hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
سلام. اگر به سریال‌های تاریخی علاقه دارید Britannia رو از دست ندید. محصول مشترک دو شبکه‌ی خیلی خوب
و آندرریتد مثل اسکای و آمازون‌ـه. گول امتیازها و نقدهای منفی پشتش رو هم نخورید. حرف نداره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سلام این The Exorcist بعد 2 فصل کنسل شد!!!! یا اشتباهه؟
جدا اگر کنسل کردن که شبکه fox معز نداره

هنوز خبری رسمی ازش نیامده و لطفا پیش داوری نکنید. فاکس هنوز وضعیت نهایی Waywird Pines اعلام نکرده و احتمال داره سریال جن گیر ماها خبری ازش نیاد.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
هنوز خبری رسمی ازش نیامده و لطفا پیش داوری نکنید. فاکس هنوز وضعیت نهایی Waywird Pines اعلام نکرده و احتمال داره سریال جن گیر ماها خبری ازش نیاد.
پیش داوری نکردم . سوالی بود حرفم
طبق خبری که خوندم گفتم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Leftovers ـو امروز دیدم :D چرا اینقد دیر دیدم!
سه فصل عالی با یک پایان عالی، همه چیزش اوکی بود.

فصل دوم رو بیشتر از همه دوس داشتم، و برعکس خیلیا که میگفتن فصل اول ضعیفه بنظرم بعد از فصل دوم بهترین فصل بود، اون فضای Mapelton و اون موسیقی محشر و اون Guilty Remnant و شبای تاریکش فوق العاده بود، چیزی که بنظرم فصل سوم توش ضعیف بود اما خب داستان خوب بود و با یک پایان بندی عالی سریالو تموم کردن.

در کل خیلی کم لطفی شد به این سریال، حداقل به خود سریال که هیچی نرسید Justin Therox و Carrie Coon و مخصوصا Christopher Eccleston لیاقت امی گرفتن داشتن بنظرم :D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
فصل 8 shameless هم تموم شد مثل فصل قبل عالی بود :D چند وقتیه دیگه کسی اینجا دربارش حرف نمیرنه ولی دو سه فصل قبل بعد تکراری شدن سریال دوباره اوج گرفته ببینین حتما .
strange things هم وسط فصل دوم هستم با هزار تعریف و تمجید از این و اون دیدم ولی خوشم نیومد شاید دراپ بشه بچه گونه و تکراریه معلوم نیست ترسناکه علمیه چیه به نظرم یه اسکی بزرگ از بازی beyond two souls هم هست جلوه های بصریش هم خیلی سطحیه به نظرم نمیدونم چجوری اینقدر طرفدار پیدا کرده .:| سوپرنچرال با کیفیت به مراتب بالاتر از این اینقدر طرفدار نداره اینقدر هم سر و صدا نکرد اونم البته تکراری شد بعد چند فصل دراپ کردیم رفت چند سال قبل .به نظرم leftovers هم صد پله از این بالاتره تو سبک تخیلی .
فعلا بی صبرانه منتظر ash vs evil dead هستیم :D

• Like
Reactions: zeus1

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

با دیدن تریلرها، مدام یاد Blade Runner به خصوص این جدیده مییوفتم. فضاسازی یا همان Production Dsign به شدت شبیه BR 2049 هست و حتی شخصیت اصلی داستان با بازی Joel Kinnaman ، خیلی به Ryan Gosling مو میزنه. نحوه لباس پوشیدن (کت) و حتی اسلحه های سریال. یکمی هم شبیه عنوان کنسل شده Bethesda یعنی Prey 2 هست. در کل هرچی نتفلیکس میسازه، چیزی بدی نیست. یا امکان داره مثل Stranger THings خیلی خوب بگیره یا ممکنه مثل Marco Polo یا Sense 8 بدجور زمین بخوره و خرج رو دست Netflix بزاره

• Like
Reactions: Jill-Valentine

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
سلام.
من یه چند وقتیه که سریال ندیدم میخوام دوباره شروع کنم به دیدن ، آخرین سریال هایی که دیدم هم اینا بوده:
Legion
The Young Pope
Sneaky Pete
میخواستم ببینم بعد اینا سریال خوب چی اومده یه چند تا معرفی کنید ...
ممنون.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سلام.
من یه چند وقتیه که سریال ندیدم میخوام دوباره شروع کنم به دیدن ، آخرین سریال هایی که دیدم هم اینا بوده:
Legion
The Young Pope
Sneaky Pete
میخواستم ببینم بعد اینا سریال خوب چی اومده یه چند تا معرفی کنید ...
ممنون.

Ozark
Godless
Gunpowder
Mindhunter
The Sinner
Manhunt

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر