asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من معذرت می خوام. اما این تاپیک چرا به این روز افتاده؟ اسپویل بازار شده. اگه از اول آقای ناظم اون پست رو نمیداد اینجا به این وضع دچار نمیشد.
فکر نمیکنید بهتر باشه یه تاپیک جدا واسه این سریال تاسیس بشه؟ اکثر بحث این 10 صفحه ی اخیر شده Game of thrones.این لاعث میشه اگر هم کسی بخواد یه پست در مورد یه سریال دیگه بده پستش لابه لای پست های مربوط به این سریال گم شه!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عزیز شما که خودت ناظمی چرا اسپویل میدی؟ مگه تاپیکه خوده سریاله که فرض میکنی همه سیزن اولو کامل دیدن؟

من معذرت می خوام. اما این تاپیک چرا به این روز افتاده؟ اسپویل بازار شده. اگه از اول آقای ناظم اون پست رو نمیداد اینجا به این وضع دچار نمیشد.
فکر نمیکنید بهتر باشه یه تاپیک جدا واسه این سریال تاسیس بشه؟ اکثر بحث این 10 صفحه ی اخیر شده Game of thrones.این لاعث میشه اگر هم کسی بخواد یه پست در مورد یه سریال دیگه بده پستش لابه لای پست های مربوط به این سریال گم شه!

الکی ناظم ناظم نکنید. اولین اسپویل که مربوط به کتاب میشد رو کس دیگه ای پست کرده، اول مطمئن بشید بعد اعتراض کنید. سیزن دوم هم امشب پخش میشه، کسی که تا الان سیزن اول رو ندیده طبیعتا کل سری براش مهم نیست اصلا...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,872
نام
شیخ صدرا
اولین اسپویل که مربوط به کتاب میشد رو کس دیگه ای پست کرده

یا معنی اسپویل ـو نمیدونید یا ما رو گیر آوردید.

گفتن این که منتظر مردن بعضیا توی یه سریالی که مضمونش جنگه باشید اسپویل ـه؟
تو جنگ دل و قلوه بهم میدن؟

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
من منطقی تو حرفه شما نمیبینم ... پس اگر کسی که یک فصلو ندیده سریال براش مهم نیست شما فلسفه اسپویل رو بگید ما هم متوجه بشیم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا من کاری ندارم، خودم سریال رو از قسمت اول دنبال کردم. ولی اینکه "هر کی میخواسته فصل اول رو ببینه دیگه تا الان دیده" آخرت منطق بند تومبونیه!!:D یعنی ما هم الان بریم تو تاپیک مثلا ME3 پایان بازی رو بدون اسپویلر لو بدیم، بعد بگیم هر کی میخواسته بازی کنه تا الان بازی کرده؟:D حالا شاید یکی خواست الان فصل اول رو ببینه! شما در هر صورت باید از اسپویلر استفاده کنین.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حالا من کاری ندارم، خودم سریال رو از قسمت اول دنبال کردم. ولی اینکه "هر کی میخواسته فصل اول رو ببینه دیگه تا الان دیده" آخرت منطق بند تومبونیه!!:D یعنی ما هم الان بریم تو تاپیک مثلا ME3 پایان بازی رو بدون اسپویلر لو بدیم، بعد بگیم هر کی میخواسته بازی کنه تا الان بازی کرده؟:D حالا شاید یکی خواست الان فصل اول رو ببینه! شما در هر صورت باید از اسپویلر استفاده کنین.

فرقش اینه که ME3 یک ماه پیش اومده و GoT یک سال پیش!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من نمی دونم اخه مسئله ای به این واضحی دیگه توجیح کردن داره ؟ قانون اسپویل از دوازدهمین ماه سال دیگه منتفی میشه یعنی ؟ :d
الان من بیام Breaking Bad یا Justified یا یه مشت فیلم و سریال خوبه دیگه که چند سال پیش شروع شدن رو اسپویل کنم بعد بگم " این برا خیلی وقت پیشه هرکی می خواسته ببینه تا الان دیده " ؟
اینجوری نمیشه ، فکر کنم باید یه بار یه اسپویل بزرگ از یه سریالی که دارید می بینید براتون بذاریم ، تا مطلب بهتر براتون جا بیفته

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
احتمالا تو تاپیک ME3ـه 360 نیومدی چون اگه اومده بودی این حرف رو نمیزدی:D خیلی ها هنوز ME2 رو بازی نکردن و الان میان سوال می کنن ارزش داره بریم بازی کنیم یا نه!:D
ربطی به سریال نداره ولی خواستم بگم اسپویلر تاریخ انقضا نداره.:D شاید یکی از همین بحثا در مورد GoT علاقه مند شد خواست فصل 1 و 2 رو با هم ببینه:D
اصلا به من چه:D فقط کتاب رو واسه من اسپویل نکنین، هر چه قدر خواستین اتفاقای سریال رو لو بدین:D والا:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آقا من از طرف تمام کسایی که اسپویل کردن از تمام کسایی که اسپویل شدن عذر می خوام
چقدر خوب می شد اگه به جای این بحثا (و حتی اینکه بگیم جای این بحثا اینجا نیست) از دکمه "آگاه کردن مدیریت از تخلف" استفاده کنیم

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,872
نام
شیخ صدرا
اسپارتاکوس خوب این سیزنو تموم کرد.
یه فرقایی ـم با اصل چیزی که تو تاریخ اتفاق افتاده داشت که ولش کن :D

سیزن بعدی کی میاد؟

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان این جانشین اسپارتاکوس , Magic City رو هر کی گرفت یه ارزیابی کیفی کنه ببینیم چجوریاس:d در ضمن بین این سریالای جدید طرف Missing (اشلی جاد) نرید که بسی چرت است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر