Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام دوستان
آقا این ساینفلد بهترین ورژن 720ـی که ازش اومده همین نسخه 160-170 مگیه که انکود DeeJayAhmed ــه ؟ یا نسخه دیگه هم ازش موجوده ؟
من همینو دانلود کردم
برای سریال با اون تاریخ پخش کیفیت خوبیه راضی ام من

• Like
Reactions: depth

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
رفت تو لیست مورد انتظار های من؛ بعد چهارسال

16-17-2008.jpg

'The Killing' Stars Mireille Enos & Joel Kinnaman Reunite for Amazon's 'Hanna'

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
رفت تو لیست مورد انتظار های من؛ بعد چهارسال

16-17-2008.jpg

The Killing' Stars Mireille Enos & Joel Kinnaman Reunite for Amazon's 'Hanna'
من از بازیگری joel kinnaman خوشم میاد..اتفاقا چند وقت پیش بود لیست فیلم و سریال هایی که ایفای نقش کرده رو سرچ کردم ،چندتا هم فیلم دانلود کردم...باید بگم که این بشر پتانسیل بالایی داره

• Like
Reactions: Ehsan95_76

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خبر منتشر شده از فصل 3 سریال stranger thingsمعلوم شده 8 قسمت داره....واقعاچرا 8 قسمت؟فصل قبل 9 قسمت بود..توقع 10 قسمت داشتم
اتفاقا بنظرم خوبه :D فصل اولم 8 قسمت بود، فصل دوم که 9 قسمت بود همون قسمت 7 ـش بنظرم کلا اضافی بود چه از نظر داستانی چه از نظر فنی جالب نبود.
یکی از نکات مثبت این سریال اینه که تعداد اپیزوداش کمه و اصلا کش نمیدن داستانو.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
thirteen reasons why رو دیدم . حیف زودتر شروع نکرده بودم .سریال خوشساختی بود که مسائل تلخ و واقعی رو بیان می کرد . من رو خیلی یاد فیلم brick رایان جانسون می انداخت . مثل اون فیلم فضای یک دبیرستان و مناسبات بین نوجون هارو مشابه فیلم های نوآر و شهر های کثیف و فاسد فیلم های این چنینی نشون داده بود و قهرمان اصلی اش دقیقا یاد آور کارآگاه های خسته و رنج دیده ی فیلم های نوآره که برای یافتن حقیقت و عدالت مقابل سیستم فاسد قد علم می کنن و تو این راه آسیب هم می بینن . پایانش هم خوب بود و طوری تموم شد که فصل دو هم داشته باشه ولی خب تقریبا قصه به آخر رسید و باید دید چند هفته دیگه چطوری میخوان فصل دو رو شروع کنن . بازی ها با این که اکثرا نوجوون بودن عالی بودن . به خصوص نقش اصلی .
امتیاز 9 از 10

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
نظرتون راجب سریال godless و dark چیه ارزش وقت گزاشتن داره؟ در ضمن بخاطر تعریف های اینجا :Daltered carbon رو گرفتم ببینیم چطوره:D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
نظرتون راجب سریال godless و dark چیه ارزش وقت گزاشتن داره؟ در ضمن بخاطر تعریف های اینجا :Daltered carbon رو گرفتم ببینیم چطوره:D
dark رو هم من به پیشنهاد دوستان دیدم سریال جالبیه و ارزش دیدن داره اگه به ژانر رازآلود و جنایی علاقه دارید پیشنهاد میشه.

• Like
Reactions: amir72 and NO ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر