Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
Episodes به نظر من خیلی بامزه نیست . جالبه ها ولی خنده دار نیست فکر نکنم کاندید شه.:(
در کل خدا کنه استیو بشه .:x

Two and a half men تازه جالب شده خوشم اومد:d
لول.Two and a.... که پایان نداره واسه چی نگاه میکنی؟:d
Episodes به نظر من هم خیلی خنده دار نیست ولی واقعا سرگرم کننده هست.شاید به خاطر این که داستان توش سریع پیش میره.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
لول.Two and a.... که پایان نداره واسه چی نگاه میکنی؟:d
Episodes به نظر من هم خیلی خنده دار نیست ولی واقعا سرگرم کننده هست.شاید به خاطر این که داستان توش سریع پیش میره.

پایان چیکار میخوام . فیلم کمدیه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Friends تکرار نشدنیه ! مطمئن باش همین یه دفعه نمیبینیش ×
البته این مدل ضربتی سریال دیدن اصلا بمن نمیچسبه !
به منم در حالت عادی آنچنان نمی چسبید(مثلا دکستر رو تو نزدیک شیش ماه دیدم خیلی حال کردم)اما این friends یه جوریه,اولی می زاری همینجوری باید ببینی...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
به منم در حالت عادی آنچنان نمی چسبید(مثلا دکستر رو تو نزدیک شیش ماه دیدم خیلی حال کردم)اما این friends یه جوریه,اولی می زاری همینجوری باید ببینی...

آره من تو Friends رکورد دارم اگه بگم تو چند روز دیده بودم. فکر میکنید خلم :d

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
بلاخره Community هم تموم شد. باید یک سه ماهی برای فصل بعدی صبر کنم. خیلی دردناکه.
این سریال از Arrested Development هم بهتر هست. باور کنید. چه برسه به سیتکامهای نخ نمایی مثل Seinfeld و Friends و سریالهای مسخره ای چون HIMYM و TBBT.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بلاخره Community هم تموم شد. باید یک سه ماهی برای فصل بعدی صبر کنم. خیلی دردناکه.
این سریال از Arrested Development هم بهتر هست. باور کنید. چه برسه به سیتکامهای نخ نمایی مثل Seinfeld و Friends و سریالهای مسخره ای چون HIMYM و TBBT.
نخ نما؟نظر شخصی خودم . تقریبا 20 نفر دیگه از سریال بین های حرفه ای که می شناسم این بود که Friends از بهترین طنز های تلویزیونه........

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
Friendsخوب هست،خیلی هم بهم حال میده ولی واقعا community ازش جذاب تر برای من.البته اصولا نباید این دوتا رو با هم مقایسه کرد.
HIMYM و TBBTهم بد نبودن.HIMYM بازم بهتر از TBBTـه ،TBBTفصل دوم وسومش خیلی کسل کنند بود.
قسمت 17 فصل اول communityفوق العاده بود.خیلی خوب،خیلی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
friends اخه فقط نصفیش خوب بود :d یعنی از فصل شیش و هفت جایی که
چندلر ازدواج کرد
به بعد دیگه افت کرد و به شدت و بی مزه شد.
الان درکنار office بهترین کمدی درحال پخش curb your enthusiasm و Louie هست بدون شک :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
friends اخه فقط نصفیش خوب بود :d یعنی از فصل شیش و هفت جایی که
چندلر ازدواج کرد
به بعد دیگه افت کرد و به شدت و بی مزه شد.
الان درکنار office بهترین کمدی درحال پخش curb your enthusiasm و Louie هست بدون شک :d
فصل 8 تا 10 قبول دارم یکمی افت کرد اما خداییش خیلی می خندونه!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سریال تو کلاس The Wire چی داریم؟ میخوام دانلود کنم برا تابستون.
قبلا آریا بهم The Shield رو پیشنهاد داده، گفتم اینجا هم بپرسم.
فقط یه چیزی که هست، من تحملم سر سریالا به شدت پایین اومده. مثلا این لاست و فرار از زندان که همه دیدن رو بیشتر از 14-15 قسمت نتونستم تحمل کنم و تنها سریالی که واقعا ازش لذت بردم همون The Wire بود. اگر سریال تو سبک دیگه ای میشناسید که فکر میکنید ممکنه خوشم بیاد هم بگید. بیشتر دنبال کارای خاص و متفاوتم، نه اینایی که بلاکباسترهای هالیوودی رو میکنن سه چهار فصل سریال.
ممنون.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سریال تو کلاس The Wire چی داریم؟ میخوام دانلود کنم برا تابستون.
قبلا آریا بهم The Shield رو پیشنهاد داده، گفتم اینجا هم بپرسم.
Homicide: Life on the Street و Spooks و The West Wing و The Corner کارای خوبین که بعد از wire دیدنشون پیشنهاد میشه
Six Feet Under رو هم حتما ببین. اگه یه سریال خوب میخوای.
treme هم خوبه. همون سازنده های وایر ساختنش و چند تا از بازیگرهای وایر هم توش هستن. البته از لحاظ داستان ربطی به اون کار نداره . ولی سریال خوبیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ooops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر