SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
حالا من خودم زیاد اهل فیلم و سریال نیستم ، ولی واقعا چطور ممکنه آدم از سریالی که کرکترهایی مثل چندلر و جویی و راس توش حضور دارن خوشش نیاد ؟!!! :d یعنی هر کدوم از اینا به نوبه ی خودشون فوق العاده ـن ، منی که زیاد موقع دیدن سریالای طنز نمیخندم ، سر حرکات اینا بعضی وقتا روده بر میشم ! :d چندلر با اون شوخیاش ، جویی به خاطر خنگ بازی ـاش و راس هم کلا همه حرکاتش خنده داره :d .
سه تا شخصیت فیمیل ـش هم خیلی خوبن ، مخصوصا فیبی ، ولی خب اون سه تا ... ! :d

h834_475full.jpg

>:d

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
الان 24 با اون داستان ابلهانش واقعا سریال قشنگی هست؟؟؟؟سریالی که مثلا تم سیاسی داره ولی تخیلی و عجیب ترین چیزها رو توش میشه دید!!!هر سه قسمت یک بار هم یه ماجرای جدید برای نابودی آمریکا توش اتفاق میافتاد!!!
سریال هوملند یه سریالی هست که به شدت تم واقع گرایانه داره درست برخلاف 24 که توش یه مامور عملیاتی cia میشه رفیق جون جونی رئیس جمهور امریکا!!!
یا مثلا نیروهای چینی توی خاک امریکا با امریکایی ها درگیر میشن و هلیکوپتر نظامی آمریکا رو سرنگون میکنن و بعد میزنن فرار! از نظر جلوه های ویژه 24 سریال خوبی بود ولی داستانش به شدت تخیلی و عجیب غریب بود.

خب واقع گرایانه بودن یا نبودن یک سریال رو نمیشه یه نکته مثبت تلقی کرد بعضی سریال ها میطلبند که یکم حماسی و پر شور باشن و در اینکه هوملند واقع گرایانه تره شکی نیست ولی دلیل برتریش نمیشه درباره تکراری شدن 24 هم راست میگی تکراری شده بود یکم ولی روند کلی سریال تو 8 فصل تقریبا مناسب بود با توجه به اینکه هوملند تازه 2 فصله شده و اوایل کاره (با توجه به اینکه هر فصل بیست و چهار 24 قسمتی بود ولی این 10-12 قسمت)
زوده که بخوایم بگیم هوملند 24 رو شکست داد و از این حرف ها باید هوملند هم بیشتر بیاد تا بشه نظر داد

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
در مورده فرندز یک نکته بگم: یک سری افراد شوخی ها ی سریال رو میگیرن و خوششون نمیاد. یکسری کلا نمیگیرن در نتیجه بقیش براشون "دلقک بازی" میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان کسی Dead Wood رو دیده؟ اگه دیده یه توضیحی میتونه بده؟

پ.ن: میون حرفتون، CTU سریال 24 تو حلقم>:d این سریال واقعا معرکه-ست

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
دوستان کسی Dead Wood رو دیده؟ اگه دیده یه توضیحی میتونه بده؟

DeadWood در یک کلام فوق العادس.
داستان گسترش یه شهر کوچیک و بی قانون تو قرن نوزدهم. خیلی از شخصیت های تاریخی و هفت تیرکش های معروف هم تو داستان نقش دارن
و این اتفاقیه که بعد از دیدنش می افته

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
اون حساسیتی که 24 توی هر 195 قسمت داشت به اندازه یک قسمتشو من هنوز ندیدم ! حتی قسمت های ضعیف که بازم ندیدم !
البته تا این حد که شما میگی بی نقص نیست بعضی قسمت هاش بی منطق جلو میرفت از نظر منطق داستانی بنظر من با کمی ارفاق برکینگ بد بی نقصه

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Meh!!! من اصلا به داستان واقع گرایانه (در این مورد به خصوص) کار ندارم! ۲۴ برای من خیلی جذاب تر از هوملند بود! البته کلاس کار هوملند متفاوت از ۲۴ هست (غیر از این اواخر) اما ۲۴ نمیدونم چی داشت که منو مجذوب میکرد :D چیزی که خیلی ها اونو ندیدن و الان ازش متنفرن!!! شاید بازی کیفر ساترلند بود یا یه چیز دیگه!!!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها من میخوام اسپارتاکوس رو از فصلی ببینم که این بازیگره که مرده توش نباشه . فصل چند میشه؟؟
فصل 2 . یا همون god of arena

اما پیشنهاد میکنم که از اولش ببینی که بفهمی داستان از چه قراره . درضمن فصل یک فوق العادس . از دست نده

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
راجب قسمت بعدی American Horror Story که بعد از تعطیلات پخش میشه باید بگم که این قسمتش داستان به طور کامل مشخص میشه و معلوم میشه چی به چیه! سرگذشت همه ی شخصیت ها هم معلوم میشه. کارگردانش واسه قسمت دهم خیلی هایپ کرده! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر