sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کسی این mob doctor رو که دیروز شروع شد دیده ؟ چجوریه ؟ ارزش داره دنبالش کنیم ؟
نه اصلا
جز سریالهایی بود که من خودم در موردشون نوشتم و منتظرش بود چون تریلر جالبی داشت اما امتیاز متاش زیر 50 هست (بدترین سریال درام جدید امسال تا الان) و آمار بیننده هاش هم 5 میلیون بود
همه اینا یعنی هفته دیگه کنسل می شه
==
آمار بیننده های شب اول Revolution هم اومد که حدود 12 میلیون بود که برای سریالی که از یه ماه پیش رو اینترنت بوده خیلی آمار خوبیه فقط چیزی که باقی می مونه اینه که می تونه این آمار رو حفظ کنه یا نه

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
درود

بچه ها بین Dexter و The Wire کدوم رو اول پیشنهاد می دین ؟ :D

والا دکستر خیلی بالا و پایین داره بعضی فصل هاش از glee هم بد تر و بعضی فصل ها هم در حد خدا هست ولی خب the wire یه شاهکار هست .

پس مطمئن باش the wire مطمئنا اولین انتخاب هست .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
فصل 11 family guy قراره 9 مهر شروع بشه بیاید همه دعا کنیم که به افتضاحی فصل 10 نباشه
--------
vampire diaries هم قراره فصل چهارش21 مهر پخش بشه

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام اساتید
من تا حالا لاست و فرار از زندان و 24 رو دیدم همراه با خانواده
میخوام یه سریال دیگه رو شروع کنم.لطقا یه چیزی که در حد 24 یا فرار از زندان باشه معرفی کنین.ترجیحا تموم شده باشه که هر هفته منتظر نباشیم..

Fringe...چیو دیگه توضیح بدم؟ برو ببین دیگه :D.

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
رفتم breaking bad! رو بگیرم فروشنده گفت هنوز تموم نشده درحال پخشه.تصمیم گرفتم دکستر رو شروع کنم..
فقط این 6 ماه پیش رو! وقت دارم واسه سریال دیدن میخوام بترکونم..

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
رفتم breaking bad! رو بگیرم فروشنده گفت هنوز تموم نشده درحال پخشه.تصمیم گرفتم دکستر رو شروع کنم..
فقط این 6 ماه پیش رو! وقت دارم واسه سریال دیدن میخوام بترکونم..

فکر کردی دکستر تموم شده؟ :D.......

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مگه تموم نشده؟پیج قبل گفتن که.فکر کنم باید تحقیقات وسیع تری رو واسه انتخاب سریال بعدی انجام بدم:d

نه خیر.تموم نشده.تازه میخواد فصل 7 پخش بشه.

اصولا اکثر سریال های خوب خارجی تازه از سال 2004 به بعد تولید شدن و سریال های حرفه ای رو تشکیل میدن و به خاطر همین اکثر سریال های حرفه ای خارجی تموم نشدن هنوز.

سبک/ژانر مورد علاقتو بگو تا سریال خوب (اما احتمالا تمام نشده) بهت معرفی بشه.

از سایت زیر هم میتونی خیلی کمک بگیری:
forum1.tvshow.ir

یه سر هم به ویکی پدیا بزن خو :D.

ممنون.

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
نه خیر.تموم نشده.تازه میخواد فصل 7 پخش بشه.

اصولا اکثر سریال های خوب خارجی تازه از سال 2004 به بعد تولید شدن و سریال های حرفه ای رو تشکیل میدن و به خاطر همین اکثر سریال های حرفه ای خارجی تموم نشدن هنوز.

سبک/ژانر مورد علاقتو بگو تا سریال خوب (اما احتمالا تمام نشده) بهت معرفی بشه.

از سایت زیر هم میتونی خیلی کمک بگیری:
forum1.tvshow.ir

یه سر هم به ویکی پدیا بزن خو :D.

ممنون.
ممنون از جوابتون.به اون سایت رفتم توش گم شدم:d
ولی در نهایت سریال فرینج رو انتخاب کردم فردا میخرمش..
امروز یه سریال گرفتم استریت (یا استریک نمیدونم :-/)بک.گفت16-17 قسمته کلا.چجوریاس؟چرا اینقد کمه؟

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino

!! there is not a single one liner in English language to deserve that line

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
:))=)) چرا من این جمله رو زودتر ندیده بودم.
میدونی چرا به نظرت سریال خوب ها بعد از 2004 تولید شدن ؟ چون شما سریال های قبل 2004 رو ندیدی ! :d

i466985_1341340725929.gif

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
ممنون از جوابتون.به اون سایت رفتم توش گم شدم:d
ولی در نهایت سریال فرینج رو انتخاب کردم فردا میخرمش..
امروز یه سریال گرفتم استریت (یا استریک نمیدونم :-/)بک.گفت16-17 قسمته کلا.چجوریاس؟چرا اینقد کمه؟

انتخاب عالی ای هستش Fringe و فقط یک فصل 13 قسمتی ازش مونده (فقط یادت نره سوالی داشتی حتما بپرس).

!! there is not a single one liner in English language to deserve that line

:))=)) چرا من این جمله رو زودتر ندیده بودم.
میدونی چرا به نظرت سریال خوب ها بعد از 2004 تولید شدن ؟ چون شما سریال های قبل 2004 رو ندیدی ! :d

i466985_1341340725929.gif

من گفتم اکثرا نه همه.و روی این حرفم هم هستم.(مثلا Friends و X-Files و 24 و Alias قبل از 2004 ساخته شدن).

اگر می خواهید بحث رو کش دهید پس خواهشا فقط برید سریال های قبل 2004 خودتونو ببینید و در موردشون تو تاپیک بحث کنید و دیگه صحبتی از Breaking Bad و The Walking Dead و Fringe و The Big Bang Theory و اینا نباشه.. OK ؟

خوب دوستان؟ با این حساب حرفی از سریال های بعد از 2004 نزنید و بیایید از همون استثنا های کمتر از انگشتان دو دست صحبت کنید.

خوب؟!!

منتظر جوابم.

می دونم الان می رید بین 10 تا 15 تا استثنا گیر میارید اما همونا اکثرشون رو با ریت IMDB و بیننده با بعد از 2004 مقایسه کنید(الان هی می گید Friends.آره اون سریال حرفه ای بود و جزو استثنا ها هست).

نمیدونم چرا قبول نمی کنید که دوران سریال ها اوجش از 2004 شروع شده.تا قبل از اون تعداد بسیار کمی سرمایه گذاری خوبی می کردند اما بعد از 2004 رو نگاه کنید و سود دهی ها رو ببینید.

میخواهید بگید خیلی وقته سریال بین هستین؟

ببخشید لحن تند شد.

اما خودتون پستی می دید که هدفی جز تحقیر کاربرای دیگه نداره و فکر کردین خودتون علامه ی دهر هستین.

بازم ببخشید.

ممنون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر