Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
فقط من این نظر رو دارم که این قسمت واکینگ دد بالاخره یه تنوعی ایجاد کرد و از اون خسته کنندگی و یکنواختی در اومد؟ :| من که دیگه ریخت نحس اون زندان رو میدیدم حالت تهوع بهم دست میداد :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فقط من این نظر رو دارم که این قسمت واکینگ دد بالاخره یه تنوعی ایجاد کرد و از اون خسته کنندگی و یکنواختی در اومد؟ :| من که دیگه ریخت نحس اون زندان رو میدیدم حالت تهوع بهم دست میداد :|
باز این زندان از اون مزرعه هرشل تو فصل 2 که بهتر بود که :|
از رو بیکاری هی میومدن با هم حرف میزدن به هم دلداری میدادن :| سر سیزن 2 میخواستم سریالشو کنار بزارم :|

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
چرا همه از این قسمت بدشون اومده واقعا ؟ من از این قسمت بیشتر از بقیه قسمتای این فصل خوشم اومد :) :x

اینم به نظر من خوب بود ! یکم از این که گذشته dean چیکار کرده نشون داد که خیلی هم قشنگ بود ! :p از اول سریال هم همینجوری بوده که وسط فصل بعضی قسمتا یکم که نه خیلی بی ربط به قسمت های قبلی بودن و چیز تازه ای نیس که ناراحت شدن بعضیا ! :p :d

یعنی فقط what the damn hell ؟!!! توی promo این قسمت نشون دادن fusco رو میخوان بکشن گفتم حالا شاید فقط زنده بمونه و ... , بعد میان carter رو میکشن تازه john رو هم قبلش میبوسه !!! /:) ;;) خوب سرکار میذارن آدمو :d

بقیه هم مثل همیشه دیدم , ولی نظری ندارم !!! :d :>

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
یعنی فقط منم که با سیزن 2 AHS بیشتر حال کردم ؟
اصلا ترس سیزن 2 رو نداره این سیزن .
همون اولش که راجب اون مادامه بود و شکنجه بردهاش خیلی سادیسمی و باحال بود . بعدش دیگه ابکی شد ....

من از همون قسمت اول سیزن 3 گفتم اصلا از این موضوع و این چیزا خوشم نیومد ، سیزن 2 عالی بود .

بعد دوستان یه جوری میگن جو مریض سیزن 3 که آدم فکر میکنه سیزن 2 رو ندیدن ، آخه اون جو با این جو اصلا قابل مقایسس ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
جدیداً بسیار علاقه‌مند شده‌ایم به once upon a time!... دوستان به نظرتون ارزش شروع کردن رو داره...؟؟؟!!!یه توضیحی راجع‌بش اونایی که دنبال میکنن بدن لطفاً!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
دوستان یه سوال.. این modern family فصل به فصل بهتر میشه یا نه!؟
من فعلا فصل یکش رو دیدم و نسبتا خوشم اومد! البته به باحالی ـه HIMYM نبود، ولی خب بازیم باحاله ! :d

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
آقا رسما فصل یک سریال American Horror Story ترکوند!

اوج سریال در فصل اول به نظرم قسمت یازدهم یعنی قسمت Birth بود! لحظه به لحظه این قسمت به خاطرم خواهد موند. تمامی المان های تصویربرداری و صداگذاری و نویسندگی رو در این قسمت به حد ایده آل رسونده بودن.
داستانش چقد پیچیده شده بود در این قسمت! واقعا آدم نمیدونست که غمگین بشه یا خوشحال؟ از یه طرف ویوین با تلاش بسیار بچه هاش(بچه اش) رو بدنیا میاره و از طرفی مادران داغ دار سریال به تیزی تمام بچه ها رو از آن خودشون میکنن!از طرفی مرگ ویوین! تنهایی بن!
کلا از همه لحاظ این قسمت بهترین قسمت فصل اول سریال بود.

بدجوری مارو تو کف گذاشت این قسمت آخر! سریال یعنی این...:x

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا رسما فصل یک سریال American Horror Story ترکوند!

اوج سریال در فصل اول به نظرم قسمت یازدهم یعنی قسمت Birth بود! لحظه به لحظه این قسمت به خاطرم خواهد موند. تمامی المان های تصویربرداری و صداگذاری و نویسندگی رو در این قسمت به حد ایده آل رسونده بودن.
داستانش چقد پیچیده شده بود در این قسمت! واقعا آدم نمیدونست که غمگین بشه یا خوشحال؟ از یه طرف ویوین با تلاش بسیار بچه هاش(بچه اش) رو بدنیا میاره و از طرفی مادران داغ دار سریال به تیزی تمام بچه ها رو از آن خودشون میکنن!از طرفی مرگ ویوین! تنهایی بن!
کلا از همه لحاظ این قسمت بهترین قسمت فصل اول سریال بود.

بدجوری مارو تو کف گذاشت این قسمت آخر! سریال یعنی این...:x
اون فصل به نظر منم فوق العاده بود تا فصل دوم رو شروع کردم فهمیدم این سریال کلا فوق العادس :D
قسمت آخر فوق العاده جالب ـه! با این که انگار چیز خاصی برای عرضه ندارن و آدم سریال رو تموم شده می‌دونه ولی یه اتفاق هایی میوفته کف می‌کنی اصلا :D

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
اون فصل به نظر منم فوق العاده بود تا فصل دوم رو شروع کردم فهمیدم این سریال کلا فوق العادس :D
قسمت آخر فوق العاده جالب ـه! با این که انگار چیز خاصی برای عرضه ندارن و آدم سریال رو تموم شده می‌دونه ولی یه اتفاق هایی میوفته کف می‌کنی اصلا :D

این ثانیه های قسمت آخر هی به این ننه تیت(:d) میگفتم:"بکشش، بکشش"! ولی دیدم با بی رحمی تمام گذاشت زنده بمونه!:d

ولی یه چیزی که واقعا منو تحت تاثیر گذاشت، این بود که تیم نویسندگی و کارگردانی با شجاعت تمامی شخصیت های اصلی مجموعه رو کشتن!:-o یعنی کف کردم که ببین چقد داستان زیبا،طولانی و پر پیچ و خمه که همون فصل اول همه رو کشتن! از اون موقع به این سریال خیلی علاقه مند شدم!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Katrina Law ِ اسپارتاکوس به جمع بازیگر های Arrow اضافه شده، قراره نقش دختر Ra's al ghul رو بازی کنه... که تالیا نیست!:dخواهر ناتنی تالیا هست.
سومین بازیگر اسپارتاکوس هست که به Arrow اضافه شده.
-
مدیرهای CW به قدری از بازی Gustin Grant در نقش Barry Allen/The Flash خوششون اومده که حضورش رو در سریال از 3 قسمت به 2 قسمت کاهش دادن و قراره از Footage های قسمت سوم برای Pilot سریال The Flash که سال دیگه پخش میشه استفاده کنن.
--
این قسمت بیشتر به درد فصل اول میخورد. خیلی از حد این فصل پایین تر بود.البته به جز 1 دقیقه آخرش.
Count Vertigo رو به شکل ضایعی میخواستن شبیه جوکرِ هیث لجر تو The Dark Knight در بیارن که واقعا شخصیت رو خراب کرده بود.:|
از این که مرد خیلی خوشحال شدم.:d
Malcom هم به احتمال زیاد از Lazarus pit استفاده کرده بود.
Didn't see the Thea twist coming did you??:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میگم این HOMELAND ضد ایرانیه؟ :D
من یک زمانی میخواستم ببینم بیخیالش شدم!
که الان اخبار نیگا میکردم میبینم کلی گیر داده به سریالش که آی این سریال ضد ایرانیه و داره ایرانیارو تروریـــــست نشون میده!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
The Arrow S02 E07

خیلی داره جالب میشه !
خدا رو شکر که زد زیر اون حرفش و بالاخره آدم کشت چون من دیگه داشتم دیوونه میشدم !
فلش بک ها دیدنش به مراتب جالب تره از خط اصلی سریال ! :D
این بازگشت مالکوم همه چیزو خراب کرد ! الان توی این سیزن Brother Blood هست ، راس الغول هم آدم میفرسته و مالکوم هم برگشته ! حیفه این همه Villain حروم بشه والا ! :D
البته من میدونم که در انتهای این سیزن خود راس الغول رو نشون میده که به استارلینگ سیتی اومده.

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
میگم این HOMELAND ضد ایرانیه؟ :D
من یک زمانی میخواستم ببینم بیخیالش شدم!
که الان اخبار نیگا میکردم میبینم کلی گیر داده به سریالش که آی این سریال ضد ایرانیه و داره ایرانیارو تروریـــــست نشون میده!
من فصل یکشو دیدم دیگه فرصت نکردم دوشو ببنیم

حرفی از ایران تو فصل یک نبود اما
ابونظیر تروریست اصلی فیلم بازیگرش ایرانیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر