majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
قسمت اول فصل جدید 24 ـو چند روز پیش دیدم قسمت دومشم دیشب دیدم عالی بود! :D با اینکه 8 فصل قبلی رو ندیدم این دو قسمت اول فصل 9 خیلی خوب بود و داستان هم کاملا گیرا و واضح بود :x لذت بردیم :)

لامصب با بازیگر باور خیلی حال میکنم تو بقیه فیلما و سریالاش خیلی دوسش داشتم :D (اسمش یادم رفته :|)
فقط این رئیس جمهورش چرا اینطوریه؟ :| دو قرون ابهت نداره قیافشم آدم وقتی میبینه یاد اون پیرمردای در حال موت میوفته که دارن جون میدن :| دهنشم هی یک جوری میکنه آدم خندش میگیره :D در کل یک ذره هم شبیه رئیس جمهور نیست!

تنها ایرادی که به این دو تا اپیزود وارد بود تخیلی بودنش بود :D همه چی کنترل شده و عالی انگار کارکترا علم غیب دارن :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
Arrow
سریال به حد ترکوندن رسیده مخصوصا صحنه ای که تیا به مالکوم شلیک میکنه . البته من که میگم یه نفر پشت سرش بوده میزنه به اون . خیلی خز شده این حقه :D . راستی از بری الن هم خبری نشد :(
احتمال حضورش توی این سریال با توجه ب سریال فلش خعلی کمه اما من مطمئنم یه جا بخاطر فلیسیتیم ک شده،حتما یه رخی ازش نشون میدن!:D
قسمت اول فصل جدید 24 ـو چند روز پیش دیدم قسمت دومشم دیشب دیدم عالی بود! :D با اینکه 8 فصل قبلی رو ندیدم این دو قسمت اول فصل 9 خیلی خوب بود و داستان هم کاملا گیرا و واضح بود :x لذت بردیم :)

لامصب با بازیگر باور خیلی حال میکنم تو بقیه فیلما و سریالاش خیلی دوسش داشتم :D (اسمش یادم رفته :|)
فقط این رئیس جمهورش چرا اینطوریه؟ :| دو قرون ابهت نداره قیافشم آدم وقتی میبینه یاد اون پیرمردای در حال موت میوفته که دارن جون میدن :| دهنشم هی یک جوری میکنه آدم خندش میگیره :D در کل یک ذره هم شبیه رئیس جمهور نیست!

تنها ایرادی که به این دو تا اپیزود وارد بود تخیلی بودنش بود :D همه چی کنترل شده و عالی انگار کارکترا علم غیب دارن :D
تاحالا تو چیزی راجع ب استراتژی شنیدی؟؟؟:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
تاحالا تو چیزی راجع ب استراتژی شنیدی؟؟؟:D
:D
درسته ولی قبول کن یکم تخیلی هست دیگه :D مثل Prison break! البته نباید انتظار زیادی داشت و نمیشه سریالی ساخت که تخیل توش قاطی نشه ولی:
باور از کجا میدونست که دونفر قراره همراهیش کنن و از کجا میدونست که شرایط جوری میشه که سر موقع بتونه به محل مورد نظر برسه :D البته من که لذت بردم ولی کلی گفتم این سری تیکه ها خیلی از روی ریسک بود :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان سریال طنز جدید چیزی اومده ارزش دیدن داشته باشه یا سریال اکشن یا ترسناک جادوگری

- - -ویرایش - - -

دوستان سریال طنز جدید چیزی اومده ارزش دیدن داشته باشه یا سریال اکشن یا ترسناک جادوگری

دوستان کسی تهران هست بیام ازش arrow بگیرم ممنونش میشم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
:D
درسته ولی قبول کن یکم تخیلی هست دیگه :D مثل Prison break! البته نباید انتظار زیادی داشت و نمیشه سریالی ساخت که تخیل توش قاطی نشه ولی:
باور از کجا میدونست که دونفر قراره همراهیش کنن و از کجا میدونست که شرایط جوری میشه که سر موقع بتونه به محل مورد نظر برسه :D البته من که لذت بردم ولی کلی گفتم این سری تیکه ها خیلی از روی ریسک بود :D
PB تخيلي بود:-/ منظورت از تخيلي چيه؟:d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

- - -ویرایش - - -

سریال کمدی توپ جدید و معروف :

big bang theory
friends
brooklyn nine-nine
Bad Teacher
two broke girl
glee
how i met your mother

ترسناک هم بهترین سریال american horror story هست و supernatural . البته supernatural شیطان و هیولا کشی هست و خیلی توپه ولی ترسناکم هست . اکشن هم داره :D

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

سریال کمدی توپ جدید و معروف :

big bang theory
friends
brooklyn nine-nine
Bad Teacher
two broke girl
glee
how i met your mother

ترسناک هم بهترین سریال american horror story هست و supernatural . البته supernatural شیطان و هیولا کشی هست و خیلی توپه ولی ترسناکم هست . اکشن هم داره :D

- - -ویرایش - - -

اینم میکس سوپر نچرال با اهنگ ملودی . مبارزه the walking dead و breaking bad با اهنگ رپ هم با زیرنویس توی پست قبلیم هست صفحات قبل . ببینید اینارو :D

[video=aparat;0yqA1]http://www.aparat.com/v/0yqA1[/video]

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
PB تخيلي بود:-/ منظورت از تخيلي چيه؟:d
منظورم از تخیلی این نیست که چمیدونم چیزای سوپر نچرال داشته باشه و ... :D
منظورم اینه که:
هر موقع تصمیم میگرفت میرفت زندون انگار کاملا زندونو میشناسه و میدونه قرار چه اتفاقی واسش بیوفته!
یا مثلا اون آخرای سریال که رفت زنشو نجات بده انگار کشکه آدم بپره یکی رو نجات بده :D
در کل منظورم این بود :D گرچه بازم این سریال یکی از بهترین سریالای عمرم هست :x

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این سریال vikings اصلا خشم نیومد جالب نبود برام یک سریال جدید از sky 1 اومده درباره مافیا 8.5 از 10 گرفته به نام gomorrah 12 قسمت فصل 1 موفق خیلی اون دوست دارم ببینمش لینکاش پیدا نمیشه دی

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بعید میدونم مرلین مرده باشه.چون بنظر من مرلین برگشته که انتقام مادر الیور رو از اسلید بگیره.

خوب مشخصه دیگه کی زده انتظار نداری باباش زده باشه 1000% اون طرف که پشتش بود یا بلند شده بود یا یکی دیگه پشت سرش بود به اون شلیک کرده .:|

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
کسی اسم آهنگ آخر قسمت 21، The Vampire Diaries رو میدونه بگه لطفا

چرا آخه ؟!
حالا نمیشد الینا بمیره ؟؟؟ :|

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
منظورم از تخیلی این نیست که چمیدونم چیزای سوپر نچرال داشته باشه و ... :D
منظورم اینه که:
هر موقع تصمیم میگرفت میرفت زندون انگار کاملا زندونو میشناسه و میدونه قرار چه اتفاقی واسش بیوفته!
یا مثلا اون آخرای سریال که رفت زنشو نجات بده انگار کشکه آدم بپره یکی رو نجات بده :D
در کل منظورم این بود :D گرچه بازم این سریال یکی از بهترین سریالای عمرم هست :x
منم گرفتم منظورت رو.ولی به نظرم همه چیز سریال منطقی بود. اون نقشه هایی که گرفت باعث شد بشناسه خب دیگه :D!
میدونه قرار چه اتفاقی واسش بیوفته!
یعنی چی! یه مثال می زنی؟
یا مثلا اون آخرای سریال که رفت زنشو نجات بده انگار کشکه آدم بپره یکی رو نجات بده
در هر صورت دیر و زود می مرد دیگه کار عاقلانه ای کرد :D
PB از BB بیشتر بهم نچسبیده کمتر هم نچسبیده (که چسبیده:D) البته هنوز دو فصل اخر BB رو ندیدم شاید نظرم عوض شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر