KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
ملت ایران بر اساس داشتن اکش و صحنه های سکسی فیلمو سریال نگاه میکنند.
مثلا همین سریال اسپارتاکوس با اینکه واقعا سریال ضعیفی است ولی میتونم بگم پر طرفدار ترین سریال تو ایران.
و در مقابل سریال هایی مثل True Detective طرفدار چندانی تو ایران ندارند
اره باو . من واکینگ دد و black sails رو از لوتی میگیرم سرورش پایینه سایت خوبی سراغ نداری ؟؟
این چه حرفیه اخه میزنی . اگر اینجوریه GOT هم ملت ایران فقط به خاطر صحنه هاش نگاه میکنن و سریال فوق العاده مضخرفیه ؟؟؟ :|

- - -ویرایش - - -

negan که میاد به زودی هم یادمه تو چند تا اپیزود قبل از جلوی یک ساختمون رد شدن که رو دیوارش درباره نیگان چند تا چیز نوشته بودن . هم یادمه یک پوستر قبل شروع نیم فصل جدید منتشر شده بود که ریک داشت فریاد می زد و پشت کار گوشه ی تصویر یک چوب بیسبال خونی بود . که احتمالا چوب بیسبال نیگان بود
اون پوستر Fan made بوده

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ملتو نیگا،بر اساسه هات بودنه بازیگره زنو مرده سریال فیلم انتخاب میکنن:|

ببخشید ولی این حرف در مورد همه صدق نمی کنه ! اون پست قبلیم هم محض مزاح بود با دوستانی که یه بار چنین مسئله ای رو بیان کرده بودن
مثال می زنم براتون، همینجا پستهام موجوده تا قسمت 5 سوپرنچرال فصل 9 رو میدیدم و ازش تعریف هم می کردم، دوستان اومدن گفتن آره چون تو از بازیگراش خوشت میاد نگاه می کنی منم گفتم چرا که نه اول بازی بازیگرا، بعد روایت داستان، سوم داستان و در نهایت هم خود هنرپیشه ها و قیافه شون!
براساس همین معیارهایی هم که گفتم در حال حاظر من دیگه سوپرنچرال نگاه نمی کنم، چون به معنای واقعی کلمه بی مزه و بی معنی شده و قشنگ مشخصه نویسنده دیگه هیچ موضوع مناسب و جالبی رو برای مطرح کردن نداره! چه قیافه هنرپیشه هاش خوب باشه چه نباشه وقتی داستان افتضاحه، بازی ها تکراری و الکیه، روایت مزخرفه! هرگز وقت با ارزشم رو نمی زارم که تماشاش کنم
عکس همین مسئله هم صدق می کنه!

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
ملت ایران بر اساس داشتن اکش و صحنه های سکسی فیلمو سریال نگاه میکنند.
مثلا همین سریال اسپارتاکوس با اینکه واقعا سریال ضعیفی است ولی میتونم بگم پر طرفدار ترین سریال تو ایران.
و در مقابل سریال هایی مثل True Detective طرفدار چندانی تو ایران ندارند
باور کن همه مردم ایران شما و دوستات و دوست پسر خاله یه دوست دیگت نیست

• Like
Reactions: yasu

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
باور کن همه مردم ایران شما و دوستات و دوست پسر خاله یه دوست دیگت نیست
شما هم باور کن کل مردم ایران اینایی که تو بازی سنتر میبینی نیستند.
اول که من هیچ دوستی که سریال ببینند ندارم خودمم از صحنه سکسی حالم بهم میخروره.
این حرفم از این بابت میزنم که دیدم ملت میرن تو یک مغازه فیلم بخرن دنبال چه جور فیلمایی هستند و مغازه دارها چه فیلمی میارند.
اینجا هم جاش نیست مشکل دیگه ایی با پست های من داشتی میتونی بیای تو پروفایلم مطرح کنی .

- - -ویرایش - - -

اره باو . من واکینگ دد و black sails رو از لوتی میگیرم سرورش پایینه سایت خوبی سراغ نداری ؟؟
این چه حرفیه اخه میزنی . اگر اینجوریه GOT هم ملت ایران فقط به خاطر صحنه هاش نگاه میکنن و سریال فوق العاده مضخرفیه ؟؟؟ :|

- - -ویرایش - - -

اون پوستر Fan made بوده
گیم اف ترون داستان داره ولی مثلا اسپارتاکوس چی داشت که ملت عاشقشن

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اول که من هیچ دوستی که سریال ببینند ندارم خودمم از صحنه سکسی حالم بهم میخروره.
سریع خودتو به یه دکتر معرفی کن:D جدی:D
دوستان این GOT به جز چندق سمت ابتداییه سیزنه یک اصلا من صحنه ی خاصی دیگه توش ندیدم.

• Like
Reactions: yasu

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب به پیشنهاد پویا، نظرسنجی تاپیک هم عوض شد. بهترین Series Finaleهای تاریخ. سعی شد واقعا بهترین ها انتخاب بشن پس اگه پایان سریال مورد علاقتون توش نیست، باهاش کنار بیاین:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من شدیدا بین Battlestar Galactica و Breaking Bad گیر کردم و پس از کلی کلنجار رفتن به BB رای دادم . پایان BSG هم فوق العاده بود .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
احساس میکنم این نویسنده های واکینگ دد میخوان سریال رو خیلی به comic نزدیک کنن ولی قبلا اینقد گند زدن موندن چطوری جمعش کنن الان :d
مثلا سر قضیه ی همون گاورنر،توی کامیک ها با آدم های همون شهرکی که ساخته بود حمله کرد و وجود تانک و اینا هم همگی توضیح داشت،حتی توی حمله اول از سلاح تانکه استفاده نکردن و بعدش یجا گاورنر گفت"6 ماه فقط طول کشید که بتونیم اینو راه بندایم و کار کردن باهاش رو یاد بگیریم" و انقدر مشتاق حمله بوده که دیگه وقتی یاد گرفتن تانک رو برونن حمله کردن........
اونوقت تو سریال گاورنر خیلی الکی یه گروه آدم دیگه رو پیدا کرد،بعد سریع تانک رو روشن کردن رفتن زندان :|
جودیث هم میمرد بهتر بود :|

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
من باب اپیزود‍ه پنجمه True Detective
Amazing...Episode...So...High...Can't...Process...it...!
من باب اپیزود دهم TWD
به‌نظرم نویسنده فرق بین نوشتن کامیک و سریال رو کاملا نمی‌دونه. البته من مشکلی با این قضیه ندارم. ولی حتی همین الانم سریال خسته‌کننده شده برام.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جو تاپیک طوریه که اگه سوال بود بهترین سریال طنز تاریخ چیست بازم breaking bad بیشترین رای رو میاوورد:d
نصفش برمیگرده به اینکه BB تازه تموم شده و اکثرا هنوز تحت تاثیرش قرار دارن:D نصف دیگه اش هم برمیگرده به اینکه بقیه سریالای این لیست رو ندیدن:D
خود من فقط 4 تا از این سریالا رو دیدم:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نصفش برمیگرده به اینکه BB تازه تموم شده و اکثرا هنوز تحت تاثیرش قرار دارن:D نصف دیگه اش هم برمیگرده به اینکه بقیه سریالای این لیست رو ندیدن:D
خود من فقط 4 تا از این سریالا رو دیدم:D
دقیقا :D اعتراف میکنم خودم فقط یک بریکینگ بدو از اون وسط دیدم به همونم رای دادم :D لامصب اینقدر پایانش زیبا بود که دیگه دلم نیومد بهش رای ندم :D

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
نه اقا ! منظورم این بود که به اندازه ی اسپارتاکوس تو هر قسمتش صحنه داشته باشه :D
ممنون میشم یکی معرفی کنه ! نیازه شدید :D

هیچ با معرفتی نیست جواب مارو بده و نیاز مارو برطرف کنه ؟ :D
دمتون پیش پیش گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر