VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
آقا هماهنگ کردن یه زیرنویس یعنی اینقدر سخته ؟
اره سخته D:
من هرچقدر عقب جلو کردم نفهمیدم سر زیرنویسش کجاست تهش کجاست واقعا خسته شدم
بعد یک زیر نویس دانلود کردم قسمت اول رو نداره بقیشو داره نشستم فعلا قسمت دوم رو دیدم ایشالا بقیش درست باشه
ولی در کل بلد نیستم زیر نویس هماهنگ کنم D:
درکل من فکر کنم تو نیم فصل دوم انقدر داستان کش پیدا بکنه که اخرش اینا تازه بهم برسن
بعضی از قسمتاش هم واقعا ابکی بود مثلا قسمت 12 که هیچی نداشت

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
من هم فک می کردم جفتشون مردنی هستن:( احتمال مرگ راست را هم بیشتر می دونستم.:( ولی خدا را شکر جفتشون زنده موندن...
دوستان، یکی این صحنه را برای من بشکافه!!

یه نکته دیگه! یلو کینگ هم مشخص نشد که کی بوده؟:-/

کارکوسا

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
این اپیزودم در کل خوب بود. به نظرم اگه ربکا برگرده به میستیک فالز و سری TVD اون سریالم میتونه دوباره یه زره جون بگیره

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این قسمت هم مث بقیه قسمت ها یه قسمت کاملا شیملسی بود
خیلی با این قسمت حال کردم
فقط حالمو این فرانک گرفته نکنه واقعا یه چیزیش هست ؟ توی فصل های قبلی نمک سریال کلا فرانک بود ولی الان :(
حالمو این میکی و ایان به هم زدن :-& نکنه واقعا G4Y هستن ؟؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,766
نام
محمد امین
اونی که می گه بروکلین 99 لوس نیست و شوخی های چیپ نداره، می تونم ازتون بپرسم که اگه این با دیدن این جُک ها Cringe نمی کنین، کمدی سطح پایین واستون چی هست؟

---------

The Big Bang Theory هم برای فصل -8-9-10 تایید شد و تا سال 2017 پخش می شه.
بعد می گن مدیرای CBS های نمی شن سرِکار :D

نمیدونم این سریال هایی که میگم دوست داری یا نه ولی کلی میگم : الان شوخی های himym و tbbt و modern family و two and half man چیپ نیست این برولکی 99 از همه این سریال هایی که گفتم بهتره

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
The Originals اپیزود خیلی خوبی بود ولی نمیفهمم الان این چه جوری اسمش the originals ـه؟:|
جدا از اون واقعا اپیزود قشنگی بود. درسته اکشنش اصلا زیاد نبود ولی به عنوان یک اپیزود کاراکتر سنتریک واقعا خوب بود. واقعا.
احتمالا تا ته سیزن اسم سریالو عوض میکنن میزارن The Original
جدا از اینکه کم کم داشت علاقه م نسبت به ربکا از بین میرفت ولی خیلی شخصیت مونث bada*s ی بود...حیف شد. کلیر هولت هم بازیگر خوبی بود.
جولی پلک دیوانه ست. من شنیده بودم اینا از اواسط سیزن 3 برنامه ی TO رو تو ذهن داشتن. این چه کاری بود تو سیزن 3 7 تا اوریجینال معرفی کردن الان رسما سه تاشون فقط زنده ن و 2 تا شون تو سریالنن. کول و مایکل اگه بودن تو سریال خیلی بهتر بود.
ولی جدا از اون واقعا خوب بود این اپیزود. به خصوص دیالوگ ها و کارگردانی. مخصوصا دیالوگ ربکا:
"We are the definition of cursed...Always. And forever."

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
نمیدونم این سریال هایی که میگم دوست داری یا نه ولی کلی میگم : الان شوخی های himym و tbbt و modern family و two and half man چیپ نیست این برولکی 99 از همه این سریال هایی که گفتم بهتره

How I Met Your Mother که یکی دوسالی هست اصلا اونقدر خنده دار نیست، TBBT هم که کلا بعد از فصل چهارم به شدت لوس شد، Two and a Half Men عالی بود تا چارلی شین رفت و این یارو اشتون کوچر اومد گند زد به سریال، Modern Family که کلا پایه اینطوری هست، اما بازم صحنه های قشنگ خیلی زیاد داره. ولی این بروکلین 99 خیلی لوسه . حداقل MF یک پیامی چیزی داره، در مورد یه خانواده همونطوری هست که بعضی از صحنه هاش هم لوس هستن، اما یک اداره پلیس نیویورک اینطوری باشه؟
------------

Top 10 Rust Cohle Quotes

"It's all one ghetto, man. A giant gutter in outer space."
"I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law. We are things that labor under the illusion of having a self; an accretion of sensory, experience and feeling, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody is nobody. Maybe the honorable thing for our species to do is deny our programming, stop reproducing, walk hand in hand into extinction, one last midnight - brothers and sisters opting out of a raw deal."
"If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible. You gotta get together and tell yourself stories that violate every law of the universe just to get through the goddamn day? What’s that say about your reality?"
"Back then, the visions...most of the time I was convinced that I'd lost it. But there were other times, I thought I was main-lining the secret truth of the universe."
"The world needs bad men. We keep the other bad men from the door."
"This place is like somebody's memory of a town, and the memory is fading. It's like there was never anything here but jungle."
"The newspapers are gonna be tough on you. And prison is very, very hard on people who hurt kids. If you get the opportunity, you should kill yourself."
"Death created time to grow the things that it would kill."
"To realize that all your life—you know, all your love, all your hate, all your memory, all your pain—it was all the same thing. It was all the same dream. A dream that you had inside a locked room. A dream about being a person. And like a lot of dreams there's a monster at the end of it."
"F***, I don't want to know anything anymore. This is a world where nothing is solved. Someone once told me, 'Time is a flat circle.' Everything we've ever done or will do, we're gonna do over and over and over again. And that little boy and that little girl, they're gonna be in that room again and again and again forever."
"F*** this. F*** this world. Nice hook, Marty."
"My life's been a circle of violence and degradation long as I can remember. I'm ready to tie it off."
given how long it's taken me to reconcile my nature, I can't figure I'd forego it on your account
"Well, once there was only dark. If you ask me, the light's winning."

The next cast better be this good

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
این قسمت هم مث بقیه قسمت ها یه قسمت کاملا شیملسی بود
خیلی با این قسمت حال کردم
فقط حالمو این فرانک گرفته نکنه واقعا یه چیزیش هست ؟ توی فصل های قبلی نمک سریال کلا فرانک بود ولی الان :(
حالمو این میکی و ایان به هم زدن :-& نکنه واقعا G4Y هستن ؟؟

این قسمتم خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا انقدر این سریال کم طرفدار اینجا!!!!؟؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان دوتا عکس دیگه از فلش اومده. ضمنا توی پیج رسمی سریال arrow زدن که توی فصل 3 (اگه یادتون باشه تایید شد) تو چند قسمت هستش بعدش میره توی سریال خودش.
1926867-572244289541304-1290441947-n.jpg
1978393-372147419589963-1200896545-o.jpg

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
این قسمتم خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا انقدر این سریال کم طرفدار اینجا!!!!؟؟
بحث کم طرفداریش نیست بحث اینه کلا نکته ای نداره دربارش حرف زد باید ببینی لذت ببری و وایسی واسه قسمت بعدی فقط :d

FaRo 5ivE

کاربر سایت
Feb 10, 2014
9
مائرن فامیلی 3 سرو گردن بالاتره از همشون ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
این قسمت هم قشنگ بود!

رفتن ربکا بد ایده ای بود :| بابا با دوتا اصیل میخوان چیکار کنن؟ حداقل بقیه برادرای مایکلسن هم میبودن خوب بود! ولی توی همون TVD زدن نابودنشون کردن :|
حالا ربکا معلوم نشد قراره کجا بره؟ یعنی کلا تموم شد کارکترش؟ Forever? :(( خیلی بده که اگه کلا بره :(
ممکن نیست بیاد توی TVD بقیش اونجا باشه؟ میگم شاید ایده ای واسه بهتر کردن TVD دارن میخوان ربکا رو بیارن تو سریال!

ولی این قسمت لامصب الایژا عجب ابهتی داشت! پر ابهت ترین شخصیت سریاله بنظرم :D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
رفتن ربکا بد ایده ای بود :| بابا با دوتا اصیل میخوان چیکار کنن؟ حداقل بقیه برادرای مایکلسن هم میبودن خوب بود! ولی توی همون TVD زدن نابودنشون کردن :|
حالا ربکا معلوم نشد قراره کجا بره؟ یعنی کلا تموم شد کارکترش؟ Forever? :(( خیلی بده که اگه کلا بره :(
ممکن نیست بیاد توی TVD بقیش اونجا باشه؟ میگم شاید ایده ای واسه بهتر کردن TVD دارن میخوان ربکا رو بیارن تو سریال!

ولی این قسمت لامصب الایژا عجب ابهتی داشت! پر ابهت ترین شخصیت سریاله بنظرم :biggrin1:

تو خبرا اومده اتفاقی که ته اپیزود 16 افتاد، تصمیم خود بازیگر بود...:
چون کاراکتر ربکا در اصل قرار بود برای یه plot سه اپیزودی تو ومپایر دایریز باشه...قرار نبود انقدر بمونه...کلیر هولت نمیخواست انقدر این نقشو بازی کنه...
کاش کول حداقل زنده بود...با سیزن 4 گند زدن به همه چی...:|:|:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر