Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
خب یکی از شخصیت های اصلی سریال، Ben Grimes کشته شد. به نظرم زیاد نارحت نشدم چون تو 24 از این مرگ ها زیاد اتفاق میوفته. به نظرم این سریال یه کپی کامل از Live Another Day است.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام به همگى.

همونطور كه مى دونيد يه سرى سريال ها وجود دارند كه على رغم اينكه كيفيت مطلوبى دارند،تعداد زيادى از كاربران با وجود آگاهى از كيفيت اثر مورد نظر،هنوز آن ها را نديده اند.
شايد وجود محفلى كه با هم شروع به ديدن سريال كنند و بحث اپيزوديك داشته باشند بتواند محرك مناسبى براى شروع سريال باشد و لذت بردن از سريال را دو چندان كند.

خواستم ببينم نظرتون چيه كه سه سريال رو مشخص كنيم (سريال هاى با كيفيتى كه اكثريت بچه هاى فروم نديده باشند و بحث اپيزوديك درخورى در اين تاپيك انجام نشده باشد) و با آيتمى درون تاپيكى با عنوان "كافه سريال" اين كار رو شروع كنيم؟
(جورى كه كسايى كه مايلند سريال رو شروع و بحث هاى اپيزوديك داشته باشند).

نظرتونو در اين باره و سريال هاى مورد نظر واجد شرايط رو بگيد.
سريال هاى پيشنهادى خودم:
The Killing
Mad Men
Justified
(اين سه اثر بالا پيشنهاد خور خوبى داشتند ولى تو اين تاپيك بحث هاى زيادى دربارشون پيدا نمى كنيد).
OZ (اثرى از HBO كه با وجود پيشنهاد و معرفى هاى فراوان،بحث هاى اپيزوديك و فصلى زيادى انجام نشده).
Black Sails (سريالى از استارز كه كيفيت مناسبى داره و به گفته ى كسايى كه ديدن اثر بسيار درگير كننده و پرهيجانيه.وضع سريال تو اين تاپيك هم با سرچى كه كردم خيلى كم حتى اشاره شده بود).

ويرايش: سه سريال نهايى پيشنهادي خودم براى اين قضيه:
Black Sails
The Killing
Louie
دوستان تا پايان اين هفته هنوز وقت داريد كه عناوين پيشنهادى خودتون رو معرفى كنيد.بعد از اون با همراهى مديريت به مدت يك هفته نظرسنجى روى تاپيك ست مى شود و سه سريال اول با بيشترين راى براى استارت قضيه مشخص مى شوند.

با تشكر.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
دوستان تا پايان اين هفته هنوز وقت داريد كه عناوين پيشنهادى خودتون رو معرفى كنيد.بعد از اون با همراهى مديريت به مدت يك هفته نظرسنجى روى تاپيك ست مى شود و سه سريال اول با بيشترين راى براى استارت قضيه مشخص مى شوند.

با تشكر.

Big LOve (حتی برای شادمانی روح Bill Paxton، دیدنش لازمه!)
House Of Lies
Top of The Lake
Voltron Legendary Defender
Luther
Rectify

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
پشنهادهای من: جاستیفاید، بتل استار و بوردواک.

بوردواک رو جایگزین شیلد کردم چون کیفیت مناسبی نداره؛ بنظرم صبر کنید تا سال آینده که بلوری براش منتشر بشه، بهتره. قرار بود واسه سالگرد پایلوت که میشه اواخر اسفند، این اتفاق بیوفته که شان رایان یکی دوماه پیش خبر داد که بیشتر طول میکشه تا آماده بشه.

رکتیفای رو هم که دوستمون پیشنهاد داد، بهترین درامیه که من تا به امروز دیدم، ولی فکر نکنم همه پسند باشه. این قضیه در مورد جاستیفاید هم صدق میکنه :D

Sent from my C2305 using Tapatalk

• Like
Reactions: asheghangta

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
سریال کمتر دیده شده:
Orange Is The New Black
Rome
The Young Pope

مینی سریال کمتر دیده شده:
Crisis In Six Scenes
Black Mirror
The Take
Taboo
Horace And Pete

این سریال Medici Masters of Florence رو هنوز ندیدم ولی میگن قشنگه.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
دوستان سریالهای مارول، جسیکا جونز و لوک کیج رو پیشنهاد میکنید؟؟ من از دنیای مارول خیلی خوشم میاد و فیلماشو کامل دنبال میکنم. دیشب 2 قسمت از agent carter رو دیدم و خیلی خوشم اومد. همون فضا و متد دوست داشتنی مارول داشت. آیا دنیای تلویزیونی مارول هم به اندازه دنیای سینماییش خوب هست؟؟ چون میخوام دنبالش کنم. نظرتون در مورد جسیکا جونز و لوک کیج چیه؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دوستان سریالهای مارول، جسیکا جونز و لوک کیج رو پیشنهاد میکنید؟؟ من از دنیای مارول خیلی خوشم میاد و فیلماشو کامل دنبال میکنم. دیشب 2 قسمت از agent carter رو دیدم و خیلی خوشم اومد. همون فضا و متد دوست داشتنی مارول داشت. آیا دنیای تلویزیونی مارول هم به اندازه دنیای سینماییش خوب هست؟؟ چون میخوام دنبالش کنم. نظرتون در مورد جسیکا جونز و لوک کیج چیه؟
اره سریال هاش خیلی خوبه و حتی در مواقعی بهتر از فیلماش
اون مامور کارتر هم بعد دو فصل کنسل شد اگه نمیدونی ک بدون کنسل شده و داستان میشه گفت ناتموم مونده

• Like
Reactions: Deliverer

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

Agent Carter کلا فازش با JJ و Luke Cage فرق داره، جزو ABC Series هست، 2 فصل هم ازش ساخته شده و دیگه ادامه پیدا نمی کنه
MCU توی سریال ها به خصوص Netflix Series انقدر خوبه که من اگر قرار باشه بین سریال ها و فیلم ها یکی رو انتخاب کنم 100% سریال های Netflix Series رو انتخاب می کنم
داستانی هم کلا ABC Series داستانشون مجزا از Netflix Series هست

شما اگر می خوای Netflix Series رو دنبال کنی اینا رو به ترتیب ببین:
DareDevil S1
Jessica Jones S1
DareDevil S2
Luke Cage S1

Iron Fist هم که 15 روز دیگه میاد

Agents of Sheild هم هست که توی ABC Series اه و فصل 4 اش در حال پخشه، فقط اگر خواستی ببینیش حواست باشه که هر فصلش 22 قسمته

کلا به نظرم شما با Netflix Series شروع کن، بعدش ABC Series رو هم یک تستی بزن ببین خوشت میاد یا نه
اگر X-MEN هم دوست داری، سریال Legion رو ببین که FX پخش می کنه اما مثل فیلم هاش توی MCU نیست

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510

سریال خیلی خوبی بود agent carter و دوفصل موفق رو پشت سر گذاشت. ولی فصل دوم که هنوز تموم نشده بود، چون نقش اصلی سریال برای بازی در نقش اصلی یه سریال دیگه از همین شبکه انتخاب شده بود [ Conviction ] تصمیم گرفتن سریال رو کنسل کنن. که تصمیم عجیبی هم بود. اگه اشتباه نکنم، خود Conviction هم کنسل شد.

آخرین ویرایش:
  • Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این چند سال مارول توی تلویزیون هم مثل سینما عالی عمل کرده.
حالا ایجنت کارتر به کنار سریالایی که دست نت فلیکس داره همشون خوبن، از جسیکا جونز بگیر تا دیردیول و لوک کیج، الانم که legion ـو شروع کرده 4 قسمت پخش شده بنظرم اگه اینو بتونن خوب ادامه بدن میتونه به قوی ترین سریال مارول تبدیل بشه، چون خیلی داستان ناب و تکی داره نسبت به بقیه سریالای سوپر هیرویی.
در کل الان مارولو توی تلویزیون شدیدا قبول دارم بر عکس DC.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
با تعریفهای دوستان، یکبار دوره کردن کامل سریالای مارول واجب شد :D
2017 هم که بهشت سریالای ماروله. defenders, iron fist, punisher, legion و احیانا ادامه سریالای قبلیه. تابستون و پاییز پر بار و شیرین مارولی خواهیم داشت، به همراه Guardians of the Galaxy Vol. 2, Spider- Man: Homecoming, Thor: Ragnarok :x

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
با تعریفهای دوستان، یکبار دوره کردن کامل سریالای مارول واجب شد :D
2017 هم که بهشت سریالای ماروله. defenders, iron fist, punisher, legion و احیانا ادامه سریالای قبلیه. تابستون و پاییز پر بار و شیرین مارولی خواهیم داشت، به همراه Guardians of the Galaxy Vol. 2, Spider- Man: Homecoming, Thor: Ragnarok :x

از سریالای امسال مارول Inhumans هم فراموش نشه:D من که برای این یکی خیلی هایپم:D بازیگرهای خیلی خوبی هم تا الان برای شخصیتاش معرفی شدن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر