزیه تو مایه های پزشک دهکده اما واسه آدم بزرگا و اصلا خونوادگی نیست
سیزن به سیزن هم بهتر می شه
بهترین قسمتش هم همون قسمت آخرشه

ParsiKade

کاربر سایت
سلام به اساتید!
راستش من زیاد اهل سریال نیستم. یعنی دوست دارم ببینم ولی تا حالا فقط Prison break رو دیدم :D (و البته خیلی هم خوشم اومد ازش...)
حالا باز می‌خوام یه سریال دیگه رو شروع کنم ولی با اومدن توی این تاپیک دیدم انتخاب‌های خیلی زیادی پیش روم هست! پیشنهاد شما چیه؟ همین لاستو ببینم؟ :D

asheghangta

کاربر سایت
سلام به اساتید! راستش من زیاد اهل سریال نیستم. یعنی دوست دارم ببینم ولی تا حالا فقط Prison break رو دیدم :D (و البته خیلی هم خوشم اومد ازش...) حالا باز می‌خوام یه سریال دیگه رو شروع کنم ولی با اومدن توی این تاپیک دیدم انتخاب‌های خیلی زیادی پیش روم هست! پیشنهاد شما چیه؟ همین لاستو ببینم؟ :D
بستگی داره از چه سبکی خوشت بیاد. اما LOST سریالی بسیار سطح بالا تر از Prison Break است و کلا خرج و آمار بیننده های بیشتری داشته.

ParsiKade

کاربر سایت
بستگی داره از چه سبکی خوشت بیاد. اما LOST سریالی بسیار سطح بالا تر از Prison Break است و کلا خرج و آمار بیننده های بیشتری داشته.

ممنون، البته من یادمه جایی دیدم که PB پرطرفدارتر از LOST بوده... به‌هر حال، نظرتون بین دو سریال ۲۴ و لاست چیه (یا شایدم سریالی بهتر)؟ ژانر جفتشونم دیدم باهاشون مشکلی ندارم... فقط نمی‌دونم کدوم رو اول ببینم :D

arash1234

کاربر سایت
ممنون، البته من یادمه جایی دیدم که PB پرطرفدارتر از LOST بوده... به‌هر حال، نظرتون بین دو سریال ۲۴ و لاست چیه (یا شایدم سریالی بهتر)؟ ژانر جفتشونم دیدم باهاشون مشکلی ندارم... فقط نمی‌دونم کدوم رو اول ببینم :D

Dexter
breaking bad
game of thrones
24
lost
اگه از 24 خوشت اومد Nikita رو هم ببین.

اینا رو به ترتیب پیشنهاد های من هستند.

• Like
Reactions: ParsiKade

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
آقا سیزن 2 walking dead کی شروع می شه؟
ممنون، البته من یادمه جایی دیدم که PB پرطرفدارتر از LOST بوده... به‌هر حال، نظرتون بین دو سریال ۲۴ و لاست چیه (یا شایدم سریالی بهتر)؟ ژانر جفتشونم دیدم باهاشون مشکلی ندارم... فقط نمی‌دونم کدوم رو اول ببینم :biggrin1:
pb اکثر طرفداراش رو به خاطر دوبله شدن به دست اورد.با وجود اینکه به خاطر آب بندی آخر لاست اصلا ازشون دل خوشی ندارم,ولی سطحش خیلی بالاتر از pb و 24 بود.
در کل به نظر من بهترین سریالی که می تونی ببینی دکستر هست,میانگین 9.2 imdb و انواع اقسام نامزدی های امی نشان دهنده ی کیفیت بالاشه.در کل یه سریاله خاصه,احتمال داره اصلا ازش خوشت نیاد,ولی احتمال بیشتر اینه که عاشقش بشی.
البته به نظر من(بازم می گم به نظر من)لاست رو اول و آخر باید ببینی.سه سیزن اولش خیلی خداست.درسته پایان بدی داشت و اصولا یکمی اور هایپ شد,ولی به نظر من سریال بین حرفه ای که لاست رو ندیده مثل فیلم بین حرفه ای هست که امثال پدر خوانده و همشهری کین رو ندیده.

• Like
Reactions: ParsiKade

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر