kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آقا game of throne قسمت 9 ُ دیدید؟ اگه ندیدید پیشنهاد میکنم نبینید تا قسمت 10 بیاد چون رسما 1 هفته مختون مثل مال من سوت میکشه تا قسمت جدید بیاد ببینیم چی میشه ! من که باور نمیکنم چیزیو که دیدم! ولی باید منتظر موند !از دیشب که دیدم یه علامت سوال تو ذهنم ایجاد شده موندم تا 1 هفته دیگه باهاش(علامت سوال) چیکار کنم !:-/
ویرایش:
راستی اگر کتابو خوندید یه کوچولو از سکانس بعد
کشته شدن رابرت(جایی که یارو شمشیرشو میبره بالا و سرشو میخواد قطع کنه
بگید . ولی خیلی کما! :)
تو imdb رفتم ولی چیزی در این مورد ننوشته بود.

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا game of throne قسمت 9 ُ دیدید؟ اگه ندیدید پیشنهاد میکنم نبینید تا قسمت 10 بیاد چون رسما 1 هفته مختون مثل مال من سوت میکشه تا قسمت جدید بیاد ببینیم چی میشه ! من که باور نمیکنم چیزیو که دیدم! ولی باید منتظر موند !از دیشب که دیدم یه علامت سوال تو ذهنم ایجاد شده موندم تا 1 هفته دیگه باهاش(علامت سوال) چیکار کنم !:-/
ویرایش:
راستی اگر کتابو خوندید یه کوچولو از سکانس بعد
کشته شدن رابرت(جایی که یارو شمشیرشو میبره بالا و سرشو میخواد قطع کنه
بگید . ولی خیلی کما! :)
تو imdb رفتم ولی چیزی در این مورد ننوشته بود.

چیزه خاصی نمیشه ند کشته میشه در حالی که همه مخالف هستن... در کل کف بر انگیز ترین اتفاقی که بعد قسمت 9 میافته چند دقیقه آخره قسمت دهم هستش که از الان خودتون رو آماده کنید که بیشتر از آخره قسمت 9 کف بر میشید !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قصد دارم دوباره سریال دانلود کنم، این لیست سریال های منه، چی جاش تو این لیست کمه!!

Prison Break
Heroes
LOST
Fringe
Terminator The Sarah Connor Chronicles
Dexter
Band of Brothers
FlashForward
Visitors (V)
The Mentalist
The Pacific
Mad Men
underconvers
Haven
Lie To Me
Nikita
Sherlock
Breaking bad
Luther
Boardwalk Empire
House M.D
The Walking Dead
Spartacus Blood and Sand
Game of Thrones
The Killing
Justified
Bored to Death

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
به نظرم Entourage و Battlestar galactica جاشون خالیه. Doctor Who فصل پنج به بعد هم خوبه
اگه انیمیشن دوست دارین South Park هم می تونه اضافه بشه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
به نظرم Entourage و Battlestar galactica جاشون خالیه. Doctor Who فصل پنج به بعد هم خوبه
اگه انیمیشن دوست دارین South Park هم می تونه اضافه بشه.

Battlestar galactica رو یکبار تا مرز دانلودش رفتم...ولی پشیمون شدم...
Entourage و Doctor Who پروژه ی سنگینی هستش

فعلاً تو دنیای انیمه زیادی غرق شدم، فکر نکنم فعلاً بتونم South Park رو هضم کنم!

سریال سبکتر و یا Ongoing چیزی هست!؟

P.S
قبلاً از چیزهایی که پیشنهاد کرده بودید (خیلی وقت پیش) Bored to Death و Breaking bad رو دانلود کردم...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Doctor Who شدید مسخره تموم شد و شدید مسخره تیکه پاره کردن فصل ششش رو. نمیشد مثل قبل پیوسته بدن بیرون؟

اصلا یعنی چی ریور سانگ دختر ایمیلیه؟ مگه میشه؟ اصلا با استوری لاینِ تننت جور در نمیاد. همینجوری یک چیزی پروندن.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

دیشب lord stark تو بار کتک کاری کرده :d
قضیه از این قرار بوده که Sean Bean به همراه April Summers تو یکی از بار های لندن بودن که با چند نفر مشاجره ی لفظی می کنن.
بعد یکیشون میاد چند تا مشت میزنه تو صورت شان بین ( که باعث کبودی زیر چشماش میشه ) و با یه بطری شکسته دستشو پاره می کنه. بعدم میره
شان بین در ادامه از رفتن به بیمارستان سر باز زده و رفته خونش

=======
سریال سبک تر ، Californication رو پیشنهاد می کنم
Nurse Jackie هم میتونه انتخاب خوبی باشه. پزشکی هست

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خلیل جان اگه اهل سیتکام هستید Friends رو هم به لیستت اضافه کن.
تو سریالهای کارتونی هم علاوه بر South Park من Futurama رو هم توصیه میکنم.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
قصد دارم دوباره سریال دانلود کنم، این لیست سریال های منه، چی جاش تو این لیست کمه!!

Prison Break
Heroes
LOST
Fringe
Dexter
Band of Brothers
FlashForward
Visitors (V)
The Mentalist
The Pacific
Mad Men
underconvers
Haven
Lie To Me
Nikita
Sherlock
Breaking bad
Luther
Boardwalk Empire
House M.D
The Walking Dead
Spartacus Blood and Sand
Game of Thrones
The Killing
Justified
Bored to Death
سلام
این لیستی که گذاشتید همه جورشو داره .و مثلا سریالی مثلا پسفیک و مدمن و هاوس باهم همخوانی ندارند . منظورم این نیست که همش یه سبک ببینیدا . ولی کلا امکانش کمه شما همه جوره بپسندید و در عمل ممکنه از این لیست بلند فقط به 6 7 تاشو برای دیدن دنبال کنید.بعضیا مثل هیروز لاست دکستر پریزن برک هاوس و ... به مقدار کافی طولانی هستند برای همین میگم بر اساس سلیقه جلو برید که خسته نشید و لیستتون طولانی نشه.چند نظر شخصی هم در مورد چندتاش بدم
اول اینکه برای سریالهای نیمه کاره مثل فلش فوروارد و اسپارتاکوس وقت نزارید که ارزش نداره یه فصل ببینید بعد بفهمید به دلایل مختلف سریال ادامه نداره. به خصوص اسپارتاکوس !
دوم اینکه اگر اهل دیدن سریالی نیستید که هر قسمت به یک سمت بره سراغ fringe و امثال اون نرید(fringe که حوصله ی منو سر برد). هاوسم همینطوره ولی قابل مقایسه با فرینج نیست و به مراتب سر تره اما باز هم تا جایی که من دیدم هر دفعه یه داستان بود.
سریال هایی مثل game of thrones و walking dead که ازشون سر جمع 10 قسمتم نیومده(واکینگ دد 6 تا و گیم 9 تا اومده فعلا) از لیست حذف کنید. وقتی به قسمتهای بالاتر رسید برید سراغشون که ضد حال نشه :d
یه مطلب دیگه. true blood رو به لیستتون اضافه کنید. سریال جالبیه و فصل به فصل هم به نظر من جالب تر میشه. نژاد های مختلف تنوع قشنگی به سریال داده.و ارزششو داره که ببینید.

سریال سبک و کوتاه و خنده دار هر اپیزود 20 دقیقه ای و هر دفعه یک موضوع با داستان های ساده از زندگی یک مرد که به دنبال جبران کارهای احمقانه ی گذشتشه :my name is earl :d
البته من 1 فصلشو دنبال کردم. در مورد باقی فصلاش نمیدونم. ولی همون فصل 1 باحال بود.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
kane
برادر من، اون لیستی که گذاشتم، سریال هایی هستش که کامل دارم و یا در حال دانلود هفته ای هستند.
منظورم از اینکه چی کمه تو لیست، چی تو آرشیوام کم هستش...
true blood رو یکبار پی ـش رو گرفتم ولی راضی نشدم که دانلودش کنم.

ArianUndead
عمراً بتونم Friends رو تحمل کنم....زیاد طرفدار سریال های کمدی نیستم...پلیسی رو بیشتر دوست دارم
برای سریال های کارتونی، فعلاً به اندازه ی کافی انیمه نگاه میکنم، فکر کنم بَسَم باشه.

ghost
بازم ممنون، روشون کار میکنم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام خلیل جان، خوبی؟
سریال پلیسی دوست داری برادر من اینا رو صد در صد پیشنهاد می دم
The Wire سرور و سالار هر چی سریاله در 5 سیزن
Bones الان دقیق تو ذهنم نیست ولی فکر کنم 6 سیزنه و در حال پخش که مقدار واست پروژه سنگینی خواهد بود
Castle از فرمول سریال بالا استفاده کرده و در کل سریال خوبیه در 2 سیزن و در حال پخش
Twin Peaks یه مقدار قدیمی اما نباید از دستش بدی در دو سیزن
The Shield این 7 سیزن و تموم شدس ولی یه مقدار پروژه سنگینی می شه واست

بقیه سریال های پیشنهادی
Modern Family سریال کمدی خوب و موفق و در حال پخش که فعلا دو سیزنش اومده
Firefly گل سر سبد سریالهای علمی تخیلی و فقط یه سیزن :(
Misfits نسخه بریتیش Heroes ولی هم خیلی بهتر هم تین ایجری هم اینکه کلا تا الان 13 قسمت بیشتر ازش نیومده
Sopranos نیاز به معرفی نداره 6 سیزن و پخشش تموم شده
Alias اینم باز نیاز به معرفی نداره 5 سیزن و تموم شده فقط مشکل اینه که دو تا سیزن آخرش به خوبی قبلیا نیست
از همه اینا مهمتر 24 هست که یکی از سینمایی ترین سریال های تاریخ بشریته
به هیچ قیمتی از دستش نده
پ.ن: اینا رو همینجوری از حفظ گفتم بیشتر فکر کنم بیشتر یادم میاد بهت می گم
پ.ن2: باید وقت اضافه هم بذاری این وسط چون سریال Falling Skies از هفته دیگه شروع می شه

• Like
Reactions: Police _ 110

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا
برای سریالهای نیمه کاره مثل فلش فوروارد و اسپارتاکوس وقت نزارید که ارزش نداره یه فصل ببینید بعد بفهمید به دلایل مختلف سریال ادامه نداره. به خصوص اسپارتاکوس !
Spartacus کنسل نشده و فصل جدیدش 2012 شروع می شه با یه بازیگر جدید .

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی

Prison Break
Heroes
LOST
Fringe
Dexter
Band of Brothers
FlashForward
Visitors (V)
The Mentalist
The Pacific
Mad Men