slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
13788119560008200981.jpg

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

برکینگ بد تموم میشه درحالی که والتر به آرزوی های تولد 52 سالگیش میرسه.
والتر تو اون ماشین درب و داغون قایم شده و از تو داشبرد کاست مارتی رابینز رو بیرون میاره. آهنگی که مضمون اصلیش اینه : My love is stronger than my fear of death

به هرحال باعث خوشحالیه که تیم نویسنده های سریال پایان دومی که وینس گلیگان دربارش گفته رو اجرا نکردن. پایانی که والتر وایت زنده و سالم، ولی همه ی ادمایی که دوستشون داشت از جمله خانوادش کشته میشن.
البته که پایان قوی ای بود ولی به شدت kick-in-the-teeth بود.
یه ورژن دیگه که تو مصاحبه ی اخریش میگفت این بود که جسی والت رو بکشه که اینم خوشبختانه عملی نشد.
ولی اینجوری که گفته ورژن نهایی سریال که پخش شد از The Searchers الهام گرفته شده بود.
In the writers room, we said, ‘Hey, what about 'The Searchers' ending?’ So, it’s always a matter of stealing from the best. [Laughs]“
و این قسمت یه deleted scene هم داشته که بخاطر وقت و بودجه نتونستن بذارنش.
درست بعد از اینکه والتر خودشو روزنامه نگار جا میزنه و تلفنش تموم میشه یکی از شاگردهای قدیمی دبیرستانش رو میبینه. والتر به شدت طرف رو تهدید میکنه و یه مقداری هم بهش پول میده تا لوش نده. ولی قبل از اینکه بره ازش میپرسه " من چه جور معلمی بودم ؟ " دانش اموزش میگه معلم خوبی بودی. مخصوصا اون بار که " میخواستی یه آزمایش شیمی برامون انجام بدی، ولی اشتباه کردی و یه ترکیب کاملا متفاوت درست کردی "

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان لینک آخرین talking bad رو اگه کسی داره تورنتش هم داره لطفا پیام بده بهم مرسی.
این آهنگی که خودتون میدونید هم بزارید آهنگ اول سریال که یه قطعه کوتاه باش ساختن خوراک زنگ گوشیه .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
به سبک مزدک میرزایی....جه قدر ما خوشبختیم که در عصری زندگی می کنیم که BB پخش شد...بعید می دونم سریال باشه کلا مثله BB,یه حسی بهم می گه که تمام روند داستانیه 5 سیزن یک پارچه طراحی شده بود وگرنه توجیه دیگه ای برای اینکه اینثدر سریال بدون افت باشه وجود نداره...حالا نمی دونم مصاحبه ای هست از سازنده ها یا نه ولی واقعا به نظرم از اول همه چی معلوم بود.یه شاهکار به تمام معنا..با یه پابان بی نظیر

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,695
نام
حسین
برا اولین تو عمرم برای شخصیت یه سریال واقعا اشکم در اومد
واقعا شاهکار دست سازندشون درد نکنه
چیزی برا گفتن نمی مونه دیگه
the low winter sun , the wire,.............هر چی دانلود میکنم واقعا نمیتونن برام جاbbرو بگیرن فقط به اینthe wire یخورده امید دارم کاش بتونه جای خالیbbرو یکم برام پر کنه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
72531282716213256083.jpg

[h=3]‘Breaking Bad’ Finale Soars to Series-Best 10.3 Million Viewers[/h]
as the conclusion to Walter White’s odyssey was watched by an average audience of 10.3 million, according to Nielsen, up 3.7 million (or 56%) from its penultimate episode of the previous week (6.6 million).In adults 18-49, “Breaking Bad” did a huge 5.4 rating (or roughly 6.7 million viewers), putting it ahead of all broadcast premiere-week programs with the exception of CBS’ “The Big Bang Theory.”

Though it couldn’t quite reach the levels of AMC’s megahit “The Walking Dead,” which wrapped its most recent season with 12.4 million (and a 6.4 in the demo), the series finale of »

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
Breaking Bad Season5 Episode16
از دیشب تا الآن هنوز حالم گرفته هست.:( فکرشو میکنم که دیگه فصل بعدی از این سریال در کار نیست فکرمو خراب میکنه. واقعا مرگ والت تو صحنه آخر مو به تنم سیخ کرد. باورم نمیشد!
باید به سازندگان سریال درود فرستاد. این آخر و عاقبت این جور کارهاست و سریال رو عالی و واقعگرایانه تموم کردن. ماری هنک رو از دست داد. اسکایلر والت رو و جسی هم اون دختر رو.
من سریالی رو نمیشناسم که فصل به فصل بهتر بشه. معمولا سریال ها تو فصل اول عالین بعد خراب میکنن ولی Breaking Bad فصل به فصل بهتر شد.
خداحافظ والتر وایت

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من سریالی رو نمیشناسم که فصل به فصل بهتر بشه. معمولا سریال ها تو فصل اول عالین بعد خراب میکنن ولی Breaking Bad فصل به فصل بهتر شد.
اصلا به نظرم اینجوری نیست!فصل سه و چهار خیلی به نظر من بهتر بودن از فصل 5.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اصلا به نظرم اینجوری نیست!فصل سه و چهار خیلی به نظر من بهتر بودن از فصل 5.
فصل 1 بد نبودش . فصل 2 خوب بودش . فصل 3 عالی بودش . فصل 4 هم شاهکار بود . فصل 5 هم به نوعی ارامش قبل از طوفان بودش برای پایان دادن به زندگی والتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر