A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
Twd ep 7
امیدوارم تو این درگیری ها این زندانه‌خراب شه :d! بابا دیگه الان کلی وقته اینا اینجان:d یه کم برن تو‌شهر و‌به ویروس بپردازن!! این لیلی هم طبق کامیکش باید نقش مهمی داشته باشه!اما یه سری چیزا رو در موردش تغییر داد‌ن نسبت به کامیک ! هرشل و جودیث و احتمالا بث هم فک کنم قسمت بعد بمیرن !

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
Walking Dead S4 E7

واقعاً معلوم نیست سریال داره به کجا میره ، دقیقاً سناریو S3 داره تکرار میشه . البته این اپیزود به خودی خود خوب بود ولی داستان کلی سریال مسخره ست .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
FAMILY GUY :|
جدی محبوب ترین شخصیت بعده استویی و پیتر همین برایان بود چرا کشتنش :| ؟ ماشین زمان هم کلا ... :| ؟
TWD این قسمت آخری که اومد :D ( 7 اگه اشتباه نکنم )
خیلی خوب شد یه دفعه ! نشون داد گاورنر شخصیتیه که میتونه بخش خفن داستانو به دوش بکشه :D ! تو اون بیمارستانه استرس خیلی زیاد بود :D ! کلا داره خوب میشه !

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
The Walking Dead S04E07 بازگشت هیجان:d
این قسمت هزار برابر قسمت قبلی بهتر بود عجی ادم کثیفیه این اقای برایان جدید :dهر کاری دلش خواست انجام داد و بعد رییس هم شد :|در قسمت بعد هم میخوان حمله کنن به زندان در کل امیدوارم به بدترین شکله ممکنه کشته بشه این governer:bighug:ولی از این جا به بعد خیلی جذابتر و تماشایی تر از گذشته میشه :d
من که کلا دارم لحضه شماری میکنم برای قسمت بعد :x

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
آقا تیتراژ فصل دوم AHS دیوانه کنندست!:d چقد ترسناکه برخلاف فصل قبل!:bighug:
همین چند دقیقه پیش قسمتی از فصل 2 رو دانلود کردم و خواستم که ببینمش، تیتراژ رو دیدم، Potplayer رو بستم!:-s

Or.St

کاربر سایت
Dec 5, 2011
88
آقا تیتراژ فصل دوم AHS دیوانه کنندست!:d چقد ترسناکه برخلاف فصل قبل!:bighug:
همین چند دقیقه پیش قسمتی از فصل 2 رو دانلود کردم و خواستم که ببینمش، تیتراژ رو دیدم، Potplayer رو بستم!:-s
لامصب سریاله رو یه جوری میسازن که آخرش آدم طرفداره شخصیت بده میشه و میخواد که اون بده پیروز بشه ! نمیدونم حالا فصل 1 اینطوری بود یا نه اما فصل 2 روم همینطوری اثر کرده بود :| امیدوارم فصل 3 اینطوری نشه :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
The Day of the Doctor رو دیدم.خیلی قشنگ بود فقط خیلی سوال برام ایجاد شده الان!طرفدارهای دکتر لطفا جواب بدن!
1-دکتر همیشه اشتباه فکر میکرد که مردمشو از بین برده؟یعنی از اول این اتفاقات افتاده بود؟
2-اصلا چرا یادش نبود این اتفاقات و چرا حافظه اش پاک شد آخر داستان؟
3-فکر کنم قبلا گفته بود که دکتر نمیتونه بره تو زمانهای قبلی خودش.نه؟

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
چقدر استقبال شد برای این قسمت واکینگ دد :D به نظر این قسمت از لحاظ شخصیت پردازی بی نظیر بود :D
آقا یعنییییییییی گاورنر همچنان پدرسوخته سا :D یعنی سر اینکه اون پسره رو کشت ( نه اون که شاخ بازی در می آوردا دومی که آدم خوبی بود!) من تا چند دقیقه اینجوری بودم :-o البته بدی ماجرا این بود که میشد حدس زد که چی میشه :D یعنی از همون اول که این گروهه جدید اومد و گاورنرو از تو چاله در آورد گفتم گاورنر پدر همشونو در میاره! کاملا واضح بود که یکی یکی میکشتشون اصن بد نگاه می کرد :D ولی با این همه david morrisey ترکوند این قسمتو! این مرد معرکه س عالی بازی می کنه! تو این قسمت بیشتر از اینکه بدم بیاد از گاورنر تازه خوشم اومد :-" قسمت بعدی هم که پروموش عاااااااالی بود ! یعنی فقط قیافه ی نزار ریک دیدن داره موقع دیدن گاورنر We're not going any where عالی بود! به شدت منتظرم

گویا یه وقفه ی 6 ماهه هم داریم تو واکینگ دد

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
South Park در یک کلام عالی بود...
نکته جالب این بود که برادر من که نه گیمره نه got دیده بیشتر از من خندید...

دوستان ...سیزن 2 هنیبال کی شروع میشه؟

پ.ن:TO در لیست دانلود...دارم میترکم ینی...

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
عالی عالی :dحاجی کلاوس غوغا کرد .ای کاش به ورولف تبدیل میشد:dاز خشم و صدایی که داشت بیچاره خنجر از دست ربکا افتاد زمین:d
بهترین جمله این قسمت هم : You think you can subdue me with this :bighug:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اون عصبانیت کلاوس و گریه‌ای که کرد فوق‌العاده بود. از شدت ترس، ربکا خنجر رو انداخت :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بالاخره داره داستان قشنگ می‌شه :D
گرچه من هنوز هم نمی‌فهمم چرا گاورنر داره به اون 2 تا زن و اون دختر بچه کمک می‌کنه ولی قسمت های بعدی به نظرم خیلی بهتر از Piece of S هایی هستن که تا الان دیدیم تو این 3 تا فصل اخیر :D
تهش هم نوشت که قسمت بعدی آخرین قسمت از نیمه اول فصل چهارم هست که یعنی یه وقفه ای قراره بین قسمت هشت تا بقیه سریال باشه که با توجه به این که تازه داره جون می‌گیره داستان، امیدوارم زیاد نباشه.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
این دیگه چیه نوشتی؟

این دیگه چیه نوشتی یعنی چه!!!

میگم اعلام کردن بین قسمت 8 و 9 یه وقفه ی شش ماهه وجود داره! این جمله انقد نامفهومه!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

هر چند موضوعش تکراری بود ولی تو صحنه ی آخر و 10-12 دقیقه ی انتهای قسمت دیالوگهای جالبی رد و بدل شد که زمینه سازی هستش برای قسمت آینه که قراره فاینال میدسیزن باشه!

سوپرنچرال هم بین قسمت 9 و 10 ش یک وقفه ی 6 هفته ای وجود داره

ولی یحتمل هم واکینگ دد هم سوپرنچرال هفته ی آینده چنان cliff hangerـئ تو حلقمون بکنن که تو این دوران وقفه به خودخوری حاد مبتلا بشیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر