Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
g114656_Sharp_Objects.png

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
با این بده بستونی که Freeform و Hulu و Marvel راه انداختن و را به را بازیگر های Runaways با Cloak and Dagger عکس می ندازن، کراس اور بین Cloak and Dagger و Runaways رو تقریبا تایید شدست
بازیگر مولی هم تقریبا کراس اور بین این دو رو تیز کرد
فصل اول Runaways بهترین سریال MCU TV Series تا به امروزه \m/ #FACT
من فکر کردم بازیگر Cloak and Dagger همون بازیگره runaways عه...

11111111111111.jpg

البته سریال cloak رو هنوز نگاه نکردم

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
153362578574503524-750x500.png

گر شما منتظر تماشای فصل دوم مجموعه Feud بودید، باید صبر زیادی را در پیش بگیرید. شبکه FX تصمیم گرفته است که برنامه های فصل دوم مجموعه Feud که درباره زندگی شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا بود را کنسل کند.

قصل اول مجموعه Feud که به نام (Feud: Bette and Jean) بود، در هشت قسمت بین ماه های مارس و آپریل 2017 از شبکه FX پخش می شد و در طول هر قسمت، نزدیک به 1.36 میلیون مخاطب به خود جذب می کرد. در فوریه 2017، شبکه FX دستور ساخت فصل دوم سریال ساخته ی «رایان مورفی» (Ryan Morphy) را صادر کرد. مورفی درباره برنامه هایش برای فصل دوم صحبت می کرد اما هیچ کدام به واقعیت تبدیل نشدند.

امروز، مدیر عامل شبکه FX، «جان لندگرف» (John Landgraf) اعلام کرد که برنامه هایی که برای داستان شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا برای فصل دوم در نظر گرفته شده بود، کنسل شد. او همچنین اضافه کرد:

ما تیم بازیگری را هم انتخاب کردیم اما تصمیم گرفتیم و احساس نمی کنیم که مواد موردنظر را اکنون برای تولید در دسترس داریم و تصمیم گرفته ایم که کار را دنبال نکنیم.

شایعه شده بود که «متیو گود» (Matthew Goode) و «رزموند پایک» (Resamund Pike)، نقش های اصلی را بازی می کنند. مورفی به عنوان گرداننده و به همراه جان رابین بیتز، فیلم نامه فصل دوم را می نویسند و بازیگران فصل نخست، یعنی «جسیکا لنگ» (Jessica Lange) و «سوزان ساراندون» (Susan Sarandon) هم تهیه کنندگان اجرایی مجموعه می شوند.

لندگرف فکر می کند که فصل دوم مجموعه Feud می تواند هنوز اتفاق بیافتد، حتی بعد از این که مورفی به شبکه اینترنتی نتفلیکس منتقل شده است. لندگرف در این باره می گوید:

من امیدوارم اتفاق بیافتد. من فکر کنم که رایان هم تصور می کند که مجموعه هنوز زنده است، اما او به من نگفته که نقشه بعدی اش چیست و چه زمانی آن را می سازد و همه چیز واقعا به او بستگی دارد.

منبع : TV Series Finale

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
Screen-Shot-2018-08-06-at-11.24.25-AM.png

153374390072022081-750x500.png

شبکه نتفلیکس، تاریخ پخش فصل نهایی «خانه پوشالی» (House Of Cards) را اعلام کرد. حالا «کلیر آندروود» رییس جمهور آمریکاست.

فصل ششم و نهایی مجموعه «خانه پوشالی» (House Of Cards) در روز دوم نوامبر ( 11 آبان 1397) از شبکه نتفلیکس منتشر می شود. فصل نهایی از مجموعه درام سیاسی که کلیر آندروود (با بازی رابین رایت) به عنوان رییس جمهور آمریکا در آن حضور دارد. شوهرش، فرانک آندروود ( با بازی کوین اسپیسی) به دلیل رسوایی جنسی بازیگر این کاراکتر، از مجموعه اخراج شد.

«دایان لین» (Diane Lane) و «گرگ کینر» (Greg Kinnear)، بازیگران جدید فصل نهایی هستند و به همراه «مایکل کلی» (Micahel Kelly)، «جین اتکینسون» (Jayne Atkinson)، «پاتریشیا کلارکسون» (Patricia Clarkson)، «کنستانس زیمر» (Constance Zimmer)، «درک ستل» (Derek Cecil) و «کمپل اسکات» (Campell Scott) در این مجموعه هنرنمایی می کنند.

رابین رایت به همراه «ملیسا جیمز گیبسون» (Melissa James Gibson)، «دیوید فینچر» (David Fincher)، «اریک روث» (Eric Ruth)، «مایکل دابز» (Michael Dobbs)، تهیه کنندگان اجرایی مجموعه هستند. «بیو ویلیمون» (Beau Willimon) سریال را خلق کرده است که توسط فینچر،دونن و روث تهیه شده است.

تصویر بالا، پوستر رسمی فصل نهایی خانه پوشالی است که رابین رایت این بار به جای کوین اسپیسی، بر روی صندلی آبراهام لینکلن نشسته است.

منبع : The Wrap

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اینکه یک دفعه کوین اسپیسی محو شد و رابین رایت جایگزینش شد و میخوان همینطوری تموم کنن سریالو یاد ومپایر دایریز میوفتم که بازیگرا اصلی لفت میدادن اینا همینطوری ادامه میدادن سریالو :D
الان هرجور فک میکنم یک چیز بسیار داغونی باید بشه پایانی که توش شخصیت اصلی نباشه :D یا باید واقعا یک جور خوبی جمع و جورش کرده باشن یا هم کلا کنسل میکردن سنگین تر بود.

فقط افسوس میخورم کاش این قضیه یکی دو سال دیرتر لو میرفت حداقل عین آدم سریالو تموم میکردن :-"
دقیقا چی شد؟ گفت گیم؟ خب غربیا که خیلی حال میکنن با این موضوع ...
اصلا ربطی به اون نداره، قضیه از اونجایی شروع شد که معلوم میشه تو جوونی یکیو آزار جنسی داده و طرف حالا صداش در میاد و بقیه هم تک تک همراهش میشن، این میاد با یک پست جمعش کنه و میگه یادم نمیاد و تو حال طبیعی نبودم و در آخر گی ـم و ... که تائیری نداره و از پروژه هایی مثل هوس آو کاردز و ... اخراج میشه فیلمایی که جدید بازی کرده صحنه هاش حذف میشه و کلا از صحنه سینما و تلویزیون به کلی محو میشه :D رسما الان با یک آدم مرده فرق خاصی نداره.

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
اینکه یک دفعه کوین اسپیسی محو شد و رابین رایت جایگزینش شد و میخوان همینطوری تموم کنن سریالو یاد ومپایر دایریز میوفتم که بازیگرا اصلی لفت میدادن اینا همینطوری ادامه میدادن سریالو :D
الان هرجور فک میکنم یک چیز بسیار داغونی باید بشه پایانی که توش شخصیت اصلی نباشه :D یا باید واقعا یک جور خوبی جمع و جورش کرده باشن یا هم کلا کنسل میکردن سنگین تر بود.

فقط افسوس میخورم کاش این قضیه یکی دو سال دیرتر لو میرفت حداقل عین آدم سریالو تموم میکردن :-"
دقیقا چی شد؟ گفت گیم؟ خب غربیا که خیلی حال میکنن با این موضوع ...

• Like
Reactions: hs_gamer

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
Barry کسی دیده اینجا؟ اینا که گند زدن به تم و مسیری که سریال داشت پیش میرفت که با این دیالوگ Starting from now تهش. 8-|
@hooman1995 اینم که زیرنویسش کار تو بود. :D آقا دمت گرم هر چی جدیداً دارم میبینم زیرنویس کردی. :D

• Like
Reactions: hooman1995

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا The 100 کسی اینحا نمیبینه ؟ باید بگم اوففف عجب توئیتست پایانیی انداختن وسط سریال این قسمت اخری :-t سریال این قسمت روندش چنگی به دل نمیزد با این حال کلی کیف کردم سر تویست در واقع ذهنم به همه جا قد میداد الا به اون حرکت !
پ.ن : امیدوارم با این تویست بزرگ برگردن به روزای خوب فصل 2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
153379578230439399-750x500.jpg

سی و چهارمین مراسم سالانه «انجمن منتقدان تلویزیون» (TCA 2018) با مجری گری «رابین تید» (Robin Thede)، برای اهدای جوایز به بهترین برنامه تلویزیونی و بهترین هنرنمایی ها در طول فصل 2017-2018 برگرار شد. شبکه FX بار دیگر شب بزرگی داشت و امسال، جوایز مهم این مراسم به مجموعه «آمریکایی ها» (The Americans) رسید.

با کسب چهار جایزه، فاکس قرن بیست و یکم، سال 2018 را مال خودش کرد و همچنان به عنوان با پرستیژ ترین شبکه کابلی معرفی شد که بیشتر جوایز را به خانه برد. فصل نهایی مجموعه مهیج درمورد جنگ سرد به نام «آمریکایی ها» (The Americans)، جایزه بهترین برنامه تلویزیونی، بهترین سریال درام را کسب کرد و جایزه بهترین هنرنمایی درام هم به «کری راسل» (Keri Russell) برای بازی در همین مجموعه رسید.

اضافه کنم که مجموعه «کشتن ایو» (Killing Eve) به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی جدید انتخاب شد. «مکان جدید» (The Good Place) بهترین مجموعه کمدی و «ریتا مورنو» (Rita Moreno) جایزه یک عمر دستاورد هنری را از آن خود کرد.

لیست کامل برندگان را می توانید در پایین مشاهده فرمایید:

بهترین هنرنمایی درام: کری راسل برای آمریکایی ها

بهترین هنرنمایی کمدی: ریچل بروزناهان برای خانم میزل نجیب

بهترین برنامه خبری و اطلاعاتی: آنتونی بردن: مکان های ناشناخته

بهترین برنامه ریلیتی: Queer Eye

بهترین برنامه کودک و نوجوان: سسمی استریت

بهترین برنامه گفت و گو محوری: هفته پیش امشب با جان اولیور

بهترین مجموعه جدید: کشتن ایو

بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی: ترور جیووانی ورساچی: داستان جنایت آمریکایی

بهترین مجموعه درام: آمریکایی ها

بهترین مجموعه کمدی: مکان جدید

بهترین برنامه تلویزیونی سال: آمریکایی ها